تبلیغات
استقلال قهرمان - مطالب هفته اول شهریور 1392

تاریخ : جمعه 1 شهریور 1392 | 10:54 ب.ظ | نویسنده : مهدی استقلالی

 توجیهات پرسپولیسی‌ها برای دومین شکست : 
زمین کج بود، تاریک بود، ما هم دست‌تنها 


سعید شیرینی: این پیروزی را به مسئولینی که اصرار می‌کردند بازی در این ورزشگاه برگزار شود تبریک می‌گویم. از زمین، رختکن نامناسب، عقربه‌های کند و پذیرای نامناسب همه در این موضوعات تاثیر داشتند. از همه تماشاگران پرسپولیس عذرخواهی می‌کنم و این مسائل همه و همه نشان می‌دهد که این فوتبال حرفه‌ای بود! یکی از دوستان مسئول که در جلسه هماهنگی حضور داشت از ما خواست که در مصاحبه‌های خود از هواداران بخواهیم کمتر به ورزشگاه بیایند، اینها همه نشان‌دهنده فوتبال حرفه‌ای است که امیدواریم آقایان موفق باشند. نمی‌دانم معنای این حرف‌ها چیست شاید دوستان نمی‌خواهند موفقیت پرسپولیس را ببینند. فقط تأسف می‌خورم. البته منکر بازی خوب نفت تهران نمی‌شوم و به کادر فنی و بازیکنان این تیم تبریک می‌گویم. به نظرم برخی دنبال موفقیت یکسری تیم خاص هستند و این وسط پرسپولیس و حتی استقلال باید قربانی شوند. 

*** 
محسن بنگر: باختیم و باخت دقیقه اول و آخر ندارد یک بازی دیگر خارج از خانه را هم باختیم، نمی‌دانم چرا اینگونه می‌شود. البته زمین ورزشگاه تختی افتضاح است حتی زمین تمرین ما بهتر از این زمین است و خود نفتی‌ها از زمین رضایت ندارند. نور ورزشگاه هم خیلی کم بود. دو گل خورده در شش بازی آمار بدی نیست اما امتیازهای زیادی از دست دادیم که این امتیازها در پایان فصل به ضرر ما خواهد شد. 

*** 
سید‌مهدی سید‌صالحی: بازی خوبی بود و فکر می‌کنم مستحق باخت نبودیم. با این شکست شرمنده مردم و دایی شدیم. حتما حکمتی است که در طول هفته زحمت می‌کشیم اما در مسابقه با بد‌شانسی ما یا خوش‌شانسی حریف نتیجه را واگذار می‌کنیم. در این مسابقه نفتی‌ها کار خاصی انجام ندادند اما پیروز شدند. در خصوص زمین مسابقه هم باید بگویم که شرایط خوبی نداشت. شکست‌مان را نباید به کیفیت بد زمین ربط دهیم. فکر می‌کنم تساوی عادلانه‌تر بود و امیدوارم بتوانیم در بازی‌های بعد این نتایج را جبران کنیم. روند پرسپولیس رو به رشد است و سرانجام عروسی به کوچه ما هم می‌آید. به پرسپولیس آمده‌ام تا دینم را ادا کنم. تمام تلاشم را برای موفقیت تیمم به کار می‌گیرم و امیدوارم خدا به همه عزت بدهد. 

*** 
محمد نوری: میزبانی را از ما گرفتند البته ما میزبان نبودیم ولی در ورزشگاهی بازی کردیم که نور آن کم بود، در دقیقه 92 هم گل خوردیم که دیگر فرصتی برای جبران نداشتیم. این برای ما تجربه می‌شود تا در بازی‌های آینده بهتر بازی کنیم. دو بازی سخت با فولاد و استقلال در پیش داریم که باید در هر دو مسابقه پیروز شویم. 


 دلخوری شدید پرسپولیسی‌ها از رویانیان 

رفتارهای شب گذشته محمد رویانیان باعث شده است عده زیادی از هواداران پرسپولیس به شدت از وی دلخور شوند. مدیرعامل سرخپوشان که بارها قبل از بازی استقلال و بوریرام بر لزوم موفقیت آبی‌پوشان پافشاری کرده بود، در جریان این مسابقه هم راهی استادیوم شد تا پشتیبانی‌اش از تیم حریف را علنی کند. جالب اینجاست که سردار در دو سال گذشته هرگز حاضر به تماشای حتی یکی از بازی‌های پرسپولیس در کنار هواداران این تیم نشده است. او تا به حال تنها یک بار برای دیدن مسابقه تیمش راهی ورزشگاه شده که آن یک مرتبه هم مربوط به بازی با آلومینیوم هرمزگان می‌شده؛ مسابقه‌ای که بدون تماشاگر برگزار شد و هواداران پرسپولیس از دیدن آن محروم بودند! یک نکته جالب دیگر اینکه هواداران استقلال با دیدن او در ورزشگاه مسخره‌اش کرده‌اند و او هم به آن‌ها خندیده است.