دانلود گلهای استقلال در دوره هشتم لیگ برتر 87-88

هـــفته دوازدهم

استقلال 3 - 2 پیکان

گل اول - آرش برهانی

گل دوم - آرش برهانی

گل سوم - آرش برهانی

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

هـــفته سیزدهم

استقلال 2 - 0 ذوب آهن

گل اول - حسین کاظمی

گل دوم - مجتبی جباری

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

هـــفته چهاردهم

ملوان 2 - 2 استقلال

گل اول - سیاوش اکبرپور

گل دوم - علیرضا عباسفرد

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

هـــفته پانزدهم

استقلال 0 - 1 فولاد

این بازی با اشتباهات مسلم داوری باختیم وگرنه تو دورانی که ما بودیم کسی نمیتونست مارو ببره اونم تو آزادی !

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

هـــفته شانزدهم

سایپا 0 - 2 استقلال

گل اول - پیروز قربانی

گل دوم - آرش برهانیتاریخ : دوشنبه 13 آذر 1391 | 06:13 ق.ظ | نویسنده : مهدی استقلالی

عماد رضا در یکقدمی استقلال

عماد رضا، مهاجم گذشته سپاهان که با این تیم به دلیل مشکلات مالیاتی‌اش اختلاف خورده بود، با رفع این مشکل در آستانه امضای قرارداد با استقلال تهران قرار گرفت. 

مدیر برنامه‌های عماد رضا امروز با حضور در دفتر علی فتح‌الله‌زاده مذاکرات نهایی را برای استقلالی شدن این بازیکن انجام داد و مقرر شد عماد رضا تا پایان هفته‌ جاری برای امضای قراردادش با استقلال به تهران سفر کند

* مذاکره استقلالی ها با سید صالحی ( با اومدن عماد رضا , از بین عنایتی و سید صالحی یکیشون میاد که احتمال 90%عنایتی میاد )


ماجراهای استقلال و رشت ! / اتوبوس آبی ها خراب شد !

درحالی که تیم استقلال از رامسر به رشت با یک دستگاه اتوبوس در حال طی کردن مسیر بود در اواسط راه با خرابی اتوبوس روبرو شد. 

مسئولان استقلال وقتی متوجه شدند اتوبوس خراب شده و به این زودی هم تعمیر نمی شود با 10 دستگاه سواری بازیکنان و کادرفنی را روانه رشت کردند

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

امیرحسین صادقی: فقط مانده با پای پیاده برویم !

"امیرحسین صادقی"درباره سفر پر ماجرای استقلال به رشت اظهار داشت: دیشب حدود ۴ ساعت در فرودگاه بودیم و در نهایت هم به رشت نرفتیم. امروز صبح به سمت رامسر آمدیم و قرار بود با اتوبوس به رشت برویم که انگار اتوبوسمان خراب شده و حالا با سواری به سمت رشت آمدیم. در این سفر فقط پیاده روی نکردیم! خستگی در تنمان است اما اگر پیاده هم به رشت می آمدیم برای پیروزی هر کاری می کردیم. 

وی ادامه داد: شرایط بدنی خوبی داشتیم اما خوشحالم که بازی یکروز به تعویق افتاد و می توانیم با استراحت بیشتر خستگی را از تنمان بیرون کنیم. شاید در رشت هم تمرین کنیم البته هنوز چیزی اعلام نشده است. 

صادقی در خاتمه اضافه کرد: داماش تیم خوبی است و برای پیروزی در رشت به زمین می آید اما هدفمان این است که با ارائه یک بازی خوب ۳ امتیاز را کسب کنیم و نیم فصل اول را با برد پشت سر بگذاریم.


آقای عابدینی ! برای چه 24 ساعت زودتر باید می آمدیم ؟! / زنیدپور در صورت گرفتن رضایتنامه می آید

خبرگزاری فارس: فتح‌الله‌زاده: آقای عابدینی از شما تعجب می‌کنم/ چرا 24 ساعت زودتر سفر کنیم؟

علی فتح‌الله‌زاده در خصوص صحبت‌های عابدینی مبنی بر اینکه با به تعویق انداختن بازی دو تیم داماش و استقلال می‌خواهند سه امتیاز را به تیم تهرانی بدهند، اظهار داشت: اگر دیگران این صحبت‌ها را مطرح می‌کردند اشکالی نداشت اما این حرف‌ها از آقای عابدینی بعید است. آنها قبول کنند همین گونه که ما به رشت می‌رویم به تهران بیایند و بازی کنند. ببینیم می‌توانند این کار را انجام دهند؟ 

وی در خصوص اینکه عابدینی اعلام کرده چرا استقلالی‌ها 24 ساعت زودتر به رشت نیامدند، گفت: چرا باید 24 ساعت زودتر بیایند مگر داماشی‌ها برای بازی با تیم‌های حریف 24 ساعت زودتر می‌روند. از کجا می‌دانستیم که بازی لغو می‌شود. همین شرایط برای استقلال هم هست. عابدینی پیشکسوت و قابل احترام است ولی دوست دارم به اتفاقاتی که به صورت فوتبالی رخ می‌دهد اعتراض نکند. من باید ساعت 10 شب اتوبوس پیدا می‌کردم و به تیم هم شام می‌دادیم. از کجا می‌دانستیم که پرواز لغو می‌شود که این صحبت‌ها را مطرح می‌کنند. 

وی تاکید کرد: تیمی که این وسط ضرر کرده استقلال است چون ما در جام حذفی باید با سایپا بازی کنیم و برنامه تمرینی استقلال به هم ریخته است. تاخیر در این بازی برای تیم‌های دیگر تاثیری ندارد و خود ما هم از برگزاری بازی در روز سه‌شنبه ناراضی بودیم اما وقتی جاده مه آلود است و راننده اعلام می‌کند حتی نمی‌شود با سرعت عادی حرکت کنیم،‌کار دیگری از دست ما برنمی‌آمد. 

مدیر عامل باشگاه استقلال در خصوص جلسه‌ای که با زنیدپور برگزار کرده، اظهار داشت: چند روز پیش با او صحبت کردم و گفتم اگر بتواند رضایتنامه‌اش را بگیرد می‌تواند به عضویت استقلال دربیاید

مدیرعامل استقلال در ادامه و در واکنش به انتقادهای رسول خوروش و اعتراضش نسبت به تعویق دیدار استقلال و داماش به ایسنا گفت: من جواب این آقا را نمی‌دهم ولی این آخرین بار است که این کار را می‌کنم. به آقای رحیمی گفته‌ام که مراقب خوروش باشد چون اگر تا حالا چیزی به او نگفته‌ام به احترام رحیمی و باشگاه سپاهان بوده است.

خوروش چند بار از حد خود خارج شده و صحبت‌هایی کرده که ما در برابرش سکوت کرده‌ایم اما این آخرین بار است که جوابش را نمی‌دهم. اظهارنظرها باید منصفانه باشد. تقصیر ما چیست که هوا خراب بوده است؟ حتی اتوبوسی که ما برای بازیکنان گرفتیم در میان راه خراب شد! بازیکنان را با هزار بدبختی و با تاکسی و سواری به هتل رساندیم و آن‌ها تازه ساعت 13 امروز (دوشنبه) به هتل رسیدند.


**خوروش سرپرست سپاهان : میخواهند تیمهای تهرانی را اول کنند ! (برو بابا ته گرفتی قیمه !)

ماجدی:خوروش هرچند وقت یک بار مزاح می کند !

میرشاد ماجدی در واکنش به اظهاران خوروش مبنی بر اینکه می خواهند استقلال را اول کنند،گفت:"باید یاد بگیریم فوتبال حرفه ای است.وقتی یک تیم با هزینه چند میلیاردی بسته می شود،بازیکنان آن تیم سرمایه به حساب می آیند.نمی توان وقتی چند ساعت قبل از بازی به رشت می رسیم همان روز بازی کنیم." 

وی ادامه داد:"نباید برای کمیت،کیفیت را فدا کرد.خوروش سالها خارج از ایران بوده و از برنامه ریزی های داخل خبر ندارد.نظرهای ایشان بماند برای برنامه های بعد.او عادت دارد هر چند وقت یکبار مزاح کند." 

ماجدی درباره اظهارات الماس خاله،رییس هیئت فوتبال گیلان نیز گفت:"دیدگاه هیئت میزبان باید جدا از نتیجه بازی باشد و حرمت میهمان را باید نگه داشت.با این صحبت ها و هجمه ای که به راه افتاده کنترل تماشاچی در بازی فردا برای خود آقایان سخت می شود.با درایت هیئت فوتبال و مسوولان داماش می توان شاهد یک بازی زیبا بود."


منصور پورحیدری: اگر میخواهند تهرانی ها قهرمان شوند چرا سپاهان 3 سال اول شد ؟! مگر قهرمانی نیم فصل جام دارد ؟!

منصور پورحیدری در خصوص اظهارات خوروش گفت:"صحبت های آقایان بدون منطق و از روی احساس است.مشکلاتی که در راه سفر استقلال به رشت به وجود آمد به باشگاه استقلال ارتباطی ندارد و ما مقصر نیستیم.باشگاه به موقع بلیت سفر را آماده کرد و به دلیل شرایط جوی پرواز لغو شد." 

وی افزود:"این قانون سالهای سال است که در فوتبال ایران وجود دارد.آقایان فکر کنند به دلیل شرایط جوی بازی با یک روز تأخیر برگزار می شود.نمی دانم کجای این تصمیم بی عدالتی است.اگر می خواستند تیم های تهرانی را اول کنند چرا سپاهان سه سال قهرمان شد؟برای باشگاه سپاهان احترام قائلم اما افسوس که این اظهار نظرها به خود این باشگاه هم ضربه می زند." 

وی درباره اظهارات الماس خاله مبنی بر اینکه فدراسیون به استقلال باج داده ،گفت:"اینها زاییده تفکرات این آدمهاست.آنها باید به خودشان مراجعه کنند و از روی منطق حرف بزنند.چه باجی به استقلال داده شده؟می گویند می خواهند ما را قهرمان کنند اما قهرمانی نیم فصل مگر جامی دارد؟"


فابیو :دوست دارم سالهای سال در استقلال بمانم

"فابیو جانواریو" درباره مصدومیتش اظهار داشت: متاسفانه مصدومیتم شدید است و مدت زیادی را از فوتبال دور خواهم بود. خیلی از این بابت ناراحتم اما به هر حال فوتبال همین است و چاره ای جز تحمل ندارم. 
وی ادامه داد: شنیده ام باشگاه می خواهم قراردادم را فسخ کند اما هنوز این موضوع قطعی نیست. بعد از دیدار با داماش مدیربرنامه هایم با مدیران باشگاه جلسه ای را برگزار خواهد کرد تا در این خصوص تصمیم بگیریم. 

هافبک برزیلی استقلال افزود: امیدوارم قراردادم فسخ نشود چون عاشقانه استقلال را دوست دارم. من برای هواداران این تیم احترام زیادی قائلم و برای اینکه نتوانستم از خودم مراقبت کنم از آنها عذرخواهی می کنم. 
جانواریو در خاتمه به خبرنگار ایپنا گفت: دوست دارم سالهای سال در استقلال بمانم. اگر قرار است قراردادم فسخ هم بشود دوست دارم برای سال آینده قرارداد جدیدی بنویسم

* در رده بندی جهانی استقلال وسپاهان با یک پله نزول به ترتیب در رده های 104 و 144 قرار گرفته اند و پرسپولیس با 15 پله نزول در رده 309 ایستاده است

* جمشیدیان در سپاهان ماندنی شد ( تو روحت فابیو )تاریخ : یکشنبه 12 آذر 1391 | 08:13 ق.ظ | نویسنده : مهدی استقلالی

شکست استقلال مقابل فولاد از این نظر که تیم همچنان صدرنشین جدول است، نا امید کننده نیست. به هر حال استقلال در هفته های گذشته نتایج خوبی کسب کرده بود و تاریخ نشان داده، تیم های قهرمان هم در طول فصل در چند مسابقه نتایج ضعیفی را تجربه می کنند.

رتبه اول لیگ همچنان در دستِ استقلال است اما، تلخی شکستِ دیروز بر آن سایه انداخته. در واقع شکست دیروز، نا امید کننده نیست ولی هشدار دهنده است.

استقلال که در هفته های قبل، روند صعودی را (چه به لحاظ کیفی و چه به لحاظ نتیجه) طی می کرد، در دیدار با فولاد، نمایشی دور از انتظار داشت. خط دفاع استقلال که در هفته های گذشته با میانگین کمتر از نیم گل خورده در هر مسابقه، نقطه قوت اصلی اش بود، آشفته و پر اشتباه بود. هفت گل در ۱۵ مسابقه قبلی و سه گل در یک مسابقه! یعنی نصف تمام بازی های قبلی، دروازه استقلال باز شد!

استقلال از یک بازی خانگی، دست خالی بیرون آمد و این برای هوادارانی که خاطره از دست رفتن اختلاف ۷-۸ امتیازی سال گذشته و در نهایت سوم شدن استقلال را فراموش نکرده اند، نگران کننده است. آیا سرنوشت استقلال دوباره از دستش خارج می شود و باز هم باید چشم انتظار نتایج ضعیف دیگر تیم ها ماند؟ (فاصله با تیم دوم، حالا یک امتیاز است و با توجه به تفاضل بهتر سپاهان، حتی می توان گفت نیم امتیاز اختلافشان است!)

بازی با فولاد، همان قدر که در مورد به خطر افتادن صدرنشینی هشدار می دهد نتیجه بی توجهی به اخطار فوق را هم در خود دارد:
استقلال دو بار مقابل فولاد عقب افتاد و بلافاصله گل تساوی را زد! یعنی قبل از اینکه بازی گره بخورد و مربی با تجربه ای مثل فرکی، تدابیر لازم را برای حفظ نتیجه اتخاذ نماید، استقلال به بازی برگشت، آن هم دو بار! ولی دوباره به حریف فرصت داد که جلو بیافتد!

در حقیقت استقلال قدر خوش شانسی هایش را در رسیدن زودهنگام به گل تساوی ندانست و اجازه داد موقعیت باد آورده را باد با خود ببرد!

استقلال در لیگ همچنان صدرنشین است. گویا استقلال فرصت دیگری دارد که شکست قبلی را جبران کند. که سرنوشت لیگ و قهرمانی همچنان در دست خودش است. که لازم نیست منتظر گاف دادن دیگر تیم ها باشد. با این همه، اشتباه بعدی شاید قابل جبران نباشد. اگر استقلال پایین بیاید، بالا رفتنش با اما و اگر همراه است.

پس استقلال باید حواسش جمع باشد. امیر قلعه نویی چند بار نشان داده که نمی گذارد تک شکست ها به بحران تبدیل شود. حفظ صدرنشینی دشوار است ولی، از استقلال و سرمربی اش توقع بر آورده کردن کارهای دشوار می رود.

می شود خط دفاع استقلال را برای بازی دیروز بخشید. هر چه باشد هنوز هم کمترین گل خورده ی لیگ را دارد. پس انتظار می رود که همان نمایش بازی های قبلی را تداوم بخشد. تا گل زدن به استقلال هنوز هم افتخاری برای رقبا باشد. چنان چه فولادی ها را دچار غرور زدن سه گل به بهترین خط دفاع لیگ کرده!

اگر چه نمایش استقلال مقابل فولاد چندان مثبت نبود ولی، می شود چند نقطه روشن در آن دید. جواد نکونام خیلی بهتر از قبل شده و آرش برهانی چهارچوب شناس تر: یک گل و یک ضربه به دیرک دروازه. حمودی هم حالا جزو خوب های استقلال است. اینها می تواند در هفته های بعد به استقلال کمک کند.

تا پایان لیگ، راه درازی مانده. نگرانی ها و حرص خوردن ها جزء جدا ناپذیرِ لیگ است! هر جام قهرمانی اینها را هم پشت سر خود دارد ولی، این تلخی ها می تواند درس عبرتی باشد تا قدر موقعیت های شیرینمان را بیشتر بدانیم!
تاریخ : پنجشنبه 9 آذر 1391 | 09:12 ق.ظ | نویسنده : مهدی استقلالی

ترمز بردهای یــــخ کشیده شد

آخرین دیدار هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال از ساعت 17:30 بین دو تیم استقلال و فولاد خوزستان در ورزشگاه آزادی و در حضور حدود 4 هزار تماشاگربرگزار شد که این بازی با نتیجه ۳ بر ۲ به سود فولاد خوزستان به پایان رسید.

عبدالله کرمی در دقیقه 62 و آرش افشین در دقیقه 72 مهرداد جماعتی  در دقیقه 87 فولاد گلزنی کردند.

جواد نکونام در دقیقه 63 از روی نقطه پنالتی و آرش برهانی در دقیقه 74 گل‌های استقلال را به ثمر رساندند.

از نکات قابل توجه این بازی استقبال کم تماشاگران از مسابقه بود آن هم در حالی که استقلال صدرنشین لیگ است. استقلال در صورت پیروزی برابر فولاد خوزستان در فاصله یک بازی به پایان نیم‌فصل، می توانست قهرمان ‌شود.

محسن قهرمانی داور مسابقه بود.

وی در اواخر نیمه اول به قلعه نویی اخطار داد در صورت ادامه اعتراض ها وی را اخراج می کند.

استقلال:

سید‌مهدی رحمتی، امیرحسین صادقی، پژمان منتظری، علی حمودی، میثم حسینی، جواد نکونام، جی‌لید ساموئل، میثم بائو( از دقیقه 46 امین منوچهری)، خسرو حیدری، سیاوش اکبرپور( از دقیقه 86 میلاد میداودی) و آرش برهانی

سرمربی: امیر قلعه‌نویی

* علی فتح‌الله‌زاده که برای حضور در جلسه کنفدراسیون فوتبال آسیا به مالزی سفر کرده است با ورزشگاه آزادی در تماس تلفنی است.

* علی امیری، شاهرخ بیانی، سیروس دین‌محمدی از مسئولان باشگاه استقلال و سیموئز و مارکار آقاجانیان مربیان تیم ملی و عباس محمدرضایی بازیکن جدید استقلال در ورزشگاه آزادی حضور دارند.

*هواداران استقلال آرش برهانی و جواد نکونام را به شدت تشویق کردند.هواداران نکونام را با شعار «جواد لالیگایی» تشویق می‌کردند.

*مهدی رحمتی، امیرحسین صادقی، پژمان منتظری، علی حمودی، آرش برهانی، جواد نکونام بازیکنانی از استقلال بودند که به سمت حسین فرکی سرمربی فولاد رفتند و قبل از بازی با او خوش و بش کردند.

* اسماعیل شریفات و آرش افشین نیز بازیکنانی از فولاد بودند که به سمت امیر قلعه‌نویی و نیمکت استقلال رفتند.

*100 تماشاگر فولادی در جایگاه پرسپولیسی‌ها تیم شان را تشویق می‌کنند.

* کادر فنی فولاد، بازیکنان ذخیره و بازیکنان اصلی و حتی مسئول تدارکات فولاد مقابل نیمکت این تیم قبل از بازی حلقه اتحاد تشکیل دادند

هواداران استقلال در پایان نیمه اول علیه محسن قهرمانی داور مسابقه شعار سر دادند و از او خواستند داوری را کنار بگذارد.

* محسن قهرمانی در اواخر نیمه اول به امیر قلعه‌نویی سرمربی استقلال تذکر جدی داد که در صورت ادامه اعتراض او را از روی نیمکت استقلال اخراج می‌کند.

* عبدالله کرمی بعد از اینکه گل اول فولاد را زد به سمت هواداران استقلال رفت و آنها را به نوعی تحریک کرد

مهدی رحمتی بعد از آنکه داور استقلال اعلام پنالتی کرد از طریق میثم حسینی برای جواد نکونام زننده پنالتی پیغام فرستاد و به او گفت که یوسفی ممکن است به کدام جهت شیرجه برود.

* آرش برهانی در یک صحنه در نیمه دوم که برای زدن یک قیچی برگردان به هوا پریده بود، باعث مصدومیت شدید خسرو حیدری از ناحیه بینی شد.

* مهرداد جماعتی زننده گل سوم فولاد در پایان بازی سجده شکر به جای آورد و بازیکنان تیم به سمت هواداران فولاد رفتند و از آنها تشکر کردند.

* هواداران استقلال در پایان مسابقه با وجود شکست تیم و بازیکنان و امیر قلعه‌نویی را تشویق کردند.

اگر فولاد گل نمیزد ما بازی رو با 0 موقعیت تموم میکردیم !

دیگه همیشه که نمیشه کشکی کشکی برد آقای قلعه نویی !خوشی زده زیر دلت ...

آقا میلاد هم که ماشالله... فکر کنم بره براش بهتره

مدافعا معلوم نبود چشونه ...هرچی توپ میومد یا گل میشد یا تیرک ! بعد میگن چرا هوادار نمیاد...تاریخ : پنجشنبه 9 آذر 1391 | 09:12 ق.ظ | نویسنده : مهدی استقلالی

ترمز بردهای یــــخ کشیده شد

آخرین دیدار هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال از ساعت 17:30 بین دو تیم استقلال و فولاد خوزستان در ورزشگاه آزادی و در حضور حدود 4 هزار تماشاگربرگزار شد که این بازی با نتیجه ۳ بر ۲ به سود فولاد خوزستان به پایان رسید.

عبدالله کرمی در دقیقه 62 و آرش افشین در دقیقه 72 مهرداد جماعتی  در دقیقه 87 فولاد گلزنی کردند.

جواد نکونام در دقیقه 63 از روی نقطه پنالتی و آرش برهانی در دقیقه 74 گل‌های استقلال را به ثمر رساندند.

از نکات قابل توجه این بازی استقبال کم تماشاگران از مسابقه بود آن هم در حالی که استقلال صدرنشین لیگ است. استقلال در صورت پیروزی برابر فولاد خوزستان در فاصله یک بازی به پایان نیم‌فصل، می توانست قهرمان ‌شود.

محسن قهرمانی داور مسابقه بود.

وی در اواخر نیمه اول به قلعه نویی اخطار داد در صورت ادامه اعتراض ها وی را اخراج می کند.

استقلال:

سید‌مهدی رحمتی، امیرحسین صادقی، پژمان منتظری، علی حمودی، میثم حسینی، جواد نکونام، جی‌لید ساموئل، میثم بائو( از دقیقه 46 امین منوچهری)، خسرو حیدری، سیاوش اکبرپور( از دقیقه 86 میلاد میداودی) و آرش برهانی

سرمربی: امیر قلعه‌نویی

* علی فتح‌الله‌زاده که برای حضور در جلسه کنفدراسیون فوتبال آسیا به مالزی سفر کرده است با ورزشگاه آزادی در تماس تلفنی است.

* علی امیری، شاهرخ بیانی، سیروس دین‌محمدی از مسئولان باشگاه استقلال و سیموئز و مارکار آقاجانیان مربیان تیم ملی و عباس محمدرضایی بازیکن جدید استقلال در ورزشگاه آزادی حضور دارند.

*هواداران استقلال آرش برهانی و جواد نکونام را به شدت تشویق کردند.هواداران نکونام را با شعار «جواد لالیگایی» تشویق می‌کردند.

*مهدی رحمتی، امیرحسین صادقی، پژمان منتظری، علی حمودی، آرش برهانی، جواد نکونام بازیکنانی از استقلال بودند که به سمت حسین فرکی سرمربی فولاد رفتند و قبل از بازی با او خوش و بش کردند.

* اسماعیل شریفات و آرش افشین نیز بازیکنانی از فولاد بودند که به سمت امیر قلعه‌نویی و نیمکت استقلال رفتند.

*100 تماشاگر فولادی در جایگاه پرسپولیسی‌ها تیم شان را تشویق می‌کنند.

* کادر فنی فولاد، بازیکنان ذخیره و بازیکنان اصلی و حتی مسئول تدارکات فولاد مقابل نیمکت این تیم قبل از بازی حلقه اتحاد تشکیل دادند

هواداران استقلال در پایان نیمه اول علیه محسن قهرمانی داور مسابقه شعار سر دادند و از او خواستند داوری را کنار بگذارد.

* محسن قهرمانی در اواخر نیمه اول به امیر قلعه‌نویی سرمربی استقلال تذکر جدی داد که در صورت ادامه اعتراض او را از روی نیمکت استقلال اخراج می‌کند.

* عبدالله کرمی بعد از اینکه گل اول فولاد را زد به سمت هواداران استقلال رفت و آنها را به نوعی تحریک کرد

مهدی رحمتی بعد از آنکه داور استقلال اعلام پنالتی کرد از طریق میثم حسینی برای جواد نکونام زننده پنالتی پیغام فرستاد و به او گفت که یوسفی ممکن است به کدام جهت شیرجه برود.

* آرش برهانی در یک صحنه در نیمه دوم که برای زدن یک قیچی برگردان به هوا پریده بود، باعث مصدومیت شدید خسرو حیدری از ناحیه بینی شد.

* مهرداد جماعتی زننده گل سوم فولاد در پایان بازی سجده شکر به جای آورد و بازیکنان تیم به سمت هواداران فولاد رفتند و از آنها تشکر کردند.

* هواداران استقلال در پایان مسابقه با وجود شکست تیم و بازیکنان و امیر قلعه‌نویی را تشویق کردند.

اگر فولاد گل نمیزد ما بازی رو با 0 موقعیت تموم میکردیم !

دیگه همیشه که نمیشه کشکی کشکی برد آقای قلعه نویی !خوشی زده زیر دلت ...

آقا میلاد هم که ماشالله... فکر کنم بره براش بهتره

مدافعا معلوم نبود چشونه ...هرچی توپ میومد یا گل میشد یا تیرک ! بعد میگن چرا هوادار نمیاد...تاریخ : پنجشنبه 9 آذر 1391 | 01:12 ق.ظ | نویسنده : مهدی استقلالی

کلیپ گلهای استقلال به فولاد

گل اول توسط جواد نکونام (پنالتی)

دانلود

گل دوم توسط آرش برهانی

دانلود
تاریخ : پنجشنبه 9 آذر 1391 | 01:12 ق.ظ | نویسنده : مهدی استقلالی

کلیپ گلهای استقلال به فولاد

گل اول توسط جواد نکونام (پنالتی)

دانلود

گل دوم توسط آرش برهانی

دانلود
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو