Majidi (7)

به گزارش آبیته خبرگزاری فارس، امیر قلعه نویی در حالی تیمش را به انزلی می برد که فرهاد مجیدی را از فهرست ۱۸ نفره خط زده است.

تیم استقلال امروز ساعت ۱۲ از تهران با هواپیما به رامسر می رود و سپس راهی انزلی می شود.

فرهاد مجیدی در حالی که در بازی گذشته استقلال برای دقایقی به میدان رفت برای بازی با ملوان با تشخیص امیر قلعه نویی به انزلی نمی رود.

قرار است او به همراه حاج قاسم بدنساز استقلال در تهران به کارهای بدنی بپردازد تا این بازیکن را برای دربی ۷۶ آماده کند.

تیم استقلال فردا ساعت ۱۵ مقابل ملوان قرار می گیرد.

بدنساز استقلال در گفت و گو با فارس در خصوص این موضوع گفت: بدن فرهاد مجیدی باید آماده تر شود و طبق برنامه قلعه نویی باید به شرایط ایده‌‌آل برسد از همین رو تا بازگشت تیم از انزلی به صورت اختصاصی با مجیدی کار می کنم. البته عباس محمدرضایی نیز همین شرایط را دارد.


اکبرپور: ملوان راببریم به پرسپولیس فکرمی‌کنیم

sia akbarpor

سیاوش اکبرپور در خصوص آخرین شرایط خود بعد از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت اظهار داشت: شرایط خوبی دارم و بعد از انجام ۲ هفته فیزیوتراپی روند خوبی داشته و با تیم تمرین کردم.

وی افزود: آسیب دیدگی ام از ناحیه همسترینگ بود و از همین رو بعد از بازی با آلومینیوم بیشتر شد اما زیر نظر کادر پزشکی حالا از شرایط خوبی بهره می برم.

اکبرپور در خصوص بازی با ملوان گفت: تیم ما شرایط خوبی دارد و همه بازیکنان سر حال برای این دیدار به انزلی می رویم اما مطمئن باشید بازی در این شهر آسان نخواهد بود و استقلال برای ۳ امتیاز به میدان می رود.

مهاجم تیم استقلال در خصوص بازگشت هدایتی به ملوان و اینکه این مسئله برای تزریق روحیه به حریف در آستانه دیدار با استقلال است گفت: این مسائل در بیرون زمین است و مهم این است که بازیکنان در زمین چه عملکردی داشته باشند. من فکر نمی کنم زیاد در روحیه بازیکنان استقلال تاثیر داشته باشد.

وی در خصوص اینکه تا به حال در چند دربی به میدان رفته است گفت: تا به حال در ۱۱ بازی به زمین رفته ام و اگر از استقلال نمی رفتم رکورددار حضور در دربی بودم.

اکبرپور در خصوص بازی با پرسپولیس گفت: فعلا تمام تمرکزمان بازی با ملوان است، این بازی را ببریم بعد به پرسپولیس فکر می کنیم.Fatolahzadeh

علی فتح الله زاده می گوید خیال هواداران استقلال راحت باشد که هیچ امتیازی از این تیم کسر نمی شود.

مدیرعامل باشگاه استقلال در گفت و گو با خبرآنلاین ؛ درباره خبر مشکل ITC فرهاد مجیدی می گوید:« حاجی جان قبلا بیشتر قوانین فیفا را می دانستید.

الان یک سال است که دیگر قوانین عوض شده و رضایتنامه بین المللی اگر صادر نشود ، فدراسیون می تواند بعد از ۱۵ روز اقدام به صدور ITC موقت کند. حالا اگر می خواهید ما این ۳ امتیاز را به کرمانی ها بدهیم ، ایرادی ندارد بگذارید بنویسم روی کاغذ بروید از فدراسیون بگیرید و بدهید به کرمانی ها.»

البته کسر امتیاز از استقلال انگار مد شده ، اینکه با شکایت رینالدو ، استقلالی ها در خطر کسر امتیاز قرار گرفته اند. فتح الله زاده در این باره می گوید:« حاجی جان اصلا فیفا نامه ای در این باره نداده.

من برای دوستانی که این خبر را به این شکل منتشر کردند هم گله دارم. کل قصه چیز دیگری بوده. وکیل بین المللی رینالدو به دلیل نگرفتن پولش از ما شکایت کرده و خواسته که فیفا ۶ امتیاز از استقلال کسر کند.

این نامه به فیفا رسیده اما نظر فیفا که نیست ، دادخواست وکیل این بازیکن است. حالا ما هم که نمردیم که بگذاریم آنها امتیازمان را کسر کنند. تازه ما اگر نمی خواستیم پولش را بدهیم که بار قبل ۸۰ هزار دلار به او نمی دادیم. »

مدیر استقلال روایتی جذاب از کلاهی که یک صراف سرش گذاشته هم دارد. او می گوید آنها پول رینالدو را دادند به صراف و صراف با پول فرار کرده؛« راستش به دلیل تحریم ها ما باید یک صرافی پیدا می کردیم که بتواند ۱۰۰ هزار دلار را برای مان ترانسفر کند. رینالدوا یک شماره حساب داد که ما پول را برایش ترانسفر کردیم اما انگار شماره حسابی که داده اشتباه بود و پول بر می گردد. پول برگشتی را این صراف کلاهبردار برداشته و فرار کرده است. ما حالا از این صراف شکایت می کنیم اما اگر خود رینالدو به ما آدرس درست داده بود ، این اتفاقات نمی افتاد و ۱۰۰ هزار دلار ما هم به سرقت نمی رفت.»

فتح الله زاده با گلایه از امیر واعظ آشتیانی می گوید:« مدیران قبلی باشگاه دینی برای ما گذاشتند که نمی دانیم چه باید با آن بکنیم. بازیکنی که در کل مدت حضورش در ایران تنها ۱۰ دقیقه برای ما بازی کرده برای مان ۱۸۰ هزار دلار آب خورده. حالا به این ۱۸۰ هزار دلار اگر ۱۰۰ هزار دلاری که این صراف از ما برداشته و برده اضافه کنیم می شود ۲۸۰ هزار دلار. او برای ۱۰ دقیقه این همه پول گرفته. تقریبا قراردادش با ما از جواد نکونام هم گران تر شده است! اگر او این قدر بازیکن خوبی بوده که در کیه وو ایتالیا بازی کند حتما می توانسته در استقلال خوب بازی کند. چرا نتوانستند از او بازی بگیرند؟»

او در پایان می گوید:« ما گردن مان از مو نازک تر است و این پول را می دهیم . راستش چون اگر ندهیم این قصه با کسر فقط ۶ امتیاز حل نمی شود. این ارثیه شومی است که برای مان گذاشتند و مجبوری پرداختش کنیم ولی این بار باید وکیلش بیاید اینجا تا پول را در چمدان به او بدهیم و با خودش ببرد چون ما نمی توانیم این رقم را ترانسفر کنیم!

راستش اگر با کسر ۶ امتیاز قصه حل می شد ، نامه می نوشتیم که ۷ امتیاز از ما کسر کنند و بی خیال شوند چون این استقلال حتی اگر ۷ امتیازش هم کسر شود قهرمان است اما چیزی که آزارمان می دهد ، بی پولی است!»تاریخ : جمعه 29 دی 1391 | 02:41 ب.ظ | نویسنده : مهدی استقلالی

ESTEGHLAL

تیم ملی هر کشور اغلب گلچینی از بهترین بازیکنان لیگ آن است و برخی تیم ها به واسطه حضور ستاره ها در همه پست ها به نوعی خودشان تیم ملی محسوب می شوند.
به گزارش آبیته به نقل از خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، تیم های ملی اغلب مجموعه ای از بهترین مهره ها هستند مهره هایی که در تیم های باشگاهی خود نیز عملکرد خوبی دارند و به واسطه همین عملکرد نیز به رده ملی دعوت می شوند.

امسال تیم استقلال به هدایت امیر قلعه نوعی یکی از بهترین دوران خود را می گذارند تیمی که در همه پست هایش ستاره های تیم ملی را جای داده است استقلال آن قدر از حضور این بازیکنان حرفه ای اشباع شده است که امروز می توان تیم آبی پوش پایتخت را یک تیم ملی کامل دانست.

تیم صدرنشین جدول، گلر اول تیم ملی یعنی سید مهدی رحمتی را دارد ، درون دروازه این تیم گلری با عملکرد بسیار خوب حضور دارد که باعث شده تا کمترین گل خورده مربوط به آبی پوشان پایتخت باشد البته نباید نقش مدافعان تیم استقلال را نادیده گرفت مدافعان که از بهترین خطوط دفاعی به شمار می روند.

استقلال در خط حمله نیز بسیار اشباع است با آمدن فرهاد مجیدی با حضور گلزنی با نام آرش برهانی، بازگشت مجتبی جباری، جذب فرزاد حاتمی باعث شده تا استقلال به عنوان تیمی با خط حمله قوی نیز محسوب شود.

البته این استقلال هنوز نتوانسته تعداد گل زیادی به ثمر برساند و منتقدان معتقدند شاگردان قلعه نوعی باید بتوانند در کنار برد و سه امتیازی های شیرینی که کسب می کنند تعداد گل زیادی نیز به ثمر برسانند.

شاید همین قضیه تعداد گل کم یکی از دلایلی باشد که باعث شده هواداران کمتری برای استقبال از تیم قلعه نوعی به ورزشگاه ها بیایند.
قلعه نوعی معتقد است در نیم فصل دوم شرایط تیمش هر روز بهتر از روز قبلی می شود و آن ها تمرکز خود را بر روی حملات و به ویژه ای افزایش گل های کم خود می گذارند اگر چه برای تیمی هم چون استقلال و به طور کلی همه تیمهای لیگ برتر کسب ۳ امتیاز بسیار مهم تر از ارائه یک بازی ناب است اما با این حال آبی پوشان با آمدن مهاجمان جدید و جویای نامی که در نیم فصل به خود اضافه کرده اند دورخیز خوبی برای گلزنی هر چه بیشتر انجام داده اند.تاریخ : جمعه 29 دی 1391 | 02:39 ب.ظ | نویسنده : مهدی استقلالی

havadar19

اختصاصی آبیته - پسرک در جلوی ورودی شماره ۳ ورزشگاه آزادی، آدامس می فروخت.
از حدودچهار ساعت پیش آن جا ایستاده بود تا آدامس بفروشد. بازی دقایقی دیگر آغاز می شد و او هنوز به قدری آدامس نفروخته بود که بتواند، بازی را از نزدیک ببیند.باید دو آدامس دیگر می فروخت تا بتواند یک بلیط تهیه کند.
-آقا آدامس! آدامس موزی! آقا آدامس بدم؟
از بلندگوی ورزشگاه، اسامی بازیکنان را می شنید.کلاه آبی اش را از سر درآورد تا صدا را بهتر بشنود.صدای بلندگو واضح تر شده بود:
پژمان منتظری،علی حمودی،مجتبی جباری، آرش برهانی…
از حضور آرش برهانی در ترکیب اصلی بسیار خوشحال شد.او آرش را از همه ی بازیکنان استقلال بیشتر دوست داشت.بلندگو اسامی بقیه ی بازیکنان را اعلام می کرد و او در ذهنش ترکیب استقلال را آنالیز می کرد: حمودی و خسرو هر دوتاشون تو بازی هستن. حاتمی هم اون جلوئه، براش سانتر کنن عالی میشه و برهانی هم…
در این فکر و خیالات بود که مردی او را از رویاهایش بیرون راند.
-پسر! آدامسات دونه ای چنده؟؟
-آدامس! دونه ای ۱۰۰!
-بی زحمت یکی بده.
-آقا نمیشه دو تا ببرید.
-نه نمیشه! این یکی رو هم می خوام، بوی سیگاری که دو دقیقه پیش کشیدم از دهنم بره. بیا اینم صد تومن.
-ممنون آقا.

 

لحظه ها به سرعت می گذشت. بازی دیگر شروع شده بود و او دیگر امید چندانی به دیدن بازی نداشت.هواداران درون ورزشگاه شعار می دادند:
سرور هر چی لنگیه…امیر قلعه نوعیه!

 

او هم بیرون از ورزشگاه با آنان فریاد می زد:
سرور هر چی لنگیه… امیر قلعه نوعیه!

 

همین هم باعث شده بود معدود افرادی که تازه داشتند وارد استادیوم می شدند به چشم یک دیوانه به او نگاه کنند.
جام امیدش تهی شده بود. تصمیم گرفت جعبه ی آدامس ها را در جیب بزرگ کاپشنش بگذارد و برود. با خود می گفت: عیب ندارد. بازی بعدی را حتما می بینم.
دیگر به راه افتاده بود که ناگهان صدای خوشحالی هواداران بلند شد. استقلال یک گل زده بود. خیلی دوست داشت بفهمد چه کسی برای استقلال گل زده است. چند ثانیه ایستاد. بلندگو اعلام کرد: گل برای تیم استقلال…زننده ی گل آرش برهانی!
پسرک بسیار خوشحال شد ولی …
با افسوس تمام به ورزشگاه نگاه کرد. هوا کم کم تاریک می شد.راهش را گرفت و رفت…


برچسب ها: قصه پسرک آدامس فروش،  

مجیدی از فهرست ۱۸ نفره استقلال خط خورد

فرهاد مجیدی در فهرست ۱۸ نفره استقلال در دیدار مقابل ملوان قرار نگرفت.

خبرگزاری فارس: مجیدی از فهرست ۱۸ نفره استقلال خط خورد/ آبی‌‌ها بدون شماره ۷ در انزلی

امیر قلعه نویی در حالی تیمش را به انزلی می برد که فرهاد مجیدی را از فهرست 18 نفره خط زده است.

تیم استقلال امروز ساعت 12 از تهران با هواپیما به رامسر می رود و سپس راهی انزلی می شود.

فرهاد مجیدی در حالی که در بازی گذشته استقلال برای دقایقی به میدان رفت برای بازی با ملوان با تشخیص امیر قلعه نویی به انزلی نمی رود.

قرار است او به همراه حاج قاسم بدنساز استقلال در تهران به کارهای بدنی بپردازد تا این بازیکن را برای دربی 76 آماده کند.

تیم استقلال فردا ساعت 15 مقابل ملوان قرار می گیرد.

بدنساز استقلال در گفت و گو با فارس در خصوص این موضوع گفت: بدن فرهاد مجیدی باید آماده تر شود و طبق برنامه قلعه نویی باید به شرایط ایده‌‌آل برسد از همین رو تا بازگشت تیم از انزلی به صورت اختصاصی با مجیدی کار می کنم. البته عباس محمدرضایی نیز همین شرایط را دارد.


محمدرضایی بازی با ملوان هم از دست داد

http://abieteh.com/uploader/images/56528507643425409658.jpg

امین نوروزی در خصوص آخرین شرایط عباس محمدرضایی، اظهار داشت: این بازیکن شرایط خوبی دارد و همانطور که در تمرین روز گذشته دیدید پا به پای سایر بازیکنان تمرین کرد، اما به جهت آنکه ریسک نکرده باشیم با مشورت با کادر فنی استقلال و امیر قلعه‌نویی، این بازیکن در دیدار مقابل ملوان به میدان نخواهد رفت.


همه توپ‌هایم گل می‌شد در بارسا بودم/کادوی جباری را به جای «کفش طلا» در ویترین می‌گذارم

مهاجم تیم استقلال می‌گوید: اگر تمام موقعیت‌های مدت زمان حضورش در استقلال گل می‌شد حالا در بارسلونا یا رئال بازی می‌کرد.

خبرگزاری فارس: برهانی: همه توپ‌هایم گل می‌شد در بارسا بودم/کادوی جباری را به جای «کفش طلا» در ویترین می‌گذارم
زدن 91 گل سخت است یا آسان؟

 اهالی فن این را می‌دانند.

اما فتح‌الله‌زاده مدعی شده اگر مهاجم بود با 200گل رکورددار گلزنی می‌شد؟

 من مطمئنم حاجی شوخی کرده است و به این آسانی‌ها که ایشان می‌گوید نیست. ایشان مغرضانه این حرف را نزده و مطمئنا می داند که این کار چقدر سخت است.

مسئولان استقلال بابت این موضوع به تو تبریک نگفتند؟

 آنها تماس نگرفتند اما پیام تبریک آنها را در روزنامه‌ها دیدم، دوستان دیگری هم بودند که به من تبریک گفتند و یا پیامک دادند که جا دارد از آنها تشکر کنم.

ظاهراً جباری روز گذشته به تو یک آی‌پد هدیه داده است؟

 من از مجتبی جباری تشکر می‌کنم او یکی از دوستان خوب من است و سهم بسیار زیادی در گلزنی من داشته است. کادوی مجتبی را به عنوان کفش طلا در ویترین خانه‌ام می‌گذارم و هروقت به آن نگاه می‌کنم یاد خاطرات شیرین می‌افتم.

چرا به جای کفش طلا؟

 آقای گل شدم، چیزی به من ندادند، حداقل این را نگه می‌دارم اما در این مدت بازیکنان با من تماس‌های زیادی گرفتند که از آنها خیلی تشکر می‌کنم و تک‌تک بازیکنان استقلال برای من خیلی زحمت کشیدند.

ظاهراً جباری به صورت پنهانی کادو را به تو داد؟

 واقعاً سورپرایز شدم و آن لحظه یکی از لحظات شیرین زندگی‌ام بود.

با علی جباری در زمینه رکوردشکنی‌ات صحبت نکردی؟

 با ایشان صحبت کردم و من مطمئن هستم مهاجمان بزرگ استقلال و آنهایی که سال ها برای این تیم زحمت کشیده‌اند سختی کار من را درک کردند. حتی مجتبی جباری هم به عنوان یک بازیکن بزرگ استقلال می‌تواند این شرایط را درک کند. من مطمئن هستم آنهایی که در تیم بزرگی مثل استقلال بازی کرده‌اند می‌دانند که چقدر گل‌زنی سخت است. علی جباری به من تبریک گفت و من خوشحال هستم که ایشان شرایط من را درک کرده است. تک‌تک گلهایی که زدم حاصل زحمات یک مجموعه از بازیکنان بوده و زدن یک گل آسان به دست نمی‌آید. البته خدا باید به ما لطف داشته باشد تا موفقیت به دست بیاید.

در طول 6 سالی که در استقلال بودی 91 گل زدی. اگر موقعیت‌هایی را که از دست داده‌ای تبدیل به گل می‌کردی الان با چه رکوردی بالاتر از دیگران در استقلال بودی؟

 سؤال شما را به شکل دیگری جواب می‌دهم. چون استقلال را دوست دارم و از بازی کردن در این تیم لذت می‌برم از همین تعداد گل‌زنی راضی هستم اما اگر قرار بود همه آن توپ‌ها گل می‌شد الان شاید در بارسلونا و رئال‌مادرید بازی می‌کردم.

بیشترین پاس گل را از چه کسانی گرفتی؟

 جباری و حیدری در این زمین خیلی به من پاس دادند ولی واقعاً همه بازیکنان تأثیرگذار هستند اما اگر اسم بقیه را نیاورم شاید بهتر باشد ولی این دو نفر بیشتر به من پاس گل دادند. حتی یادم می‌آید مهدی رحمتی در بازی با الاتفاق از آنجا به من پاس گل داد. اگر اسمی از بقیه نیاوردم به این خاطر است که خودشان می‌دانند چقدر برای من زحمت کشیده‌اند.

در ادامه چقدر می‌توانی به این گل‌ها اضافه کنی؟

 من هر بازی که برای استقلال به زمین می‌روم می‌خواهم مثمرثمر باشم. تا به حال به این موضوع فکر نکردم.

بازی با ملوان را چطور می‌بینی؟

 تیم ملوان یکی از تیم‌های خوب است و در بازی رفت در ورزشگاه آزادی ما را خیلی اذیت کرد. آنها از لحاظ مهره‌ای تیم بسیار خوبی هستند ولی ما باید امتیازاتی که در نیم‌فصل اول از دست دادیم را به تیم برگردانیم. بازی در انزلی سخت است اما می‌خواهیم هر سه امتیاز را بگیریم.

شنیده‌ای که احتمال کسر 6 امتیاز از استقلال وجود دارد؟

 من هم این شایعه را شنیده‌ام ولی خیلی نگران شدم چون سال سختی داشتیم و واقعاً 6 امتیاز خیلی زیاد است اما من فکر می‌کنم حتی اگر این اتفاق هم بیفتد باز هم ما قهرمان می‌شویم اما امیدوارم چنین اتفاقی نیافتد و من اصلاً دوست ندارم به موضوع کسر امتیاز فکر کنم.

بازی با پرسپولیس را چطور می‌بینی؟

 هنوز 10 روز تا آن مسابقه باقی مانده و همه فکر ما بازی با ملوان است. به وقتش در موردش صحبت می‌کنم.

ظاهراً گفته بودی که به پرسپولیس گل می‌زنی؟

 من همه بازی‌ها دوست دارم گل بزنم ولی فکرم گلزنی به ملوان است.کاپیتان تیم استقلال شماره ۴ معروف را در تمرین روز پنجشنبه این تیم نشان داد.

فرهاد مجیدی تمرین استقلال

فرهاد مجیدی در تمرین روز پنجشنبه استقلال به درخواست عکاسان با دست خود عدد شماره ۴ را نشان داد که با استقبال شدید تماشاگران حاضر در کمپ روبرو شد.

همچنین حدود ۵۰ هوادار استقلال از آرش برهانی و فرهاد مجیدی می خواستند تا در دربی گل بزنند.

شاهرخ بیانی و ایوب اصغرخانیاز تماشاگران تمرین بودند.

کادر پزشکی دقایقی با مجیدی گفت و گو کردند.گویا این بازیکن کمی سرماخورده است و پزشکان استقلال دراین باره از او سوال کردند.

خسرو حیدری که بازی استقلال مقابل ملوان را از دست داده است،در این تمرین حضور نداشت.

اتومبیل امیر قلعه نوعی در تمرین سوژه شده بود و برخی هواداران حاضر در محل از مدل و کلاس بالای آن حرف می زدند.

حنیف عمران زاده شالی بر صورت خود انداخته بود که مورد توجه عکاسان قرار گرفت.


عباس محمدرضایی بازی استقلال مقابل ملوان را از دست داد

عباس محمدرضایی abbas mohammad rezaei

به گزارش آبیته به نقل از ایرنا، ˈعباس محمدرضاییˈ با تلاش کادر پزشکی باشگاه استقلال تهران در تمرین امروز (پنجشنبه) آبی پوشان حضور یافت اما پس از تمرین مشخص شد شرایط حضور در بازی مقابل ملوان بندرانزلی را ندارد.

به این ترتیب، ˈعباس محمدرضاییˈ که در دیدار هفته بیست و یکم استقلال تهران مقابل مس کرمان به دلیل مصدومیت غایب بود، در بازی روز شنبه هفته آینده مقابل ملوان بندرانزلی نیز آبی پوشان را همراهی نمی کند.

اعضای تیم فوتبال استقلال تهران، ساعت ۱۲ و ۱۵ دقیقه فردا (جمعه) برای دیدار مقابل ملوان بندرانزلی عازم این شهرستان می شوند.

امیر حسین صادقی مدافع باشگاه استقلال : بازی با ملوان در انزلی سخت است و این ملوان از همیشه خطرناک تر است و باید خیلی مراقب باشیم.
مدافع تیم استقلال ادامه داد: ملوان برای خروج از بحران و جبران ناکامی چند هفته گذشته اش تلاش می کند.


امیرحسین صادقی: ملوان از همیشه خطرناک تر است

امیر حسین صادقی استقلال

مدافع استقلال تصریح کرد: امیدوارم همانطور که اکنون بهترین خط دفاع لیگ در اختیار استقلال است، در پایان فصل بتوانیم بهترین خط حمله لیگ را نیز از آن خود کنیم. آمار بدست آمده درخط دفاع حاصل تلاش همه است و تنها مختص مدافعین یا دروازه بانان استقلال نیست.

صادقی خاطرنشان کرد: فعلاً فقط به ملوان فکر می کنیم و برای این بازی تمرین می کنیم. در مورد پرسپولیس هفته بعد در بازی حرف هایمان را می زنیم.


امیر قلعه نویی سرمربی تیم استقلال در حاشیه تمرین امروز این تیم در جمع خبرنگاران در خصوص آخرین شرایط تیمش قبل از دیدار با ملوان اظهار داشت: ملوان تیم بسیار خوبی است و نسبت به سال‌های گذشته خیلی بهتر شده است.


سرمربی استقلال: به فینال انزلی فکر می‌کنم، نه دربی

امیر قلعه نویی استقلال

 

آنها در جایگاه پنجم جدول حضور دارند. ملوان همواره در تهران و انزلی تیم‌های بزرگی را شکست داده و اعتقاد دارم یک مدیر معرفتی و کاربلد به نام درودگر دارد و همه این مسائل نشان می‌دهد که بازی سختی داریم اما ما هم استقلال هستیم و بازیکنان هم‌دل‌تر شده‌اند و امیدوارم بازی به بازی شرایط بهتری پیدا کنیم . آنها یکسری نقاط ضعف و قوت دارند که ما نتوانستیم آنها را آنالیز کنیم چون فاصله بازی‌ها بسیار کم است و اگر بخواهیم زیاد کار تاکتیکی کنیم، زمان نداریم اما امیدوار هستم این بازی مثل همیشه زیبا باشد.

وی تأکید کرد: می‌دانیم که شرایط جوی در انزلی بارانی نیست و کیفیت زمین انزلی نسبت به سال های گذشته بهتر شده است .

وی در پاسخ به این سوال که شرایط دربی چقدر می‌تواند روی این مسابقه اثر گذار باشد گفت: برای من فکر و ذکرم بازی با ملوان است و بازی به بازی جلو می‌رویم. فینال انزلی از همه چیز برای ما مهم‌تر است.

قلعه نویی در خصوص مصدومان و محرومان تیمش در بازی شنبه گفت: حیدری به دلیل محرومیت در اختیار ما نیست و عباس محمدرضایی زیر نظر کادر پزشکی تمرین می‌کند. از آنها تشکر می‌کنم ولی هنوز شرایط رضایی برای این بازی مشخص نیست.

خبرنگاری پرسید همیشه شاهد بودیم قبل از دربی بازیکنان کری می‌خوانند ولی این بار مدیران عامل علیه یکدیگر موضع گرفتند، نظر شما در این خصوص چیست؟ قلعه نویی گفت: من مطبوعات را نمی‌خوانم ولی جامعه ما نیاز به آرامش دارد و صبر مردم از اینگونه رفتارها لبریز شده است. ما به عنوان الگوهای فوتبال باید به شکلی رفتار کنیم که طرفداران لذت ببرند، اینجا فقط جنگ اعصاب است، ما از یک مدیرعامل تعریف کردیم ولی علیه ما صحبت کردند، وقتی اهل فن نباشند این حرف‌ها به وجود می‌آید. رویانیان یک مدیر زحمتکش است و کارهای بزرگی انجام داده ولی بعد از گفتن این صحبت‌ها علیه من موضع گرفتند و افراد ناکار بلدی که در اینجا هستند باعث شدند تا به جای لذت بردن از فوتبال سوهان روح طرفداران شده‌اند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال درخصوص اینکه چه پیشنهادی دارد تا در آستانه دربی تنش ها از روی سکوها از بین برود گفت: اگر آقایان علیه ما اطلاعیه ندهند باز هم می‌گویم که رویانیان و فتح‌الله زاده دو مدیر زحمتکش این فوتبال هستند و در این فوتبال کارهای خوبی انجام داده‌اند، بازهم اعتقاد دارم آدم‌های ناکاربلد برای مطرح کردن خودشان صحبت‌هایی می‌کنند که همه‌چیز زیر سئوال می‌رود. رفتار محمود خوردبین و بزرگان دیگر باعث می‌شد که تنشی روی سکوها به وجود نیاید اما اعتقاد دارم طوری رفتار کنیم که از فوتبال لذت ببریم. دیشب بارسلونا در دقیقه ۸۹ گل خورد اما پس از پایان بازی همه یکدیگر را در آغوش گرفته و همه چیز تمام شد و رفت اما اینجا هیچ‌کس لذت نمی‌برد و اگر تنشی هم وجود دارد خودمان اینگونه رفتار می‌کنیم . من اعتقاد دارم همه باید احترام یکدیگر را نگه دارند و فرقی نمی‌کند که دربی برگزار شود یا نه ، مردم دورود رفتارهای خوبی انجام می‌دهند و الگوی فرهنگی شده‌اند.برهانی با زدن ۱۴ گل در جام حذفی بهترین گلزن استقلال در این جام است و با زدن ۷۰ گل در لیگ برتر، بهترین گلزن استقلال در لیگ برتر.
آرش برهانی، متولد ۲۳ شهریور ۱۳۶۲ در کرمان. دومین بازیکنی که در تاریخ لیگ برتر توانست تعداد گل هایش را سه رقمی کند. صاحب سریع ترین هت تریک تاریخ لیگ برتر در کمتر از ۱۰ دقیقه (مقابل پیکان در لیگ هشتم). برهانی در ۳۷ بازی ملی ۱۰ گل زده و آقای گل لیگ هشتم هم شد.

آرش برهانی استقلال

او ۳۵ گلش در لیگ برتر را زمانی زد که بازیکن پاس بود و ۷۰ گل دیگر را از لیگ هفتم تا به حال که به استقلال آمده زده. برهانی ۲۰۶ بازی برای استقلال کرده (که ۱۶۳ تایش در لیگ برتر بوده) و ۹۱ گل زده (که ۷۰ تایش در لیگ برتر بوده).

او با اختلافی ۱۵ گله نسبت به عنایتی بهترین گلزن استقلال در تاریخ لیگ برتر است و با برتری ۲ گله نسبت به علی جباری و ۴ گل نسبت به فرهاد مجیدی، بهترین گلزن تاریخ استقلال.

برهانی با زدن ۱۴ گل در جام حذفی بهترین گلزن استقلال در این جام است و با زدن ۷۰ گل در لیگ برتر، بهترین گلزن استقلال در لیگ برتر. او فقط باید رکورد گل زدن در لیگ قهرمانان را بشکند که تقریبا محال است.

برهانی در بازی های آسیایی ۹ گل برای استقلال زده و نفر دوم است در کنار غلامحسین مظلومی و بعد از مجیدی که ۲۰ گل زده. برهانی، ۷۰ گل برای استقلال در تاریخ لیگ برتر زد و دروازه ۲۵ تیم را باز کرد.

برهانی هرگز نتوانسته به برق شیراز و تراکتورسازی در لیگ برتر گل بزنند. او بیشتر گل هایش را وارد دروازه ملوان و صبا کرد. یعنی ۷ گل.


برچسب ها: آماری درباره آرش برهانی بهترین گلزن تاریخ استقلال،  

تاریخ : پنجشنبه 28 دی 1391 | 09:41 ب.ظ | نویسنده : مهدی استقلالی
گزارش تمرین / کادوی استقلالی‌ها به برهانی به خاطر رکوردشکنی

بازیکنان تیم استقلال به خاطر رکوردشکنی آرش برهانی در تمرین امروز به این بازیکن هدیه دادند.

تیم فوتبال استقلال آخرین تمرین خود در تهران را قبل از دیدار مقابل ملوان انزلی از ساعت 15 امروز در کمپ زنده‌یاد حجازی در حالی برگزار کرد که قبل از شروع تمرین مجتبی جباری به صورت پنهانی و در حضور تمام بازیکنان به نمایندگی از آنان به آرش برهانی به خاطر شکستن رکورد گلزنی در استقلال هدیه‌ای را اهدا کرد. قلعه‌نویی در ابتدا ضمن تشکر از همه بازیکنان که در امر گلزنی به آرش برهانی کمک کردند، از تمام بازیکنان خواست تا برای این بازیکن دست بزنند.

* خسرو حیدری که در دیدار آینده مقابل ملوان محروم است، در تمرین امروز آبی‌پوشان حضور نداشت.

* حمید بابازاده تمرینات سفت و سختی را برای سید مهدی رحمتی در نظر گرفته است.

* قبل از شروع تمرین امروز بازیکنان تیم استقلال با یکدیگر در خصوص کسر 6 امتیاز از این تیم و صحبت‌های پیرامون این موضوع از خبرنگاران سؤال می‌کردند.

* حدود 50 نفر از طرفداران استقلال در تمرین امروز آبی‌پوشان حضور داشته و بعد از گذشت 30 دقیقه و با درخواست مسئولان کمپ ورزشگاه را ترک کردند.

* میرشاد ماجدی در تمرین امروز حاضر نبود اما شاهرخ بیانی برنامه‌های تاکتیکی آبی‌پوشان را نظاره‌گر شد.

* دویدن دور زمین، گرم کردن بدن‌ها، ارسال از جناحین و شوت به سمت دروازه برنامه‌های اصلی تمرین امروز را تشکیل می‌داد.

* تیم فوتبال استقلال ساعت 11:30 فردا تهران را به مقصد انزلی ترک خواهد کرد و این تیم عصر همین روز یک جلسه تمرینی را در این شهر برگزار می‌کند.

دیدار دو تیم ملوان و استقلال از ساعت 15 روز شنبه در ورزشگاه تختی انزلی برگزار خواهد شد.

* یدالله جهانبازی داور دیدار استقلال مقابل ملوان
قائم مقام پیشین باشگاه پرسپولیس با انتقاد از رفتار مدیرعامل این باشگاه گفت: رئیس جمهور هم از دست رویانیان به ستوه آمده است.

به گزارش خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام ، جمشید زارع در گفت‌وگو با تسنیم در مورد استعفای محمد رویانیان گفت: از جزییات این موضوع خبر ندارم اما فکر کنم آقای رئیس جمهور هم از کارهای رویانیان به ستوه آمده و خسته شده است.

وی در مورد حضور احتمالی بهروز منتقمی در پرسپولیس به عنوان مدیرعامل تصریح کرد: منتقمی یک مهره ورزشی است که می‌تواند کمک کند، البته بعید می‌دانم این اتفاق رخ بدهد.

قائم مقام پیشین باشگاه پرسپولیس درباره عملکرد رویانیان در پرسپولیس عنوان کرد: وقتی با این هزینه تیم در رده دوازدهم جدول است یعنی عملکرد خوب نبوده است. در این شرایط امضای تفاهم نامه با غول‌های فوتبال جهان، افتتاح دانشکده پرسپولیس، امضای قرارداد با قهرمانان المپیک و پارالمپیک نمی‌تواند عطش هواداران را کم کند. تمام هویت پرسپولیس تیم فوتبال بزرگسالان است که آن هم در رده‌های پایین جدول حضور دارد.

زارع ادامه داد: اگر رویانیان می‌خواهد در پرسپولیس بماند باید دست از حرف‌های ضد و نقیض و مصاحبه‌های هر روزه بردارد، یکی از مشکلات بزرگ رویانیان همین حرف هاست. یک روز کریمی اسطوره است و روز دیگر صحبت‌های دیگری مطرح می‌شود، یک روز برنامه 90 نماد عدالت است و یک روز باعث رواج دلالی! زیاد مصاحبه کردن رویانیان به همه لطمه می‌زند. فکر می‌کردم بعد از 14،15 ماه رویانیان روش کار در پرسپولیس را یاد بگیرد اما این طور نشد. توصیه من به رویانیان این است که روی کارش تمرکز کند چون مدیر بعدی گرفتار خواهد شد.

وی در مورد بحث خصوصی شدن پرسپولیس خاطرنشان کرد: چرا این موضوع باید اکنون مطرح شود، یعنی مطرح شدن این حرف‌ها ربطی به فضای تبلیغات انتخاباتی ندارد؟ من از زمانی که نوجوان بودم در نزدیکی انتخابات بحث خصوصی شدن پرسپولیس و استقلال مطرح می‌شد به خاطر همین این مسائل را باور نمی‌کنم. قول می‌دهم دولت به هیچ عنوان حکم خصوصی شدن این 2 باشگاه را صادر نمی‌کند.

زارع درباره واگذاری مجموعه انقلاب یا شیرودی به پرسپولیس گفت: مجموعه انقلاب در مالکیت آستان قدس رضوی است و نمی‌دانم رویانیان چرا بدون اطلاعات صحبتی را مطرح می‌کند. در مورد ورزشگاه شهید شیرودی هم یک بحث حاکمیتی مطرح است. حداقل 10،11 فدراسیون در این مجموعه وجود دارد و امکان ندارد این مجموعه به پرسپولیس برسد.

قائم مقام پیشین باشگاه پرسپولیس افزود: فتح‌الله زاده در بحث واگذاری ورزشگاه‌ها بسیار هوشمندانه عمل کرد اما متاسفانه رویانیان خیلی زود راضی شد، استقلال مجموعه کشوری را گرفت و پرسپولیس درفشی‌فر را که خود رویانیان آن را تجهیز کرد. گرفتن درفشی‌فر هیچ امتیاز مثبتی نداشت.

زارع در مورد مصاحبه شیرینی علیه قلعه نویی گفت: معلوم است شیرینی اصلا مصاحبه قلعه نویی را نخوانده و این صحبت‌ها دیکته شده بود. متاسفانه شیرینی خواب است. آقای شیرینی! زمانی که قلعه نویی افتخار آفرینی می‌کرد شما در کوچه، خاک بازی می‌کردی!Rinaldo

در حالی که مسئولان باشگاه استقلال در پرونده رای کمیته انضباطی فیفا در خصوص پرونده شکایت “رینالدو “و پرداخت مطالبات مالی این مهاجم پرویی، فقط یک صرافی را به عنوان مقصر اعلام کرده‌اند اما جزئیات این پرونده حقایق دیگری را فاش می‌کند.

به گزارش آبیته به نقل از خبرنگار مهر، پس از قطعی شدن رای کمیته انضباطی فیفا مبنی بر محکومیت باشگاه استقلال به پرداخت مطالبات مالی “رینالدو”، مسئول پرونده شکایت رینالدو از استقلال در کمیته انضباطی فیفا، ابتدا ایمیلی را به این باشگاه تهرانی ارسال کرد. وی در متن این ایمیل از مسئولان باشگاه استقلال خواست طلب ۱۱۰ هزار دلاری این مهاجم پرویی را به شماره حساب بانکی در کشور پرو پرداخت کنند.

باشگاه استقلال هم به علت تحریم‌های بانکی، طی یک هفته و در سه قسط این پول را از طریق یک صرافی به حساب اعلام شده واریز کرد و رسید این پرداخت‌ها را به فدراسیون فوتبال تحویل داد تا برای پایان بخشیدن به این پرونده، پرداخت شدن بدهی این بازیکن به فیفا به صورت رسمی اعلام شود.

پس از این اقدام و بعد از مدتی بازهم از طرف مسئول رسیدگی به پرونده “رینالدو” ایمیلی به باشگاه استقلال ارسال می‌شود که با توجه به ارائه رسید، پولی به حساب رینالدو در بانک پرویی واریز نشده است. با پیگری مسئولان باشگاه استقلال، مشخص می‌شود صراف این مبلغ را اشتباه به حساب دیگری واریز کرده است.

درحالیکه استقلالی‌ها برای حل این مشکل به سراغ صرافی رفته و کش مکش‌هایی بین طرفین ایجاد می‌شود، مسئول رسیدگی به پرونده “رینالدو” در کمیته انضباطی فیفا ایمیل جدیدی را به این باشگاه تهرانی ارسال کرده و همان ایمیل را هم برای فدراسیون فوتبال جهت اطلاع رسانی، ارسال می‌‎کند.

دراین بین بحث نامه رسمی از سوی کمیته انضباطی فیفا و تهدید به کسر امتیاز مطرح نشده است. البته در این ایمیل شماره حساب جدیدی از بانکی در انگلستان اعلام و به باشگاه استقلال هشدار داده است در نخستین فرصت مبلغ مطالبات “رینالدو” را طبق حکم اعلام شده از سوی فیفا، به این حساب واریز کند، در غیر اینصورت جرایم بعدی فیفا علیه باشگاه استقلال اعمال می‌شود.


روزنامه استقلال 27 دی 1391حاتمی: قلعه نویی به خاطرمهاجمان زیاد تحت فشار نیست

Farzad Hatami (1)

فرزاد حاتمی، مهاجم تازه به خدمت گرفته شده استقلال که در بازی های قبل خوب گل زده بود درباره اینکه چرا امیر قلعه نویی از او در پست غیر تخصصی استفاده کرد گفت:«در بازی‌های قبل من مهاجم نوک بودم اما در این بازی امیر خان از من خواست عقب‌تر بازی کنم. من هم عقب بازی کردم و وظایفی که به دوشم گذاشته شده بود را انجام دادم.

فکر می‌کنم خوب هم این کار را کردم. بیشتر وقت‌ها با هافبک‌های حریف درگیر بودم و سعی می‌کردم آنها را کنترل کنم. امامن اهل اعتراض کردن نیستم.

همانطور که گفتم در ۳ تیم با امیرخان چرخیدم و بازی‌های زیادی برای امیر خان انجام دادم. من اصولا دنبال حاشیه نیستم. ممکن است پیش خودم ناراحت بشوم و برایم سخت باشد که در پست غیر تخصصی بازی کنم اما بروز نمی‌دهم. »

آیا قلعه نویی به خاطر داشتن مهاجمان زیاد تحت فشار است؟

حاتمی این ادعا را رد می کند:«من قبول ندارم که امیرخان تحت فشار قرار می‌گیرد. همه قلعه‌نویی را می‌شناسند. او کارش را بلد است و مدیریت می‌کند. به نظر من بودن این همه مهاجم خوب لازم است. الان آرش خوب گل می‌زند، فرهاد هم آمده و ایمان موسوی را هم داریم. داشتن این همه مهاجم یک حسن محسوب می‌شود.»


احتمال نیمکت نشینی نکونام مقابل ملوان

Nekonam

جواد نکونام هافبک با تجربه استقلال شاید در بازی با ملوان انزلی به میدان نرود و از روی نیمکت بازی تیمش را نگاه کند.
به گزارش آبیته به نقل از خبرآنلاین , از اردوی آبی ها خبر می رسد که شاید امیر قلعه‌نویی در بازی آینده با ملوان از بازی دادن به نکونام خودداری کند یا اگر به شماره ۶ آبی‌ها بازی می‌دهد از او بخواهد به شدت مواظب تکل‌هایش باشد. انزلی اصولا بازی درگیرانه می‌طلبد و اغلب بازی‌هایی که استقلال در این شهر انجام داده بسیار پر برخورد بوده است.
اگر قلعه‌نویی نکونام را در بازی با ملوان به میدان نفرستد به احتمال زیاد از سیاوش اکبرپور یا کیانوش رحمتی در این بازی مهم استفاده خواهد شد.کیانوش چند هفته ای است که به شرایط بازی رسیده و حالا منتظر است تا برای استقلال به میدان برود.


وقتی آرش در سال ۹۱ به عدد ۹۱ رسید/ تبریک به پسر خوب آبی ها

Arash Borhanii

باشگاه استقلال،رکوردشکنی مهاجم این تیم را به وی تبریک و شادباش گفت. به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال،آرش برهانی با زدن دو گل در بازی استقلال مقابل مس،تعداد گل های خود را در استقلال به عدد ۹۱ رساند و رکورد قبلی که در اختیار،علی جباری،کاپیتان سالهای دور استقلال بود را شکست. در بیانیه روابط عمومی باشگاه استقلال آمده است:پسر خوب آبی ها،افتخار دیگری آفرید و توانست نامش را در تاریخ باشگاه استقلال ثبت کند.بلاشک در پس هر ۹۱ گلی که آرش زد،۹۱ راز نهفته است و اینچنین خود او گفت که همه آن ۹۱ گل را مانند فرزندانش دوست می دارد.جالب بود،گل شماره ۹۱ در سال ۱۳۹۱٫این افتخار مبارک آرش.به امید روزهای بهتر برایش.


صادقی: مشکل مالی استقلال حل شده / پرسپولیس یا ملوان فرقی نمی کند همه را باید شکست دهیم

Sadeghi

مدافع تیم استقلال تهران با اشاره به وضعیت مالی بازیکنان این تیم گفت:‌ مشکل مالی استقلال حل شده.

امیر حسین صادقی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری آنا، خاطرنشان کرد:‌خوشحتانه پیش از دیدار مقابل مس مسئولین باشگاه به ما پاداش دادند.

وی ادامه داد:‌ فتح اله زاده تلاش زیادی را انجام داد تا مشکلات مالی بازیکنان برطرف شود و این مشکل تا حدود زیادی قبل از بازی با مس مرتفع گردید.

وی افزود: اکنون تنها به مسابقات پیش رو فکر می کنیم زیرا باید تلاش کنیم تا ۳ امتیاز بازی با مس کرمان را به دست بیاوریم و صدرنشینی خود را تثبیت کنیم.

صادقی گفت: پرسپولیس یا ملوان برایمان فرقی نمی کند زیرا ما به دنبال کسب عنوان قهرمانی در رقابت ها هستیم بنابراین باید در همه دیدار ها پیروز میدان باشیم.

مدافع تیم استقلال عنوان کرد:‌ تمام تلاشمان را به کار می گیریم تا بتوانیم در ۲ بازی آینده بهترین نتایج را به دست بیاوریم و نباید فراموش کنیم که استقلال کنونی یک تیم رویایی شده است.تاریخ : چهارشنبه 27 دی 1391 | 06:43 ب.ظ | نویسنده : مهدی استقلالی

تمرین امروز

تیم استقلال از ساعت 15 امروز در کمپ زنده یاد حجازی برنامه های آماده سازی خود را پیگیری کرد. در تمرین امروز آبی پوشان بازیکنان اصلی که در دیدار مقابل مس کرمان به زمین رفته بودند بنا به تشخیص سرمربی این تیم استراحت کردند و تنها خسرو حیدری و مهدی رحمتی برنامه های آماده سازی خود را ادامه دادند.

* بازیکنان استقلال از اینکه در دیدار با سپاهان در جام حذفی میزبان شده اند خوشحال بودند و در این راستا صحبت می کردند. البته این خوشحالی با شنیدن خبر شکایت رینالدو از استقلال و احتمال کسر امتیاز دوام زیادی نیاورد. 

* کادر پزشکی استقلال به دستگاه «شوکر قلب سیار» مجهز شد و از این دستگاه برای مسابقات آینده تیم استقلال در صورت لزوم استفاده خواهد کرد.

*فرهاد مجیدی که از دقیقه 60 بازی با مس به زمین رفته بود در تمرین امروز حاضر نشد.

*عباس محمدرضایی، سیاوش اکبرپور و هاشم بیک زاده پس از پشت سر گذاشتن دوران آسیب دیدگی در کارهای گروهی استقلال شرکت کردند.

*امیر قلعه نویی پس از گذشت 10 دقیقه از آغاز تمرین آبی پوشان با لباس شخصی وارد چمن شد و حدود 20 دقیقه کارهای گروهی را زیر نظر گرفت و سپس به زمین چمن مصنوعی مجاور محل تمرین رفت و با نونهالانی که در آنجا بازی می کردند عکس یادگاری انداخت.

* شاهرخ بیانی امروز نظاره گر تمرین استقلال بود.

*مسئولان کمپ باشگاه استقلال در حال تمرین و ساختن قسمت هایی از سکوهای تماشاگران هستند و به همین دلیل بارهای شن و ماسه با کامیون وارد کمپ می شد.

*محور اصلی تمرین آبی پوشان دویدن دور زمین و ارسال پاس های کوتاه و فوتبال درون تیمی در قالب دو گروه بود.  

* تیم استقلال روز جمعه ساعت 12 تهران را به مقصد رامسر و سپس انزلی ترک می کنند و پس از بازی ساعت 19:30 شنبه به تهران باز می گردند.


صراف متواری شده است ; نگران نباشید نمی گذاریم کار به کسر امتیاز بکشد/ منتظر 100هزار هوادار هستیم

علی فتح الله زاده درباره نامه فیفا به فدراسیون فوتبال مبنی بر شکایت دوباره رینالدو از باشگاه استقلال گفت: این بازیکن از زمان واعظ آشتیانی از باشگاه استقلال طلبکار بوده است. ما با توجه به مهلت فیفا در یک بخش 80 هزار دلار به او دادیم. بخش دوم پول او 100 هزار دلار بود که از طریق یک صرافی این پول را پرداخت کردیم مثل اینکه شماره حسابی که از رینالدو داشتیم اشتباه بوده و این پول به صرافی برگشت می خورد اما این صرافی که در ایران هم هست این موضوع را به ما نگفته و در عوض رسیدی مبنی بر اینکه پول به دست رینالدو رسیده به ما داده است.

وی افزود: ما از طریق مراجع قضایی به دنبال این صرافی متواری هستیم. مملکت قانون دارد و یک نفر نمی تواند با وجود داشتن مجوز صرافی چنین کاری کند. من 10 روز قبل متوجه این نامه فیفا شدم و البته هنوز نامه را نخواندم اما در حال مذاکره با فیفا هستیم تا این پول را به رینالدو بدهیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال در پاسخ به این سؤال که اگر باشگاه نتواند این پول را بدهد 6 امتیاز از این تیم کسر می شود، گفت: ما تمام ضرر و زیان کاری که صرافی کرده را می گیریم و نمی گذاریم کار به کسر امتیاز برسد و تا قبل از اینکه فیفا بخواهد حکم بدهد این پول را می دهیم.

فتح الله زاده در ادامه این گفت و گو در مورد میزبانی استقلال در جام حذفی از سپاهان گفت: اکنون منتظر 100 هزار هوادار هستیم تا با حضور آنها بتوانیم سپاهان را شکست دهیم. اگر هواداران بیایند می توانیم سپاهان را شکست دهیم هر چند که کار سختی پیش رو داریم.


استقلال میزبان سپاهان شد / پرسپولیس مهمان ذوب آهن

تیم استقلال در مرحله نیمه نهایی جام حذفی در ورزشگاه آزادی به مصاف سپاهان می رود.

مراسم قرعه کشی این بازی امروز در سازمان لیگ برگزار شد و استقلال به عنوان میزبان مشخص گردید.استقلال در بازی رفت لیگ برتر با گل خسرو حیدری و با نتیجه یک بر صفر در اصفهان سپاهان را شکست داده است

مراسم قرعه‌کشی برای تعیین میزبانی پرسپولیس و ذوب آهن ساعت 14 امروز در سالن روابط عمومی سازمان لیگ برگزار و تیم ذوب آهن به عنوان میزبان انتخاب شد.

شیرینی سرپرست تیم پرسپولیس نسبت به این قرعه‌کشی معترض شد و معتقد بود که قرعه‌کشی به درستی انجام نشده است.

سعید شیرینی سرپرست پرسپولیس به کمیته مسابقات سازمان لیگ رفت تا اعتراض خود را اعلام کند.

شیرین عسل باز لفظ اومد ! کلا 2 تا تیم بودن اسم یکیش دراومده دیگه به چی اعتراض میکنی خوشمزه ؟!

دیگه نوبت هواداراس تا وظیفه شونو انجام بدن تا بریـــــم فینال ...تعداد کل صفحات : 3 ::      1   2   3  

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو