تاریخ : دوشنبه 21 مرداد 1392 | 07:37 ب.ظ | نویسنده : مهدی استقلالی
ghalenoei (1)

قلعه‌نویی:‌روزی که ازمن تعریف کنند روزمرگم استامیر قلعه‌نویی با اشاره به قهرمانی تیم ملی بسکتبال در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا عنوان کرد: جا دارد که این قهرمانی را تبریک بگویم اگر به من لقب مافیا می‌دهند به این دلیل است که اعلام می‌کنم آدم‌ها سرجایشان باشند. همین برادران مشحون را ببینید آنها ورزشی هستند و حالا توانستند این همه موفقیت به دست آورند. ما انواع تهمت‌ها را می‌شنویم و به ما مافیا هم می‌گویند فقط به خاطر اینکه از جنس افرادی که ورزشی هستند، حمایت می‌کنیم.

به گزارش فارس، سرمربی استقلال در خصوص شرایط این تیم خاطرنشان کرد: ما نسبت به سال گذشته دیرتر آغاز کردیم اما اشتباهاتی هم در بازی‌ها داشتیم که اگر این موارد رخ نمی‌داد هم اکنون در رده بالاتری قرار داشتیم. در دیدار مقابل صبا از دقیقه ۷۰ به بعد خوب ظاهر نشدیم. تیمی که می‌خواهد در آسیا بازی کند باید با کیفیت‌تر ظاهر شود.

وی افزود: من به غیر از دو سه بازیکن از سایر نفرات در بازی با صبا ناراضی هستم البته این موضوع بستگی به شرایط هم دارد. شاید بازیکنان خسته بودند ما بیشترین نفرات را در تیم ملی داشتیم و آنها نتوانستند به خوبی استراحت و ‌بدنسازی کنند و به این خاطر شرایط آرمانی ندارند. ما ۲ هافبک در تیم ملی داریم که تعیین‌کننده هستند و شرایط آرمانی ندارند البته من از آنها تشکر می‌کنم چرا که آنها باوجود اینکه آماده نیستند به خاطر مردم بازی می‌کنند شاید اگر بازیکن دیگری بود حاضر نمی‌شد به میدان برود زیرا اعتبار بازیکن است اما آنها به خاطر مردم حاضر شدند که بازی کنند.

قلعه‌نویی درباره اینکه آیا استقلال فوتبال بهتری را در لیگ قهرمانان آسیا به نمایش خواهد گذاشت، گفت: انشاءالله که متفاوت خواهیم بود و همچون ۲-۳ دیدار گذشته در لیگ قهرمانان آسیا بتوانیم در ادامه موفق باشیم.

سرمربی استقلال درباره اینکه آیا لیگ برتر کیفیت لازم را دارد و تعداد گل‌هایی که در بازی‌ها رد و بدل می‌شود، کم نیست، یادآور شد: قبول دارم که لیگ کیفیت لازم را ندارد اما این موضوع مربوط به رد و بدل شدن گل‌ها نمی‌شود و با آن متفاوت است. اعتقادم این است که از هفته ششم به بعد تیم‌ها آماده خواهند شد من پیش از این هم گفتم که از هفته ۶ به بعد شرایط بهتر خواهد شد. به هر حال بازیکنان خسته هستند و در تیم ملی حضور داشتند که ما بیشترین ضرر را در این زمینه کردیم و بازیکنان ملی‌پوش بیشتری داریم.

قلعه‌نویی درباره اینکه فیلم بازی با صبا را مشاهده کرده و چه نکاتی از آن برداشت کرده، اظهار داشت: من ۳ بار این فیلم را نگاه کردم همانطور که بعد از بازی هم گفتم استقلال نسبت به دیدار مقابل فجرسپاسی و سپاهان متفاوت بود شاید این موضوع تا حدی به خستگی بازی با فجرسپاسی برگردد در مجموع ما خوب نبودیم نباید خود را گول بزنیم باید واقع‌گرا باشیم امیدوارم که در بازی‌های آینده باکیفیت‌تر ظاهر شویم.

سرمربی استقلال درباره اینکه چرا با وجود اینکه تیمش مقابل صبا به برتری رسیده اما از شاگردانش ناراضی است و آیا این موضوع نگرانی او را نسبت به آینده نشان می‌دهد، گفت: مردم جلوتر از ما هستند قرار شده دروغ نگوییم که الحمدالله زیاد دروغ می‌گوییم. به هر حال ما خوب بازی نکردیم و خود مردم هم این موضوع را دیدند به گونه‌ای نشود که بگویند مافیای دروغگوست. روزی که خوب نبودیم باید بگوییم که خوب ظاهر نشدیم. اگر بازیکنان زحمت می‌کشند و از آنها تشکر می‌شود اگر هنگامی که بد بازی می‌کنند هم به آنها بگوییم. به طور مثال روز گذشته آرش برهانی را صدا کردیم و فیلم بازی را به او نشان دادیم و نقاط ضعفش را گفتیم.

وی افزود: استقلال باید با کیفیت‌تر بازی کند اگر روزی از بازیکنان به خاطر بازی‌های خوب‌شان تشکر می‌کنیم باید بدی‌های آنها را هم بگوییم.

قلعه‌نویی در مورد اینکه آیا با وجود مصدومیت ۳ بازیکن دست او برای استفاده از بازیکنان بسته نیست، خاطرنشان کرد: زمانی که بازیکن را به تیم می‌آوریم حساب ویژه روی او می‌کنیم. ما در ابتدای فصل با ۳ مصدوم مواجه شدیم به هر حال این مسائل کار را به هم می‌ریزد ما در پست احمد جمشیدیان حساب ویژه‌ای روی او کرده بودیم. حالا هم گوران را به جای او آوردیم. دست‌مان بسته نیست بلکه تعداد نفرات‌مان کم است.

وی در مورد اینکه هنوز هم از او حمایت نمی‌شود و برخی مخالف او هستند،‌گفت: روزی که مخالفان از من تعریف کنند روز مرگ ماست خدا را شکر می‌کنم که چنین نفراتی از من تعریف نمی‌کنند وقتی آنها این حرف‌ها را می‌زنند یقین دارم راه خود را درست می‌روم. زمانی که این افراد با من مخالفن خدا را شکر می‌کنم که از من بد می‌گویند.تاریخ : دوشنبه 21 مرداد 1392 | 07:34 ب.ظ | نویسنده : مهدی استقلالی
56786174430235562104

پوستر فوق العاده زیبا از محمد قاضی


پوستر فوق العاده زیبا از محمد قاضی / اختصاصی آبیته برای هواداران استقلال

طراح: سجاد پروانه

.

توجه: برای دیدن این پوستر با اندازه اصلی روی آن کلیک کنید.

56786174430235562104

» گالری پوستر و والپیپر های بازیکنان استقلال «تاریخ : دوشنبه 21 مرداد 1392 | 07:33 ب.ظ | نویسنده : مهدی استقلالی
91341781101653372681

استفلال، پلاک یک: سید مهدی رحمتی


اختصاصی آبیته- علیرضا رازقی- قبل از شروع لیگ برتر هر روزی که از فصل نقل و انتقالات می گذشت در حین همه آمدن هایی که از جنس پایمال شدن غرور هوادار و رفتن هایی که از جنس بی انصافی بود، دنبال یک نوشدارو می گشتم. زمان گذشت. از نوشدارو نا امید گشته و دل خوش به شروع لیگ بودیم که ماجرای کسر یک امتیاز، سوت های اشتباه و گاهی اوقات ناراحتی سید مهدی رحمتی که ناشی از پایمال شدن حق توسط منتقدان، رقیبان و کادرفنی تیم ملی بود به طور کلی آن چشمی را بست که قصد داشت خوش بینانه به این فوتبال نگاه کند اما…

اما هنوز هم هستند کسانی که با واسطه قرار دادن آنها می توان از این فوتبال لذت برد و به دیده خوش به آن نگاه کرد. امسال اکثر این میانجی گرهای فوتبال ایران در استقلال جمع شده اند و یکی از آنها هم سید مهدی رحمتی است. شما غیرت را به غیر از در دستان رحمتی و ساق های حیدری، تیموریان، مجیدی و منتظری کجا جست و جو می کنید؟ در مردی که به قول هواداران آنها اسطوره یک باشگاه تهرانی است اما تیم های لیگ برتر را تفریحی تجربه می کند و حال در تبریز توپ می زند؟ اگر غیرت را کوچک کرده و به شکل سلول سلول درآورده و تعریفی کم از آن ارائه دهیم، می شود: از جان مایه گذاشتن برای پیراهنی که بر تن داری. رحمتی یکی از همان هاست که لااقل معنی حداقلی غیرت را حقیقت داده است و با عکس العمل هایش می گوید هنوز هم می توان امیدی به این فوتبال داشت.

عدم فیکس بودن در تیم ملی کم به وحید طالب لو ضربه نزد. طالب لو ذره ذره از نقطه اوج خود فاصله گرفت و حال تصور کنید سید مهدی رحمتی چه قدرتی دارد که با وجود برتر بودن در ایران و حتی در آسیا در حالی که به تیم ملی دعوت نمی شود، درون دروازه استقلال می ایستد و منتقدان بی انصاف و عده ای قلم به دست خود فروخته، دانستن فرمول های ریاضی، پیش بینی جهت وزش باد و محاسبه سرعت آن را وظیفه سید مهدی رحمتی می دانند. سید مهدی رحمتی آن قدر خوب کار کرده است که آبی ها به گل نخوردن عادت کرده اند و می توان گفت با هر گلی که استقلال دریافت می کند برای هواداران استقلال انگار اتفاق نادری در فوتبال رخ داده است. حال سوال از منتقدان بی انصاف این است که آیا گل هایی که رحمتی دریافت کرده است نشان از ضعف وی داشتند؟ اگر آری آیا غیر از این است کم ضعف ترین و به تعبیری فنی ترین گلر ایران سید مهدی رحمتی است؟

رحمتی زحمت کشیده. بارها به زمین افتاده و بلند شده. سخت است که وقتی بلند شدی و دیگر به پرواز فکر می کنی تو را سنگ بزنند. یکی از دوستان می گفت احسان علیخانی در برنامه پر بیننده ماه عسل ۹۲ به خاطر جمله ای که در سال ۹۰ در یکی از برنامه هایش بیان کرده بود از مردم عذر خواهی کرد. واکنش ها بعد از عذرخواهی در آن برنامه آن طور که در سایت ها نمایان شد خیلی مثبت بوده و مخاطبان هم حرکت علیخانی را نشانی از شجاعت دانستند، زیرا که عده ای حتی آن جمله اشتباه وی را به خاطر نداشتند اما او با عذرخواهی و اعتراف به اشتباهی که انجام داد خود را بزرگ کرد.

سید مهدی رحمتی که خیلی ها عقیده دارند تصمیمش مبنی برکناره گیری از تیم ملی مناسب و به موقع بود با وجود غرور و هواداران بی شماری که دارد، در برنامه پربیننده نود از همه عذرخواهی می کند و کسی نمی گوید چقدر کار او زیباست. اینجا دیگر بحث آبی و قرمز نیست. بحث حق و عدالت وسط می آید که چرا آن یکی با اعتراف به اشتباه بزرگ می شود و دیگری نه! هدف از مثال غیر فوتبالی این است که اگر گاهی پرده تعصب را از پنجره چشم کنار بزنید قضاوتی منطقی خواهیم داشت. آن موقع مشخص می شود که درخواست حق مهدی رحمتی باید به کادر فنی تیم ملی دیکته شود تا بدانند که مطمئن تر از سید، هیچ گلر دیگری لیاقت پوشیدن شماره یک تیم ملی را لا اقل در سال های اخیر نخواهد داشت، مگر آن که به فاصله یک شب تمامی فاصله ها و ضعف های رقیبان کنار برود یا منتقدان غیر منطقی و سایرین به هدف خود یعنی افت روحی رحمتی برسند.

به یقین اشخاص ملاک نیستند ولی زمانی می رسد که فرد می شود مصداق باشگاه. رحمتی حال مصداق باشگاه استقلال است. حق رحمتی را می خورند همانند حقی که از باشگاه استقلال می خورند. سخت است سید مهدی رحمتی برای تیم من حتی در سخت ترین روزها و با به خطر انداختن سلامتی اش بازی کند ولی من از حق او دفاع نکنم. سخت است که او هر دفعه خنده بر لب آبی ها هدیه کند و ما سکوت به او وقتی باید از حقش دفاع کنیم. این حق به اندازه کافی نادیده گرفته شده است و این بار باید کفاشیان و کی روش پاسخ گو باشند. پدرانه برخورد کردن یقینا چیزی که تا به حال دیده ایم، نیست.

وقتی رحمتی از تیم ملی دور شود کوچک هایی مثل رحمان احمدی قدرت مانور در زمین آزادی را پیدا می کنند و در سمتی از زمین به سویی دیگر نگاه کرده و به سید مهدی رحمتی لبخند طعنه آمیز می زنند. میزان را عدل قرار دهید تا همانند گذشته، مرد شماره یک دروازه تیم ملی، قضیه برتر بودن خود را اثبات کند. به پرتغالی بگویید و خودتان هم بترسید از دل سیدی که شکسته شود…

هنوز هم رحمتی ها دلشان به هواداری خوش است که گر چه نتوانست وحید طالب لو را فیکس تیم ملی کند، اما یقینا می تواند سید مهدی رحمتی را به خانه دوم خود یعنی دروازه تیم ملی برگرداند و پیراهن شماره یک ایران را بر تن وی کند، زیرا که غیر از او این لباس بر تن هیچ کس و هیچ کس خوش نمی نشیند. نه گلری اهل حاشیه و نه گلری چندین سال پشت خط مانده و عقده ای شده، لیاقت پوشیدن پیراهن تیم ملی را دارد آن هم وقتی که یک رحمت در فوتبال ایران پرورش یافته برای همین امروزی که درون دروازه تیم ملی قرار بگیرد و در برزیل از این دروازه دفاع کند.

دیگر خیلی شاعرانه اش می شود این که آقایان لطفا باران رحمتی که در آسمان فوتبال ایران بر سر جهنم فوتبال کنونی می بارد را قدرشناس باشید. همین و تمام.تاریخ : یکشنبه 20 مرداد 1392 | 09:52 ب.ظ | نویسنده : مهدی استقلالی

جدول کامل لیگ برتر جام خلیج فارس 92-93لیگ برتر جام خلیج فارس
تیمبازیهابردمساویباختگل زدهگل خوردهتفاضل گلامتیاز
1فولاد43015329
2استقلال43018538(1-)
3تراکتورسازی42116427
4سپاهان42115327
5پرسپولیس42113127
6نفت تهران42115417
7صبای قم42023306
8راه‌آهن سورینت41214225
9گسترش فولاد41215415
10استقلال خوزستان41214315
11ملوان41212204(1-)
12سایپا4121242-4(1-)
13داماش گیلان4031352-3
14مس4031132-3
15ذوب آهن4022264-2
16فجر سپاسی4004286-0


تاریخ : یکشنبه 20 مرداد 1392 | 08:52 ب.ظ | نویسنده : مهدی استقلالی
با درد بازی کردم / نمی توانستم استقلال را تنها بگذارم

آندرانیک تیموریان درباره وضعیت مصدومیتش اظهارداشت: باید از کادر پزشکی استقلال به صورت ویژه تشکر کنم. آنها با تلاش شبانه روز و فیزیوتراپی من را به بازی با صبا رساندند. من صبح و بعد از ظهر فیزیوتراپی کردم تا مصدومیتی که در 4 سر عضله رانم اتفاق افتاده بود کمی بهبود پیدا کند. 

وی درباره اینکه چرا با وجود مصدومیت استراحت نکرده؟ گفت: نمی توانستم به خاطر مصدومیت در این شرایط سخت استقلال را تنها بگذارم. من دیشب با درد بازی کردم اما ارزش داشت که استقلال را تنها نگذارم

خرابتیـــم ... دیگه خرابترمون نکن !تاریخ : یکشنبه 20 مرداد 1392 | 08:51 ب.ظ | نویسنده : مهدی استقلالی
واقعا اولش اصلا از خریدش راضی نبودم ! نه من که فکر میکنم تقریبا هممون اینجوری بودیم ...

ولی کم کم داره خودشو ثابت میکنه

لنگی ها رو هم که میسوزونه دیگه بدتر ...


تاریخ : یکشنبه 20 مرداد 1392 | 08:51 ب.ظ | نویسنده : مهدی استقلالی

نبـــودی تو زمین سالار , ولی جات توی ♥ مونه !تاریخ : یکشنبه 20 مرداد 1392 | 08:50 ب.ظ | نویسنده : مهدی استقلالی
کلیپ گل استقلال به صبا

تک گل آبی ها توسط محمد قـاضیتاریخ : یکشنبه 20 مرداد 1392 | 08:50 ب.ظ | نویسنده : مهدی استقلالی

یـــورش آبـــی ها به صــــدر جـــدول

تیم استقلال از ساعت 21 و 15 دقیقه در ورزشگاه آزادی و در حضور بیش از 17 هزار و 300 تماشاگر به مصاف تیم صبای قم رفت که بازی با نتیجه یک بر صفر به سود استقلال به پایان رسید.

محمد قاضی در دقیقه 32 با یک شوت دقیق از پشت محوطه جریمه گل استقلال را به ثمر رساند.

رضا عنایتی در دقیقه 55 یک ضربه پنالتی را برای صبا از دست داد و ضربه او را مهدی رحمتی به خوبی مهار کرد.

این اولین مسابقه‌ در این فصل بود که استقلال در آن گلی دریافت نکرد.

تیم صبای قم بازی را تهاجمی آغاز کرد و در یک ربع اول مسابقه چند حمله خطرناک روی دروازه استقلال انجام داد اما بعد از آن تیم استقلال خود را به دروازه صبا نزدیک کرد و توپ و میدان را در اختیار گرفت. که در دقیقه 20 شوت محمد قاضی را طهماسبی دروازه‌بان صبا به کرنر فرستاد.

دردقیقه 42 سانتر خسرو حیدری در آستانه دروازه به آرش برهانی رسید که ضربه او به تیر دروازه خورد.

در دقیقه 69 مهدی رحمتی یکبار دیگر درخشید و ضربه سر مهاجم صبا را به خوبی مهار کرد.

تیم استقلال در نیمه دوم بازی بسیاری خوبی انجام داد و در بیشتر دقایق حاکم توپ و میدان بود.

تورج حق‌وردی داور مسابقه به تیموریان و محمد قاضی از استقلال و مهدی مومنی و روزبه چشمی از صبا کارت زرد نشان داد.

استقلال با این پیروزی نه امتیازی شد( بدون احتساب یک امتیاز کسر شده از سوی کمیته انضباطی) و به رده اول صعود کرد. صبای قم شش امتیازی هم به طور موقت به رده پنجم سقوط کرد. این دومین باخت متوالی مایلی‌کهن و دومین برد متوالی امیر قلعه‌نویی است.

ترکیب استقلال:

سیدمهدی رحمتی، حنیف عمران‌زاده، امیرحسین صادقی، پژمان منتظری، جواد نکونام، آندرانیک تیموریان، علیرضا نیکبخت واحدی، خسرو حیدری، پژمان نوری( از دقیقه 59 سیاوش اکبرپور)، محمد قاضی و آرش برهانی( از دقیقه 46 محمد مهدی نظری)

سرمربی: امیر قلعه‌نویی

* هواداران استقلال پیش از شروع مسابقه محمد مایلی‌کهن را تشویق کردند.

* رضا عنایتی مهاجم سابق استقلال که اکنون عضو تیم صباست از سوی هواداران استقلال با شعار رضای آقای گل تشویق شد.

* هواداران استقلال همچنین مهدی رحمتی را تشویق کردند و شعار می‌دادند تیم ملی بی‌سید نمی‌خواهیم.

* پیش از شروع مسابقه در ورزشگاه ترانه‌هایی از محمد اصفهانی، محسن یگانه و ... پخش می‌شد.

* اسکوربورد ورزشگاه عید سعید فطر را تبریک گفت.

* بلندگوی وزرشگاه یاد و خاطره بابک معصومی فوتسالیست فقید را گرامی داشت.

* امید نمازی گاسپار و سیموئز از مربیان تیم ملی در ورزشگاه حضور دارند.

* کشوری‌فرد مدیرعامل صبا، علی امیری، امیر عرب، حاج قاسم، ستار همدانی، شاهرخ بیانی و سیدمهدی علوی نیز از مسئولان استقلال در جایگاه ویژه نشستند.

* امیر قلعه‌نویی به سمت محمد مایلی‌کهن رفت و سرمربیان دو تیم قبل از شروع بازی با یکدیگر خوش و بش کردند و عکس یادگاری گرفتند.

* سیاوش اکبرپور،‌فرهاد مجیدی از استقلال به سمت محمد مایلی‌کهن رفتند و با او و نیمکت‌نشینان صبا خوش و بش کردند.

* مهدی رحمتی در غیاب فرهاد مجیدی بازوبند کاپیتانی استقلال را بر بازو بسته است.

* مهرداد طهماسبی، محسن بیات و رضا عنایتی از صبای قم به سمت امیر قلعه‌نویی و نیمکت استقلال رفتند.

هواداران استقلال بعد از گلزنی محمد قاضی و پیش افتادن از صبای قم علیه پرسپولیس شعار سر دادند و بی‌افتخاری پرسپولیس را در آسیا به رخ هواداران پرسپولیس کشیدند.

* امیر قلعه‌نویی به دلیل آنکه پیراهن سفید بر تن داشت و پیراهنش همرنگ بازیکنان صبا بود داور از او خواست که کت بپوشد.

* کابلی مدیر مجموعه ورزشی آزادی از جایگاه خبرنگاران بازدید کرد و مشکلات آن را بررسی کرد.

* محمد قاضی بعد از گلزنی آرم باشگاه استقلال را بر روی پیراهنش به هواداران این تیم نشان داد

* مهدی رحمتی در دقیقه 52 ضربه پنالتی رضا عنایتی را به خوبی مهار کرد. رحمتی هفته گذشته در دیدار با فجرسپاسی نیز یک ضربه پنالتی را مهار کرد.

* حنیف عمر‌ان‌زاده در صحنه پنالتی معتقد بود که به هیچ عنوان با بازیکن صبا برخورد نداشته است و پنالتی بی‌مورد اعلام شده است.

*در یک صحنه رضا عنایتی بر روی حنیف عمران‌زاده بازیکن استقلال در محوطه جریمه این تیم مرتکب خطا شد که هواداران استقلال به کنایه فریاد پنالتی پنالتی سر دادند.

* امیر قلعه‌نویی در یک صحنه به تصمیم داور مبنی بر اعلام نکردن یک خطا به سود استقلال اعتراض کرد.

* مهدی رحمتی بعد از مهار پنالتی به شدت از سوی هواداران استقلال تشویق شد


رضا یزدانی در ورزشگاه آزادی / از هواداران استقلال هستم

خبرگزاری فارس: یزدانی: از طرفداران استقلال هستم/اردوی تیم ملی بودم به ورزشگاه آمدم

در مورد اینکه امروز در ورزشگاه آزادی حضور یافته بود و استقلال توانست صبای قم را شکست دهد، گفت: بازی خوبی بود، استقلال تیم بسیار قدرتمندی است که از سرمربی خوبی بهره می‌برد. از علاقمندان این تیم هستم و امروز با حضور در ورزشگاه این بازی را از نزدیک تماشا کردم.

وی افزود: امروز در اردوی تیم ملی بودم و از آنجا برای تماشای مسابقه به ورزشگاه آمدم (ســـالاری پلنگ جویبار!)

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

برد را به بابازاده تقدیم می کنم

خبرگزاری فارس: رحمتی: این برد را به بابازاده تقدیم می‌کنم/ لباس‌های استقلال کیفیت پایینی دارد

مهدی رحمتی پس از پیروزی یک بر صفر استقلال مقابل صبای قم گفت: بازی خیلی خوبی بود اما به خاطر فاصله زمانی بین بازی قبلی و سخت در شیراز و این مسابقه بچه‌ها شرایط خوبی نداشتند و کمی خسته بودند.

وی گفت: دو ماه از تمرینات به دور بودم و زمانی که برگشتم شرایط خوبی نداشتم جا دارد از حمید بابازاده تشکر کنم ایشان خیلی برایم زحمت کشیدند و شرایط تمرینی را برایم آسان کردند و جا دارد که این برد را به حمید بابازاده تقدیم کنم.

دروازه‌بان استقلال در خصوص توپ‌های آل اشپورت استفاده شده در لیگ برتر گفت: این توپ‌ها به درد نمی‌خورد زیر دست و پا می‌لغزد، قرمز رنگ است و این توپ ها اصلاً برای بازی در برف است نه برای بازی‌های این چنینی.

وی همچنین در خصوص لباس‌های استفاده شده تیم استقلال گفت: این لباس ها که به ما دادند برای سه سال پیش است زیر آفتاب عین پلاستیک می‌شود، کیفیت بسیار پایینی دارد اما چون اسپانسر باشگاه آن را داده است مجبوریم بپوشیم ولی عرق می‌کنند و به تنمان می‌چسبد

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

این مسابقه بازی ضد تاکتیک بود

خبرگزاری فارس: صادقی: این مسابقه بازی ضد تاکتیک بود/ تماشاگران خوبی داریم

امیرحسین صادقی پس از پیروزی یک بر صفر استقلال برابر صبای قم گفت: عید را تبریک می‌گویم این بازی مسابقه ضد تاکتیک بود و ما با همین ضد تاکتیک به پیروزی رسیدیم .صبای قم تیم جوان و دونده‌ای بود اما خوشبختانه در چند هفته اول که خیلی هم سختی کشیدیم موفق شدیم امتیازات لازم را بگیریم و این در پایان خیلی به نفعمان تمام می‌شود.

وی افزود: در این بازی با شکست صبا جبران باخت سپاهان را کردیم و توانستیم سه امتیاز بازی خانگی را بگیریم همانطور که شش امتیاز بازی خارج از خانه را نیز گرفته بودیم.

مدافع استقلال در خصوص داورها و آرای کمیته انضباطی گفت: همانطور که بازیکنان اشتباه می‌کنند داور هم گاهی اشتباه می‌کند ما تماشاگران خوبی داریم و رفتار تماشاگران باید فرهنگ‌سازی شود و برای رفتار بد آ‌نها خوب است کمیته انضباطی تنبیهاتی در نظر بگیرد اما نه به این صورت از این بهتر هم می‌توانیم فرهنگ‌سازی کنیم. تماشاگران ایران بهترین تماشاگران فوتبال هستند و اگر این تماشاگران را از فوتبال ایران بگیریم دیگر چیزی باقی نمی‌ماند.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

عمران زاده: به جان خواهرم پنالتی نبود ! این توپ ها را جمع کنید

خبرگزاری فارس: عمران‌زاده: قلعه‌نویی می‌گفت نباید تکل می‌زدی/توپ های لیگ درجه چهار است

حنیف عمران زاده پس از پیروزی استقلال مقابل صبا درباره اظهارنظر رضا عنایتی که گفته بود او فیلم بازی می کند اظهار داشت:من برای چی باید فیلم بازی کنم؟مصدومیت داشتم و در جریان بازی آقا رضا با لگد دقیقا به همان جایی زد که قبلا درد داشتم. 

وی درباره اینکه عنایتی گفته است عمران زاده باید در کلاس بدلکاری حضور پیدا کند گفت:نشنیدم چنین حرفی زده باشد ولی هر چی گفته نوکرش هم هستم. 

مدافع استقلال درباره بازی استقلال با صبا گفت:در نیمه اول خوب بودیم ولی در نیمه دوم بدنها افت کردند.این هم به دلیل فشردگی مسابقات است. 

وی درباره کیفیت توپهای لیگ برتر اظهار داشت:شما را به خدا این توپها را جمع کنید.توپ قرمز در وسط تابستان و این هوای خوب چرا باید استفاده شود؟کجای دنیا یک توپ در مسابقات قاره ای دارند و یک توپ در لیگ داخلی کشورها.یکدفعه یکی اش کنند تا این قدر لطمه نخوریم.با این توپ ها نمی شود بغل پا زد.یک زمین آزادی در کشور خوب داریم.این لباس ها هم که اصلا کیفیت ندارند. 

مدافع استقلال درباره صحنه پنالتی روی بازیکن صبا گفت:به جان خواهرم پنالتی نبود.خودش هم جلوی رحمتی گفت پنالتی نبوده است

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

قاضی: در استقلال احیا شدم


خبرگزاری فارس: قاضی: به خاطر شعاری که هواداران برایم ساختند تشکر می‌کنم/ هنوز پولم را ازپرسپولیس نگرفته‌ام

محمد قاضی پس از پیروزی تیمش مقابل صبای قم در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خداراشکر می کنم که استقلال بازی را برد و من هم در استقلال احیا شده ام. انشاءالله همین روند را ادامه دهم و بتوانم به استقلال کمک کنم. 

وی ادامه داد: نسبت به بازی قبلی عملکرد بهتری داشتیم، زحمت کشیدیم و امیدوارم با ریکاوری خوب به مصاف حریف بعدی مان برویم. 

مهاجم استقلال درباره اینکه آیا طلبش از پرسپولیس را گرفته است یا خیر، عنوان کرد: خیر، هنوز پولم را نگرفتم اما درباره مسائل دیگر حرف نمی زنم و فقط درباره استقلال و شرایط کنونی صحبت می کنم. حرفی درباره گذشته ندارم. 

قاضی درباره عملکرد داور تاکید کرد: داوری در مجموع بد نبود اما به نظرم در صحنه پنالتی می توانست برخورد نکند. 

وی در پاسخ به سوالی درباره توپ های لیگ برتر افزود: من تخصص ندارم و درباره کیفیت توپ ها حرفی ندارم.

* نصیر زاده : خطای پنالتی روی بازیکن صبا رخ نداد

زیاد خوب نبودیم که میذاریم پای خستگیشون.البته میشد فرهاد میومد تا خسته ها برن بیرون که نفهمیدیم چرا نیاوردش ! مثل اینکه خیلی خوب بازی میکردیم نیازی نبوده !

تا اینجا پژمان نوری افتضاح ترین بازیکن بوده ... هاشم کجایی !

مر30 سیـــد داره راه میوفته دوباره !

قاضی هم که با این قــــــرارداد لنگیا رو ........!

اون 1 امتیازم که الکیه جدول رسمی سازمان لیگ توی این این لینک ملاک هست که کم نکرده و میریم صدر ...تاریخ : جمعه 18 مرداد 1392 | 08:49 ب.ظ | نویسنده : مهدی استقلالی

آمادگی برهانی / فرار حنیف از دست فرهاد

در این تمرین که از ساعت 18:30 در کمپ ناصر حجازی برگزار شد مجید صالح در شروع تمرین دقایقی کوتاه برای بازیکنان صحبت کرد و بعد از آن تمرین استقلال آغاز شد. البته بلافاصله بعد از شروع شدن تمرین استقلال امیر قلعه‌نویی خود را به زمین کمپ محل تمرین رساند.

در شروع تمرین بازیکنان در سه گروه زیر نظر حاج‌قاسم مربی بدنساز این تیم در مسافت‌های کوتاه شروع به دویدن و انجام کارهای کششی و استقامتی پرداختند. بعد از آن بازیکنان در کارهای تیمی به دادن پاس‌های زیگزاگی و حرکت اورلب پرداختند. پاسهای زیگزاگی که بازیکنان استقلال در این بخش به هم می‌دادند در نهایت به دروازه‌بانان استقلال می‌رسید که مهدی رحمتی و حسینی بودند.

پس از آن بازیکنان ضمن ارسال پاس‌های زیگزاگی به یکدیگر تمرین سرزنی را نیز مرور کردند. بخش بعدی تمرین بازیکنان مجددا به سه گروه تقسیم شده و به بازی آقاوسط پرداختند که مربیان تاکید ویژه‌ای روی بازی تک‌ضرب از سوی بازیکنان داشتند. جالب اینکه امیر قلعه‌نویی و کریم بوستانی به همراه ایمان عالمی از اعضای کادر فنی استقلال نیز در این بخش از تمرین خودشان جزو گروه‌ها شده و تمرین می‌کردند.

در جریان این تمرین به دستور کادر فنی بازیکنان مجددا به دو گروه تقسیم شده و در مسافت‌های کوتاه با مانع کارهای سرعتی را انجام می‌دادند و دوباره به بازی آقاوسط می‌پرداختند.

*قرار بود تمرین امروز پشت درهای بسته برگزار شود اما با صلاحدید کادر فنی تماشاگران مجوز ورود به کمپ استقلال را دریافت کردند. این تماشاگران حدود 300 نفر بودند.

*دکتر امین نوروزی پزشک تیم استقلال اعلام کرد هاشم بیک‌زاده و ساموئل دو بازیکن مصدوم تیم استقلال بعد از بازی برابر صبای قم تمرینات سبک خود را آغاز خواهند کرد اما جمشیدیان بعد از عمل جراحی که داشت فعلا 10 روز است که دوران نقاهت خود را پشت سر می‌گذارد و چند هفته دیگر زمان می‌برد تا به شرایط آرمانی برسد.

*در اوایل تمرین مهدی رحمتی در حالی که تمرینات خود را زیر نظر بابازاده مربی دروازه‌بانان استقلال انجام می داد از ناحیه پای چپ دچار آسیب‌دیدگی شد اما بعد از مداوای دکتر نوروزی پزشک تیم استقلال به تمرینات بازگشت. رحمتی در اواسط تمرین دوباره دچار آسیب‌دیدگی شد و دکتر نوروزی بار دیگر مداوا روی پای او را انجام داد.

*شاهرخ بیانی و منصور پورحیدری پیشکسوت و مدیر فنی استقلال طبق روال گذشته تمرینات تیم استقلال را از نزدیک تماشا می‌کردند اما مهمان ویژه تمرینات آبی‌پوشان جواد زرینچه بازیکن سابق تیم استقلال بود که در حالی که در صدد بود به سمت سکوهای تماشاگران برود و از آنجا تمرینات استقلال را تماشا کند با نظر مسئولان کمپ استقلال در جایگاه ویژه مربیان نشست.

*در جریان تمرین مجید صالح، لاوره بازیکن خارجی استقلال را از تمرین کنار کشید و دقایقی به صورت خصوصی با او صحبت کرد.

*حسینی دروازه‌بان دوم تیم استقلال که در تمرین روز گذشته غایب بود امروز در تمرینات حاضر شده و در کنار مهدی رحمتی دیگر دروازه‌بان استقلال به تمرین پرداخت.

*بخش بعدی تمرین که به نظر می‌رسید اصلی‌ترین بخش تمرین هم باشد سانتر از جناحین و گلزنی مهاجمان بود. در این بخش از تمرین دروازه‌بانان به نوبت درون دروازه قرار می‌گرفتند حرکت‌هایی از عمیق به سمت دروازه حریف و گلزنی از دیگر شیوه‌های این بخش‌ از تمرین بود.

*در جریان بازی آقاوسط که کری بسیاری بین بازیکنان بود و در حالی که تیموریان برای سایر بازیکنان به شدت کری می‌خواند امیر قلعه‌نویی به او تذکر داد که داد و فریاد زیادی نکند. بعد از این تذکر قلعه‌نویی، تیموریان با صدای آرام‌تری برای بازیکنان استقلال کری‌خوانی می‌کرد.

*در بخش پایانی تمرین که مخصوص گلزنی مهاجمان بود آرش برهانی مهاجم نیمکت نشین این روزهای استقلال از آمادگی بالایی برخوردار بود و بارها مورد تشویق هواداران قرار گرفت.

*در پایان تمرین امیر قلعه‌نویی به سمت جواد زرینچه رفت و به او حضورش در تمرین استقلال را خوشامد گرفت.

*در اواخر تمرین امیرحسین صادقی مدافع تیم استقلال از ناحیه چشم آسیب‌دیدگی جزئی دید که سریع مورد مداوا قرا گرفت.

*آندرانیک تیموریان و حنیف عمران‌زاده از جمله بازیکنانی بودند که بعد از پایان تمرین به دلیل آسیب‌دیدگی جزئی روی پای خود یخ گذاشتند.

*در بخش پایانی تمرین بازیکنان به مرور تمرین پنالتی‌زنی پرداختند. در این بخش از تمرین بازیکنان به دو تیم تقسیم شده و به نوبت پنالتی می‌زدند. حنیف عمران‌زاده جزء تیمی بود که فرهاد مجیدی کاپیتان استقلال هم در آن عضو بود و هنگامی که حنیف‌عمران‌زاده با ضربه چیپ خود باعث شد رحمتی توپ را بگیرد فرهاد مجیدی از شدت عصبانیت حنیف‌ عمران‌زاده را دنبال کرد اما مجیدی به خاطر سرعت بالای عمران‌زاده در گرفتن او ناکام بود.

*نزدیک به 10 تماشاگر خانم از نزدیک تمرینات امروز استقلال را تماشا می‌کردند.


بنر زیبایی که هوادارا بردن سر تمرین دیروز+ امیر جعفری توی ماه عسل ترکوند ! / دانلود کلیپ

این به صورت متنی !

اولش که اومد با پیراهن آبی, داشت از تلاش و استقامت اون مهمونشون حرف میزد میگفت اگه پرسپولیس ها هم همینطور تلاش کنن بالاخره میتونن قهرمان بشن ! یه 4 هم نشون داد!

 بعد علیخانی طبق معمول کری همه پرسپولیسی ها گفت 6 که بیشتره ! امیرم بعد از اینکه گفت فیلمش نیست و اینا , گفت باز شما کم آوردید گفتید 6 تاییاش ! هروقت کم میارید هی شیش شیش میکنید ! طرف متولد 68 میاد میگه شیش تای 52 ! علیخانی هم گفت اینو حق میدم بهت !

بعد گفت می ترسم حرف بزنم ازمون امتیاز کم کنن ! علیخانی گفت ما آشنا داریم میدیم 3 تا بهتون اضافه کنن گفت بیا دیگه شما همیشه همینید با پارتی بازی امتیاز میگیرید !

آخرشم گفت من خیلی رو استقلال تعصب دارم به پسرمم گفتم همه چیو آزادی الا این تیمت که باید استقلال باشه! آرزومه بره توی استقلال و توی دربی گل بزنه و منو نشون بده !

اینم کلیپــــش

دانلود

سرور دوم


این دومی اون قسمت آخرش که درباره پسرش حرف میزنه رو هم داره که لینک اولی نداشت

روش دانلود سرور دوم: پایین صفحه free download رو میزنید بعد یه عدد میاد وارد میکنید و create download link رو میزنید تا بهتون یه لینک مستقیم آبی رنگ میده میزنید و تموم.صفحات تبلیغاتی هم که هی باز میشن ببندید!

فرهاد مجیدی بازیکنی است که در طی سالها از بهترین و دوست داشتنی ترین بازیکنان استقلال است و همواره به جز زمانهایی که امیر قلعه نوعی سرمربی تیم بوده به عنوان بازیکن اصلی به میدان رفته و بهترین بازی ها را انجام داده است.

انان که فوتبال را به شکل دقیق تری دنبال میکنند میدانند فرهاد حتا در دوره ای که قلعه نوعی سرمربی استقلال بود و در بیشتر بازی ها فرصت بازی کردن به عنوان بازیکن اصلی به او نمیرسید هم بازیکن بسیار خوب و اماده ای بود و همگان میدیدند که فرهاد در همان فرصت های کمی که به او بازی میرسید نقش موثری را ایفا میکرد.

ان سالها البته فرهاد به بهانه ی سن زیاد روی نیمکت نمی نشست و دلایل دیگری برای نیمکت نشینی او مطرح میشد.

سال گذشته و امسال هم فرهاد در بسیاری از بازی ها یا به بازی نیامده یا به عنوان یار ذخیره بازی کرده است انهم بازیکن ذخیره ای که تنها بیست یا سی دقیقه به او فرصت داده میشود و انتظار میرود که در ان چند دقیقه حتمن گل بزند وگرنه بازی اش ضعیف بوده و حقش نیمکت نشینی است !!!

اگر هم برای مثال در یک بازی فرهاد به عنوان بازیکن اصلی به میدان برود باید حتمن بهترین بازیکن زمین شود و هیچ توپی را از دست ندهد و احتمالن چند گل هم بزند ! وگرنه خب مشخص میشود که نیمکت نشینی و بازیکن چند دقیقه ای کردنش کار درست و بجایی بوده است !

متاسفانه به نظر میرسد جریانی در پی ان است که اماده ترین بازیکن استقلال را به عنوان بازیکن سی دقیقه ای مشهور کند که خود نوعی بزرگترین توهین به کاپیتان محبوب و دوست داشتنی و اماده ی  استقلال است.

متاسفانه برخی خاسته یا ناخاسته شرایطی را بر ضد فرهاد به  وجود اورده اند که گویی فرهاد قرار است یا در هر بازی بهترین بازیکن استقلال باشد یا زود تعویض گردیده و بازی های بعد هم بیست یا سی دقیقه  بازی کند !!

نمونه ی واپسین ان را باید در بازی با سپاهان دید که تیم استقلال در نیمه ی نخست بازی خوبی از خود نشان نداد و تقریبن تمامی بازیکنان تیم نتوانستند انچنان که باید ظاهر شوند و در میان این بازیکنان فرهاد هرگز ضعیف تر از بقیه نبود

ولی با توجه به فضایی که در این نوشته از ان سخن گفتم طبیعی بود که فرهاد از زمین خارج شود و نیمکت نشینی او در بازی بعد هم کاملن طبیعی ، به حق و طبق انتظار !

اینکه سرمربی تیم حق دارد هر بازیکنی که میخاهد و فکر میکند برای تیمش بهتر است را در بازی قرار دهد سخن درستی است و اکنون و هر زمان دیگر هم سرمربی استقلال ( حال میخاهد هر که باشد ) حق دارد فرهاد یا هر بازیکن دیگر را حتا تا پایان فصل نیمکت نشین کند یا به طور کامل به او فرصت بازی کردن بدهد.

ولی از انجا که هوادار استقلال حق دارد دیدگاهش را در مورد تیمی که سالها از ان پشتیبانی کرده را بیان کند من هم دیدگاه خود و شرایطی را که دیدم را با دوستان استقلالی در میان گذاشتم.

سرمربی تیم تصمیم را خودش میگیرد ولی من با هواداران سخن میگویم : قرار نیست که فرهاد یا اندو یا هر بازیکن دیگر در تمام بازی ها بهترین یا از بهترین بازیکنان استقلال باشد و

کل نود دقیقه در تمامی نبردها موفق باشد تا او را بازیکنی شکست خورده و سی دقیقه ای ندانیم.

حقیقتش قصد نوشتن این وبلاگ را نداشتم ولی وقتی فضای دردناکی را مشاهده میکنم که حتا هواداران استقلال و دوستداران فرهاد را مجبور کرده اند که به سی دقیقه ای بودنش افتخار کنند !!! ........بگذار تاریخ قضاوت کند !
تاریخ : چهارشنبه 16 مرداد 1392 | 01:52 ق.ظ | نویسنده : مهدی استقلالی
عکسهایی از دیدار استقلال - فجرسایر عکسها در ادامه مطلب

ادامه مطلب

تعداد کل صفحات : 2 ::      1   2  

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic