تاریخ : چهارشنبه 13 دی 1391 | 11:03 ب.ظ | نویسنده : مهدی استقلالی
کرکری مجیدی و رحمتی و واکنش هواداران/جباری و نکونام نیامدند

http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1391/10/03/13911003000619_PhotoA.jpg

تیم استقلال از ساعت 15 امروز در کمپ زنده یاد حجازی برنامه‌های آماده سازی خود را پیگیری کرد. مجتبی جباری، جواد نکونام، سیاوش اکبرپور و هاشم بیک‌زاده غایبان تمرین امروز بودند که بیک‌زاده و اکبرپور به دلیل مصدومیت در کلینیک حضور داشتند. البته حضور این دو بازیکن در دیدار مقابل ذوب‌آهن در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

*در ابتدای تمرین امیر قلعه‌نویی بازیکنان را دور هم جمع کرد و برای دیدار مقابل ذوب‌آهن با آنها به صحبت پرداخت.

*حدود 150نفر از طرفداران تیم استقلال در تمرین امروز آبی‌پوشان حضور داشتند.

*پورحیدری، دکتر نوروزی، بیانی، دین‌محمدی و ماجدی نظاره‌گر تمرین امروز آبی‌پوشان بودند.

*دویدن دور زمین، گرم کردن بدن ها، کار با توپ و ارسال از جناحین برنامه‌های تمرینی امروز را تشکیل می‌داد. نکته جالب حضور فرهاد مجیدی برای دومین روز متوالی در کارهای تاکتیکی بود و این بازیکن در جریان تمرینات آماده‌سازی کرکری خاصی با سید مهدی رحمتی داشت. هنگامی که فرهاد مجیدی گل‌زنی می‌کرد هواداران استقلال واکنش نشان داده و این بازیکن را تشویق می‌کردند و در یکی دو صحنه دیگر نیز مهدی رحمتی در ضربات آخر مجیدی این بازیکن را ناکام گذاشت.

*امیر قلعه‌نویی در حین تمرین نکات لازم را به ایمان موسوی در زدن ضربات آخر گوشزد می‌کرد و از بازیکنان می‌خواست تا در زدن ضربات آخر دقت کنند.

*استقلال فردا تمرینات خود را پیگیری خواهد کرد و سپس بازیکنان و اعضای کادر فنی این تیم در مراسم اربعین حسینی که در منزل ستار همدانی و امیرقلعه‌نویی برگزار می‌شود شرکت کرده و به عزاداری می پردازند. تماشاگران و خبرنگاران فردا تنها می‌توانند از یک ساعت ابتدایی تمرین آبی‌پوشان دیدن کرده و برنامه‌های پایانی تمرینی آنها پشت درهای بسته انجام خواهد شد. کاروان تیم استقلال روز جمعه ساعت 17:20دقیقه جهت دیدار با ذوب‌آهن اصفهان راهی این شهر خواهد شد.تاریخ : سه شنبه 12 دی 1391 | 09:19 ب.ظ | نویسنده : مهدی استقلالی
خوشحالی بعد از گل حاتمی , سوژه استقلالی ها / فرهاد پس از صدور کارت بازی اولین تمرین گروهی را انجام داد

تیم استقلال یک روز پس از برتری مقابل سایپا از ساعت 13:30 دقیقه امروز در کمپ زنده‌یاد حجازی تمرینات خود را پیگیری کرد.

امیر قلعه نویی در تمرین امروز حضور نداشت و البته بازیکنانی مثل مهدی رحمتی،حنیف‌عمران‌زاده،مجتبی جباری، سیاوش اکبرپور نیز در تمرین امروز شرکت نکردند. همچنین امیرحسین صادقی با لباس شخصی در کمپ استقلال حاضر شده و پس از چند دقیقه بدون آنکه تمرین کند ورزشگاه را ترک کرد.

* فرهاد مجیدی که ظهر امروز مجوز بازی اش در استقلال صادر شده در کنار دیگر بازیکنان به تمرین پرداخت.

*بازیکنانی که در ترکیب اصلی آبی پوشان مقابل سایپا به میدان رفته بودند بعد از 20 دقیقه ریکاوری ورزشگاه را ترک کردند.

* تنها حدود 20 نفر از طرفداران استقلال در تمرین این تیم حضور داشتند.

* فرزاد حاتمی که روز گذشته سومین گلش را برای استقلال به ثمر رسانده بود سوژه اصلی بازیکنان این تیم شد، خوشحالی بعد از گل زدن این بازیکنان مورد توجه دیگر بازیکنان قرار گرفته بود و جالب اینجا است، آرش برهانی که گفته می‌شد به این بازیکن پاس نمی‌دهد حرکت بعد از گل فرزاد حاتمی را در تمرین تکرار می‌کرد و باعث خنده های دیگر بازیکنان شد.

* بازیکنانی که در ترکیب ثابت استقلال حضور نداشتند در قالب دو تیم زیر نظر مجید صالح به فوتبال درون تیمی پرداختند. بیک زاده در جریان این بازی درون تیمی دچار آسیب دیدگی شد و به تمرین ادامه نداد. وی بلافاصله بعد از این موضوع به کلینیک دکتر نوروزی رفت.

* همزمان با برگزاری تمرین استقلال تیم پیشکسوتان استقلال در دیداری دوستانی به مصاف کارمندان باشگاه استقلال رفت، در ترکیب تیم پیشکسوتان بازیکنانی مثل سیروس دین‌محمدی، علی چینی و ایوب اصغرخانی حضور داشتند که البته دین‌محمدی مثل روزهای جوانی‌اش شوت‌های محکمی می‌زد و باعث جلب توجه می‌شد.

*بازیکنان استقلال بعد از پایان تمرین به آرزه و ساموئل سال جدید میلادی را تبریک گفتند.

تمرینات تیم استقلال فردا از ساعت 15 جهت آمادگی برای دیدار با ذوب‌آهن برگزار خواهد شد، دیدار تیم‌های استقلال و ذوب‌آهن روز شنبه در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار می‌شود

بازی ذوب رو احتمال زیاد بازی نمی کنه و از بازی بعدی دیگه بازیش میده ...

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

حمید سوریان در کمپ حجازی

درحالی که تمرین امروز استقلال به پایان رسیده بود و افرادی که در محل تمرین حاضر شده بودند در حال ترک کمپ بودند به ناگاه با چهره آشنایی روبرو شدند.

حمید سوریان قهرمان المپیک در کشتی فرنگی به دلیل کار شخصی که با یکی از مسئولان کمپ استقلال داشت به محل تمرین آبی پوشان آمد و با برخی از تماشاگران این تیم هم عکس یادگاری گرفت. البته سوریان با بازیکنان استقلال روبرو نشد چون به هنگام ورود او بازیکنان در رختکن حضور داشتند.تاریخ : سه شنبه 12 دی 1391 | 09:18 ب.ظ | نویسنده : مهدی استقلالی
کارت بازی فرهاد صادر شد

فرهاد مجیدی که حدود 2 هفته پیش با عقد قراردادی یکساله و نیمه به استقلال پیوسته بود، پس از ثبت قرارداد مشروط در هیئت فوتبال در تمرینات آبی‌پوشان شرکت کرد.

این بازیکن پس از فسخ قرارداد لیام ردی رسما استقلالی شد و کارت بازی این بازیکن نیز صادر شد تا او بتواند بدون مشکل برای استقلالی‌ها به میدان برود.

به گزارش خبرنگار فارس که در محل سازمان لیگ حاضر بود در جلسه ای که با حضور علی کاظمی دبیر سازمان لیگ، مصطفی شهبازی مسئول نقل و انتقالات و علی امیری معاون ورزشی استقلال برگزار شد پس از بررسی مفاد آیین نامه نقل و انتقالات کارت مجیدی صادر شد.

علی امیری به هنگام ترک جلسه در گفت و گو با فارس این خبر را تایید کرد و گفت: مجیدی برای بازی در استقلال مشکلی ندارد.

در صورتی که مجیدی از لحاظ فنی و بدنی در شرایط ایده‌‌آل باشد کادر فنی تیم استقلال می‌تواند در دیدار مقابل ذوب آهن از این بازیکن استفاده کند.

دیدار تیم‌های استقلال و ذوب‌آهن روز شنبه در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان برگزار خواهد شد

* به نقل از رسانه های اسپانیا; اوساسونا : نکونام را می خواهیم / جواد:پیشنهادی ندارم / امیری:درخواستی از اوساسونا نرسیده است

* حاتمی 3 اخطاره شد و بازی با ذوب آهن را از دست داد


برهانی:در پاس گل دادن خسیس نیستم

چرا دیشب گفته بودی مصاحبه نمی‌کنی؟

خداوکیلی بعد از بازی بلافاصله دوش گرفتم و هوا هم خیلی سرد بود. مطمئن بودم اگر برای مصاحبه می‌ایستادم حتماً سرما می‌خوردم به همین خاطر صحبت نکردم ولی از خبرنگاران عذرخواهی می‌کنم.

یک پیروزی دیگر هم به دست‌ آوردید؟

تماشاگران بازی خوبی از سوی هر دو تیم دیدند و هم سایپا خوب بازی کرد و هم استقلال، خدا را شکر چند هفته است تیم ما شرایط بسیار خوبی دارد و تیم آن فوتبالی را بازی می‌کند که هواداران دوست دارند. فکر می‌کنم اگر توپهای ما گل می‌شد مثل بازی جام حذفی بیش از سه گل به سایپا می‌زدیم.

حتما خبر داری که قلعه‌نویی بابت از دست رفتن موقعیت‌های استقلال خیلی ناراحت بود؟

ایشان حق دارد به هر حال در این بازی سه‌چهار موقعیت داشتیم ولی خداوکیلی من بدشانسی آوردم و بی‌دقتی نکردم. یکی از توپ‌ها را هم رحمان احمدی خیلی خوب دفع کرد.

همین؟

واقعاً ‌فقط همین، همانطور که گفتم بی‌دقتی نکردم. فقط بدشانس بودم. قلعه‌نویی هم به این خاطر ناراحت بود چون فشار زیادی روی استقلال است. حیف است بازیی که سه امتیاز دارد را از دست داده و به یک امتیاز بسنده کنیم. البته این مسئله موضوعی نیست که زیاد بخواهیم در موردش صحبت کنیم و آن را بزرگ جلوه دهیم. حالا هم نه من ناراحتی دارم و نه گله، شرایط تیم را درک می‌کنم و تصور می‌کنم اگر توپی که رحمان احمدی گرفت، گل می‌شد شرایط خیلی فرق می‌کرد. انصافاً در این بازی دوندگی زیادی داشتم و تلاش مضاعفی انجام دادم. البته من در این بازی بیشتر هافبک متمایل به دفاع بودم تا مهاجم.

پس چرا قلعه‌نویی بر سر تو فریاد زد؟

امیرقلعه نویی گفت چرا آن توپ را گل نکردی، منظورش همان توپی بود که رحمان احمدی برگرداند.

اما شایعه شده که تو به فرزاد حاتمی پاس نمی‌دهی؟

چه کسی این شایعه را مطرح کرده است، یادتان باشد در بازی گذشته من به فرزاد حاتمی پاس گل دادم و اتفاقاً در بازی رفت مقابل سایپا دروازه خالی را به اکبرپور پاس دادم تا او گل بزند. من در پاس گل دادن خسیس نیستم و شاید در نیم‌فصل اول می‌توانستم خیلی حرف‌ها بزنم اما چون این مسائل غیرورزشی بود اجازه ندادم بحثی باز شود. قلعه‌نویی هم فقط به خاطر آن توپی که گل نزدم به من تذکر داد.

حالا رابطه‌ات با فرزاد حاتمی چطور است؟

اتفاقاً رابطه خوبی داریم و در نبود سیاوش اکبرپور حاتمی هم‌اتاقی من شده و اتفاقاً این دوستی‌ها باعث شده که حاتمی خوب کار کند و خدا را شکر که جا افتاده و دیروز هم گل حساسی زد.

عملکرد مهاجمان استقلال از نظر تو چگونه است؟

خدا را شکر همه چیز خوب است و بیشتر از هفته‌های قبل به ما توپ می‌رسد. البته من هم قول می‌دهم که در هفته‌های آینده جبران کنم و با بازی که دیروز مقابل سایپا انجام دادیم انصافاً امیدوار شدم که بیشتر گل بزنم.

گل غلامرضا رضایی به فجر سپاسی را دیدی؟

بله دیدم این از خوش‌شانسی رضایی بود که پس از هفته‌ها تلاش در یک مسابقه اینگونه گل‌زنی کرد.

نتایج اخیر پرسپولیس شما را نمی‌ترساند؟

رویانیان تیم خوبی جمع کرده و با آمدن گل‌محمدی سبک بازی آنها تغییر کرده است. به نظرم با نتایج پرسپولیس تنور لیگ داغ تر می‌شود و به عنوان یک استقلالی این مسئله را به فال نیک می‌گیرم. شاید اگر گل‌محمدی از ابتدا در پرسپولیس بود آنها از اینکه حالا به رده‌های بالا جدول می‌رسند اینقدر خوشحال نمی‌شدند چون پرسپولیس همیشه پرسپولیس است و این مسئله دربی را جذاب‌تر خواهد کرد


قلعه نویی میدانست چه زمانی به دردش میخورم

چند ثانیه شد تا پس از ورودت پاس گل بدهی؟

دقیقا نمی‌دانم. رکورد پرسپولیس که شکسته نشد؟(می‌خندد) اما انصافا خیلی انگیزه داشتم. چون می‌خواستیم سه امتیاز را بگیریم و هدفم این بود که برای تیم مفید باشم.

خیلی هم آماده نشان دادی؟

وقتی بازیکن تعویض می‌شود می‌داند که کادر فنی روی او نظر داشته که به زمین او را فرستاده است. انگیزه خیلی خوبی داشتم و خدا هم کمکم کرد. شاید اگر در شرایط دیگری بودم نمی‌توانستم این کار را انجام دهم اما از اینکه به حاتمی پاس گل دادم خوشحالم.

پرسپولیس هم این روزها خوب نتیجه می‌گیرد و فاصله‌اش با تیم‌های بالانشین کم شده بازی‌های این تیم را تماشا می‌کنی؟

کما بیش بازی‌ها را می‌بینم. لیگ با هیجان شده و اگر یک رقیب خوب داشته باشیم جذابیت مسابقات بالا می‌رود. البته ما کار خودمان را می‌کنیم و نباید غافل شویم که سپاهان و فولاد هم به ما نزدیک هستند. اما از همین حالا برای قهرمانی خیز برداشته‌ایم.

پس با این حرف موافقی که استقلال قهرمان لیگ می‌شود؟

تا آنجایی موافقم که در حد روحیه دادن باشد. با حرف زدن که نمی‌شود قهرمان شد.

فکر می‌کنی پرسپولیسی‌ها با مربی جدید در دربی خطرناک باشند؟

اگر آنها نتیجه بگیرند ما دو برابر تلاش می‌کنیم. این مسئله باعث ایجاد روحیه در تیم ما می‌شود و قطعا تلاش‌مان چند برابر خواهد شد.

امسال در کنار حیدری در جناح راست موفق‌تر هستی چرا؟

سال گذشته نیم فصل دوم هماهنگی ما بیشتر شد. امسال هم خوشبختانه با توجه به اینکه از ابتدای فصل کنار هم تمرین کردیم شرایط خوبی داریم و نسبت به هم درک فوتبالی پیدا کردیم. در یک سری بازی‌ها فضا را به روی یکی از ما دو نفر می‌بندند ولی من اعتقاد دارم تیم استقلال کامل شده و با آمدن جباری جان دوباره گرفتیم و می‌توانیم در کنار حیدری شرایط خوبی را برای استقلال فراهم کنیم. البته نباید غافل شویم که جناح چپ استقلال هم خیلی بهتر شده است.

امروز به قلعه‌نویی لقب استاد داده‌اند چون تعویض طلایی او، تو بودی نظرت چیست؟

شاید هر بازیکنی از نیمکت نشینی ناراحت شود اما قلعه‌نویی مربی است که وقتی بازیکن را نیمکت نشین می‌کند می‌خواهد او را آزمایش کند. شک ندارم که او بی‌دلیل یک بازیکن را روی نیمکت نمی‌نشاند. او بازی را می‌شناسد و می‌داند چه بازیکنی به درد آن بازی می‌خورد. در بازی دیروز هم من از اواخر نیمه اول در حال گرم کردن بودم و او هم می‌دانست حمودی در چه دقایقی به کارش می‌آید. این در حالی است که من برای اولین بار است با قلعه‌نویی کار می‌کنم.

بازی آینده مقابل ذوب آهن را چه طور می‌بینی؟

ذوب‌آهن تیم باسابقه‌ای است و در این چند سال عملکرد خوبی داشته. ما باید با این دیدگاه به مصاف آنها برویم و به نتایج نیم فصل آنها کاری نداشته باشیم. هر چند ذوب‌آهن در نیم فصل دوم خیلی بهتر شده است


حاتمی:اوج فوتبالم در آذربایجان بود که کسی مرا ندید

او ابتدا در مورد بازی با سایپا می گوید: «واقعا بازی خیلی سختی بود و هر دو تیم جنگندگی و دوندگی زیادی در زمین مسابقه داشتند. موقعیت‌های خوبی روی دروازه‌ها به وجود آمد ولی خدا را شکر که ما برنده شدیم و من هم گل زدم. این سه امتیاز برای ما خیلی مهم بود که فاصله مان را با رقیبان کمی بیشتر کنیم. ما چند موقعیت مسلم را از دست دادیم. یکی دو فرصت خوب را آرش نزد و من هم در ابتدای بازی یک موقعیت تک به تک را از دست دادم. فکر می‌کنم سایپا فقط دو فرصت مسلم داشت.»

او در پاسخ به این سوال که فکر می‌کردی به این زودی در استقلال فیکس شوی می گوید:«من به هر تیمی که می‌روم می‌خواهم فیکس بازی کنم و چون ذخیره بودم از تراکتور بیرون آمدم. اگر حقم باشد که بازی کنم ولی روی نیمکت بنشینم ناراحت می‌شوم ولی اگر مستحق نیمکت‌نشینی باشم ناراحت نمی‌شوم. زمانی که در سپاهان بودم ابراهیم توره و عمادرضا فوق‌العاده گل می‌زدند و من چاره‌ای جز قبول کردن نیمکت‌نشینی نداشتم. در تراکتور اما مستحق نیمکت‌نشینی نبودم.»

از حاتمی می پرسیم آیا الان در اوج دوران فوتبالت هستی كه او می گوید: «اوج فوتبال من زمانی بود که در آذربایجان بازی می‌کردم ولی آن زمانی کسی مرا ندید و به تیم ملی دعوت نشدم. آن زمان حتی از تیم آرسنال کیف اوکراین پیشنهاد داشتم ولی متاسفانه در ایران هیچ خبری از من نبود. من خیلی بدشانسی آوردم. در آذربایجان آقای گل شدم و برتی فوگتس مرا به تیم ملی آذربایجان دعوت کرد و فکر می‌کنم آن زمان سرمربی تیم ملی ایران علی دایی بود. می‌توانستم چند سال قبل به تیم ملی برسم ولی این اتفاق نیفتاد.»

او در قسمت دیگری از حرف هایش می گوید:«من در سپاهان که بازی می‌کردم در ابتدا فیکس بودم ولی به یکباره از ترکیب خارج شدم. در صبای قم مصدوم شدم و وقتی برگشتم 3 هفته محروم شدم. بعدا به مس رفتم که دوباره مصدوم شدم و باز هم در سپاهان بازی کردم که لوکا مربی بود و دوباره اخراج شدم. فکر می‌کنم نصف دوران فوتبالم را اخراج شده‌ام و در تراکتور هم با ویکتور اختلاف داشتم اما خودم تصمیم گرفتم که خیلی زود جدا شوم و فکر می‌کنم این یک تصمیم خوب بود.»


حنیف:هم اتاق بودن من با رحمتی ایرادی دارد؟

حنیف عمران زاده درباره دیدار تیمش مقابل سایپای البرز اظهار داشت: در نیمه اول بازی متعادل دنبال شد و نتوانستیم فوتبال چندان جذابی را به نمایش بگذاریم اما در نیمه دوم توانستیم به سمت دروازه حریف حمله ور شویم و به گل برسیم. 

وی ادامه داد: 3 امتیاز این مسابقه خیلی برایمان مهم بود چون باید فاصله مان را با تیمهای پایینی بیشتر می کردیم. حالا ما صدرنشین مقتدر لیگ هستیم و باید این روند را ادامه دهیم تا عنوان قهرمانی را مال خود کنیم. 

مدافع استقلال درباره نیمکت نشینی اش در استقلال عنوان کرد: عیبی ندارد. نیمکت نشینی برای من اصلا مهم نیست. اگر به زمین بروم تمام تلاشم را انجام می دهم تا بهترین باشم. 

عمران زاده درباره اختلافات نکونام و رحمتی عنوان کرد: اینها همه اش حاشیه است. نمی دانم چرا اینقدر به این مساله دامن می زنند. در استقلال هیچ یک از بازیکنان با هم اختلافی ندارند. 

وی در ادامه درباره هم اتاق بودنش با مهدی رحمتی قبل از بازی با سایپا اضافه کرد: من با رحمتی هم اتاق بودم. ایرادی دارد؟ چرا اینقدر دنبال حاشیه سازی هستید؟ شما را به خدا به این مسائل دامن نزنید


جباری:اگر ملی پوش شوم کمک میکنم به جام جهانی برویم

مجتبی جباری درباره پیروزی تیمش مقابل سایپا اظهار داشت: سایپا تیم خوبی است و ما همواره کار دشوری مقابل این تیم داشته ایم اما خوشحالم که بچه تلاش کردند و توانستیم 3 امتیاز را بدست آوریم. 

وی درباره عدم حضور هواداران عنوان کرد: استقلال هرچه دارد از هوادارانش دارد اما نمی دانم چرا آنها به ورزشگاه نمی آیند. آنها به ورزشگاه نمی آیند آنوقت انتظار دارند در 3 جام مدعی قهرمانی باشیم. چطور می شود؟ تیم ما پتانسیل قهرمانی در 3 جام داریم چون تیممان بسیار قدرتمند است اما به حمایت هواداران هم احتیاج داریم. 

هافبک استقلال درباره بحث کاپیتانی عنوان کرد: دیگر در این خصوص دوست ندارم صحبتی کنم. این موضوع تمام شده است و دلیل این همه اصرار را نمی فهمم. می گویید دو بازیکن با هم اختلاف دارند که این موضوع هم به من مربوط نیست و بهتر است خودشان پاسخگو باشند. 

جباری درباره آمادگی اش افزود: خوشحالم با اینکه مدت زیادی از میدان دور بودم اما بازگشت خوبی داشتم. فکر می کنم کادرفنی هم از عملکردم راضی باشد. امیدوارم این روند را ادامه دهم تا بتوانم به اوج آمادگی برسم. 

وی در پاسخ به این سوال که آیا نمی ترسد بازهم مصدوم شود گفت: امیدوارم دیگر مصدوم نشوم و بتوانم بازی کنم. من هیچوقت دوست نداشتم مصدوم باشم چون حضورم همیشه تاثیرگذار بوده است. 

جباری درباره احتمال حضورش در تیم ملی افزود: اگر خوب کار کنم کادرفنی تیم ملی دعوتم می کند. کی روش مربی خوش سلیقه ای است و اگر مرا دوباره دعوت کنم هرچه در توان دارم برای موفقیت تیم کشورم می گذارم تا انشاءالله به جام جهانی برسیم.تاریخ : سه شنبه 12 دی 1391 | 09:16 ب.ظ | نویسنده : مهدی استقلالی
دانلود گلهای استقلال در دوره نهم لیگ برتر 88-89

هـــفته اول

استقلال 1 - 0 سپاهان

گل - امید روانخواه

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

هـــفته دوم

فجر 0 - 0 استقلال

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

هـــفته سوم

استقلال 1 - 0 فولاد

گل - رضا عنایتی

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

هـــفته چهارم

ملوان 0 - 0 استقلال

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

هـــفته پنجم

استقلال 2 - 1 سایپا

گل اول - هادی شکوری

گل دوم دقیقه 94 آرش برهانی

ساعت 12:30 شب برهانی گل زد ! یه دادی زدیم که همه همسایه ها چراغاشون روشن شد !!

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

هـــفته ششم

تراکتور 1 - 1 استقلال

گل - فرهاد مجیدیکلیپهای لیگ قهرمانان آسیا رو یادم رفت باید قبل از این می ذاشتم ... هفته بعد آسیا رو می ذارم و از هفته ی بعدش ادامه ی لیگ نهم رو میذارم ...

برچسب ها: هفته اول تا ششم دوره نهم لیگ برتر سال 88-89،  

تاریخ : دوشنبه 11 دی 1391 | 09:57 ب.ظ | نویسنده : مهدی استقلالی
کلیپ گل استقلال به سایپا در هفته نوزدهم

تک گل استقلال توسط فرزاد حاتمی

دانلود

خلاصه بازی

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

فقط تا فردا شب وقت دارید به سید رای بدید ... کوتاهی نکنید حداقل سوم نشه بیاد دوم

http://www.iffhs.de/?b002ec70a804f4cd003f09تاریخ : دوشنبه 11 دی 1391 | 09:51 ب.ظ | نویسنده : مهدی استقلالی

من را آورده اند که برای استقلال گل بزنم

فرزاد حاتمی پس از برتری استقلال مقابل سایپا در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خدا را شکر که توانستیم بازی قابل قبولی ارائه کنیم و امیدوار هستم روند رو به رشد ما ادامه داشته باشد.

وی در خصوص اینکه در سه بازی برای استقلال گل‌زنی کرده است گفت: من را آورده‌اند که برای استقلال گل بزنم. خدا را شکر وظیفه‌ام را انجام می‌دهم.

حاتمی در پاسخ به این سؤال که بازیکن مورد علاقه قلعه‌نویی محسوب می‌شود گفت: سرمربی تیم به من لطف دارد و ما هم افتخار شاگردی وی را داریم.

خبرنگاری پرسید اگر قلعه‌نویی یک سال مربیگری نکند شما خانه‌نشین می‌شوید که حاتمی گفت: این مسائل نیست هنگامی از تراکتورسازی جدا می‌شدم شرایط حضورم در استقلال مهیا شد و به همین خاطر به استقلال آمدم.

مهاجم تیم استقلال در خصوص اینکه آیا اختلافی بین مهاجمان این تیم وجود دارد یا خیر گفت: همه با هم دوست هستیم و هیچ مشکلی وجود ندارد اتفاقاً با رفاقت است که به اینجا رسیده‌ایم.

وی در خصوص حاشیه‌های اخیری که پیرامون کاپیتانی استقلال مطرح می‌شود، گفت: حاشیه‌ها در همه تیم‌ها وجود دارد و هر تیمی بزرگتر باشد حاشیه‌های آن بیشتر است. بحث کاپیتانی کوچک و مقطعی بود که آن را حل کردیم.

وی در پایان در خصوص اینکه شایعه شده او و آرش برهانی به هم پاس نمی‌دهند گفت: اتفاقاً ما به هم پاس می‌دهیم و اگر برهانی به من پاس بدهد استفاده می‌کنم و من هم سعی می کنم او را در موقعیت قرار دهیم. هیچ مسئله‌ای در این مورد وجود ندارد


جواد و سید قهر نیستند

حسن اشجاری پس از برتری استقلال مقابل سایپا اظهار داشت: بازی خوبی انجام دادیم و در همان 10دقیقه ابتدایی نیمه اول می‌توانستیم چند گل بزنیم اما متأسفانه این اتفاق نیفتد.

وی افزود: در بازی‌های آینده باید دقت کنیم و البته کادر فنی در بین دو نیمه این مسئله را به ما گوشزد کرد.

خبرنگاری پرسید شما گفته‌اید که در استقلال رقیب نداری و اشجاری پاسخ داد: من گفتم که دو سال با بیک‌زاده در سپاهان هم‌بازی بودم و بحث رقابت نیست چون ما با هم رفیق هستیم.

وی در پاسخ به این سؤال که رحمتی و نکونام به خاطر کاپیتانی با یکدیگر قهر هستند گفت: این بازیکن تا بازی با آلومینیوم با یکدیگر هم‌اتاقی بودند که اصلاً بحث قهر وجود ندارد.

یکی از خبرنگاران گفت پس چرا حالا با هم اتاقی نیستند و اشجاری پاسخ داد: تا قبل از آن بازی با 18 بازیکن به اردو می‌رفتیم اما از بازی با آلومینیوم 19نفره شده و به همین خاطر یک نفر باید در یک اتاق دیگر مستقر می‌شد از همین رو نکونام تنهایی در یک اتاق حضور دارد. شما مطمئن باشید این دو نفر با هم قهر نیستند و می‌توانید به تمرینات استقلال بیایید و این تمرینات ببینید.


دوست نداشتم کاپیتان باشم

پژمان منتظری پس از پیروزی یک بر صفر استقلال برابر سایپا درمورد اینکه چرا او مدعی بحث کاپیتانی نشده در حالیکه سال های پیش این بازوبند را می‌بسته است، عنوان کرد: اول فصل خودم دوست نداشتم که این بازوبند را بگیرم هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد، برایم مهم نبود بازیکنان دیگری بودند و بازوبند را به آنها دادم.

وی در مورد رابطه سرد نکونام و رحمتی و اینکه آنها در تمرینات به یکدیگر شوت هم نمی‌زنند خاطرنشان کرد: اصلاً چنین چیزی وجود ندارد، شاید دلخوری وجود داشته باشد، اما رحمتی و نکونام با یکدیگر دوست هستند و اینکه در تمرینات به یکدیگر شوت نمی‌زنند صحت ندارد.


فرهاد کاپیتان اول است من دوم

مجتبی جباری پس از پیروزی یک بر صفر استقلال برابر سایپا عنوان کرد: تیم سایپا بسیار خوب بود همیشه می‌دانستیم که بازی برابر سایپا دشوار خواهد بود زیرا این تیم بازیکنان و مربی خوبی دارد. تمام تلاش خود را کردیم و توانستیم سه امتیاز را کسب کنیم. موقعیت‌های زیادی داشتیم که نتوانستیم به گل تبدیل کنیم.

وی در مورد بحث کاپیتانی استقلال خاطرنشان کرد: این موضوع تمام شده است، فرهاد مجیدی کاپیتان اول استقلال است و من هم کاپیتان دوم، مسئله‌ای در این زمینه وجود ندارد.

بازیکن استقلال در مورد رابطه سرد بازیکنان به علت مسئله کاپیتانی خاطرنشان کرد: اینطور نیست که مطرح می‌شود تمام مسائل تمام شده است فکر کنم لازم نیست دیگر در این مورد صحبت کنیم. همه بازیکنان با یکدیگر هماهنگ هستند و تنها هدفشان قهرمانی استقلال است.

جباری در مورد رابطه سرد نکونام و رحمتی یادآور شد: همه بازیکنان بزرگ و حرفه‌ای هستند و برای موفقیت تیم تلاش می‌کنند. نکونام کاپیتان تیم ملی است و رحمتی هم دروازه‌بان تیم ملی .

وی افزود: همیشه بازیکن با سابقه کاپیتانی را می‌گرفت، هم‌اکنون من این بازوبند را گرفته‌ام. نیم‌فصل اول من نبودم و مهدی رحمتی این بازوبند را می‌بست.

بازیکن استقلال در پاسخ به این سؤال که آیا امیرحسین صادقی از لحاظ سابقه بیشتر از جباری نیست، گفت: نمی‌دانم، فکر نمی‌کنم سابقه مجیدی هم از صادقی بیشتر باشد. اما به علت پیشکسوتی این بازوبند به او داده شده است.

وی ادامه داد: در ابتدای فصل تیم تصمیم گرفت کاپیتانی را به مهدی رحمتی بدهد و هم‌اکنون هم به این شکل تصمیم‌گیری شده است. برای بازیکنان بستن بازوبند کاپیتانی مهم نیست، مهم موفقیت تیم است.

جباری در مورد اینکه توانسته در ترکیب ثابت استقلال قرار بگیرد، گفت: خدا را شکر با کمک مربیان آرام آرام به بازی‌ها برگشتم و امیدوارم در آینده نیز بتوانم شرایط بهتری پیدا کنم.

هافبک استقلال در مورد حضور تماشاگران خاطرنشان کرد: باید امکانات بهتری در اختیار تماشاگران بگذاریم شاید محیط و فضای ورزشگاه به گونه‌ای نیست که تماشاگران در این مکان حاضر شوند شاید اصلاً نیازی نباشد که ورزشگاه 100هزار نفری داشته باشیم. شاید با ورزشگاه 30 تا 40هزار نفری هم بتوانیم مسابقات را برگزار کنیم و همیشه پر باشد، مانند باشگاه‌های منچستر و... تماشاگران ایرانی از فوتبال حمایت می‌کنند اما باید زیرساخت‌ها را برای حضور آنها آماده کنیم.


هرکس گوشی ام را برایم پیدا کند , یک آیفون 5 به اون می دهم !

حنیف عمران زاده درباره اینکه آیا بین بازیکنان استقلال برای بازوبند دودستگی وجود دارد و اینکه وی با شوخی هایش می تواند روابط آبی ها را درست کند اظهار داشت:فکر نمی کنم در این باره حاشیه ای وجود داشته باشد.هیچ رابطه ای در استقلال خراب نیست که بخواهیم آن را درست کنیم. 

وی درباره شادی خود پس از گل فرزاد حاتمی عنوان کرد:قرار گذاشته بودیم اینطوری شادی کنیم.به هر حال دو تا آدم گنده به هم خوردند.قرار گذاشتیم اگر یکی از ما هم روی سکو بود،دیگری بیاید و روی سکو شادی کند. 

عمران زاده درباره اینکه تلفن همراهش را به سرقت برده اند گفت:خدا وکیلی می گویم اگر هر کسی گوشی را پیدا کند و برایم بیاورد یک آیفون 5 به او هدیه می دهم زیرا خیلی برایم اهمیت دارد و شماره تمام دوستانم در آن گوشی است. 

وی درباره بازی استقلال مقابل سایپا گفت:در نیمه اول خیلی خوب نبودیم اما در نیمه دوم با تغییراتی که داشتیم و حضور حمودی توانستیم به گل برسیم.


از نیمکت نشینی ناراحت نیستم

علی حمودی پس از پیروزی استقلال برابر سایپا عنوان کرد: بازی بسیار خوبی بود. در نیمه اول موقعیت‌هایی داشتیم که متأسفانه نتوانستیم به گل تبدیل کنیم.

وی درباره حضورش در نیمه دوم خاطرنشان کرد: در نیمه دوم به میدان آمدم و خدا را شکر می‌کنم که توانستم یک پاس گل بدهم. موقعیت‌هایی داشتیم که می‌توانستیم به گل تبدیل کنیم.

حمودی درباره نیمکت‌نشینی‌اش تصریح کرد: تا به حال کار تاکتیکی بوده که نیمکت‌نشین بودم و تلاش خود را می‌کنم تا بتوانم در ترکیب اصلی تیم قرار بگیرم.


به نکونام و رحمتی می گویم به سر و کله هم بزنند تا بفهمید قهر نیستند !

امیرحسین صادقی پس از پیروزی استقلال برابر سایپا در خصوص مسائلی که در تیم فوتبال استقلال عنوان شده و اینکه گفته می‌شود مهدی رحمتی به او اعلام کرده جواد نکونام اجازه نمی‌دهد صادقی به تیم ملی دعوت شود و او نیز پس از شنیدن این موضوع مسئله را با نکونام در میان گذاشته است، عنوان کرد: به هیچ عنوان چنین چیزی وجود ندارد این مسئله را بی‌مورد به من ربط ندهید.

وی در مورد مسائل کاپیتانی خاطرنشان کرد: بحث این حرف ها نیست. سابقه من در استقلال زیاد است اما همانطور که گفتم کاپیتان های  استقلال افرادی مثل محمود فکری،‌امیرقلعه‌نویی بوده‌اند و تفکرات من هنوز به آن حد نرسیده است که بخواهم کاپیتانی تیم بزرگی چون استقلال را برعهده بگیرم.

صادقی درباره اینکه سال های گذشته کاپیتانی استقلال را برعهده داشته گفت: هم‌اکنون بحث این است که کاپیتان اول چه کسی باشد من در این مورد صحبت می‌کنم. هنوز به اوج پختگی و شخصیت کاپیتانی استقلال نرسیده‌ام، شاید سال آینده بتوانم این موضوع را بر عهده بگیرم.

وی افزود: صلاح نمی‌دانم که هم‌اکنون کاپیتان تیم بزرگی چون استقلال باشم.

مدافع تیم استقلال در پایان در خصوص اینکه آیا مهدی رحمتی و نکونام با یکدیگر قهر هستند گفت: هیچ قهری وجود ندارد آنها با یکدیگر گرم هم می‌گیرند فردا می‌گویم سر تمرین بیایند و به سرو کله یکدیگر بزنند تا خیال شما راحت شود

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

برهانی:تا گل نزنم حرف نمی زنم !

تا وقتی گل نزنم مصاحبه نمی کنم. 

آرش برهانی پس از بازی استقلال مقابل سایپا با بیان اینکه قصد دارد تا زمانیکه گل نزده است مصاحبه نکند از خبرنگاران عذرخواهی کرد و رفت.تاریخ : دوشنبه 11 دی 1391 | 09:50 ب.ظ | نویسنده : مهدی استقلالی

یکه تازی آبی ها ادامه دارد

آخرین دیدار هفته نوزدهم لیگ برتر از ساعت 17:30 در ورزشگاه آزادی و بین دو تیم استقلال و سایپا آغاز شد و بازی با نتیجه یک بر صفر به سود استقلال به پایان رسید.

فرزاد حاتمی در دقیقه 54 برای استقلال گلزنی کرد. آبی پوشان با این تک گل 37 امتیازی شدند و اختلاف خود را با تیم دوم جدول فولاد به 4 امتیاز رساندند.

سایپا نیز 27 امتیازی در رده هشتم باقی ماند.

احمد صالحی داور مسابقه بود که به ساموئل و فرزاد حاتمی از استقلال و حامد شیری از سایپا کارت زرد نشان داد.

ترکیب استقلال:

سیدمهدی رحمتی، پژمان منتظری، خسرو حیدری، امیرحسین صادقی، حسن اشجاری، جواد نکونام، مجتبی جباری، جی لوید ساموئل( 46 عباس محمدرضایی)، آرش برهانی( ۹۰+۲ میثم بائو)، فرزاد حاتمی و ایمان موسوی( 52 علی حمودی)

سرمربی: امیر قلعه‌نویی

* عباس محمدرضایی که سابقه بازی در سایپا را دارد و اکنون عضو تیم استقلال است به سمت نیمکت سایپا نرفت و به همین دلیل امیر قلعه‌نویی دست او را گرفت و به سمت نیمکت سایپا برد و تقوی و قنبرپور سرمربی و سرپرست سایپا محمدرضایی را در آغوش گرفتند.

* در جایگاه ویژه مهدی فنونی‌زاده، مهدی علوی مشاور فتح الله‌ زاده، شاهرخ بیانی، ستار همدانی، ایمان عالمی، سیاوش اکبرپور، محمد خرمگاه و مسعود مرادی حضور دارند.

* امیر قلعه‌نویی، جواد نکونام،‌مهدی رحمتی و مجتبی جباری بیشتر از بقیه استقلالی‌ها تشویق شدند.

* نسبت به بازی با آلومینیوم مجتبی جباری و جواد نکونام به طور ثابت در ترکیب اصلی استقلال قرار گرفتند. در آن بازی نکونام نیمکت نشین بود و جباری نیمه دوم به میدان آمد.

* هواداران استقلال شعار می‌دهند «مجیدی، امیرخان، استقلال قهرمان»

* مسابقه با 4 دقیقه تاخیر آغاز شد.

* فرهاد مجیدی با وجود آنکه در ورزشگاه حضور ندارد از سوی هواداران استقلال به شدت مورد تشویق قرار گرفت.

* تمامی بازیکنان سایپا قبل از شروع بازی به سمت امیر قلعه‌نویی و مجید صالح سرمربی و مربی استقلال رفتند.

* امیر قلعه‌نویی با تمامی نیمکت نشینان سایپا دست داد و با آنها خوش و بش کرد و مجتبی تقوی قبل از آنکه قلعه‌نویی به سمت آن برود به سمت سرمربی استقلال رفت.

* مسئولین جایگاه خبرنگاران کنترل دقیقی انجام می‌دهند تا افراد غیر خبرنگار در این جایگاه حضور نداشته باشند.

* به یکی دو خبرنگار که مشغول تخمه شکستن بودند تذکر داده شد که در جایگاه خبرنگاران تخمه نخورند

* فرزاد حاتمی پس از گلزنی به سمت حنیف عمران‌زاده رفت و با این مدافع نیمکت نشین شادی کرد.

* علی حمودی که بلافاصله پس از ورود به میدان پاس گل داد و بعد از گلزنی حاتمی به سمت امیر قلعه‌نویی رفت و او را در آغوش گرفت.

* فرزاد حاتمی در 4 بازی که برای استقلال انجام داده 3 گل به ثمر رسانده است.

*هواداران استقلال علیه پرسپولیس شعار می‌دهند و به کنایه قعرنشینی این تیم در جدول فریاد می‌زنند« پرسپولیس قهرمان در لیگ برتر بمان»

* هواداران استقلال علیه عادل فردوسی‌پور در اواخر مسابقه شعار سردادند و او را پرسپولیسی خطاب کردند.

* هواداران همچنین در لحظات آخر مسابقه معتقد بودند داور باید بازیکن سایپا را از زمین اخراج می‌کرده و به همین دلیل علیه داور هم شعار سر دادند.

* امیر قلعه‌نویی پس از تعویض برهانی بر سر او فریاد کشید. ظاهرا دلیل این اتفاق فرصت‌هایی بود که برهانی از دست داد و به مهاجمان دیگر استقلال پاس نمی‌داد

* پس از پایان دیدار دو تیم استقلال و سایپا در چارچوب هفته نوزدهم لیگ برتر یکی از هواداران قصد ورود به رختکن دو تیم را داشت که مأموران ورزشگاه مانع این کار شدند و او را دستگیر کردند.رای به سید

2 روز تا پایین رای گیری مونده و سیدمهدی به مهدوی کیا نزدیک شده اونطور که میگن

هرچقد میتونید بهش رای بدید تا اول شه ...

http://www.iffhs.de/?b002ec70a804f4cd003f09

بعد از رای دادن صفحه رو ببندید و دوباره باز کنید


کمیته انضباطی قرارداد ردی را فسخ کرد / کارت بازی فرهاد فردا صادر می شود / مهلت پرداخت پول ردی , 20 دی است

امیری در خصوص صدور کارت بازی فرهاد مجیدی ضمن بیان مطلب فوق گفت: درحال حاضر کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رای به قطعی شدن فسخ قرار داد " لیام ردی" با باشگاه استقلال داده است که بر اساس این رای ما دیگر می‌توانیم این دروازه بان استرالیایی را به طور رسمی از لیست خود خارج کنیم بنابراین پس از طی شدن روال قانونی فکر نمی کنم که مشکل خاصی برای جایگزینی فرهاد مجیدی به جای این بازیکن و صدور کارت بازی وی توسط سازمان لیگ وجود داشته باشد. 

وی در همین خصوص افزود: پیش از اینکه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال نیز رای قطعی خود را بدهد، مسئولان مربوطه در سازمان لیگ مقدمات صدور کارت بازی فرهاد مجیدی را انجام داده چرا که آنها فقط منتظر وصول رای قطعی کمیته انضباطی بودند. 

معاون اجرایی باشگاه استقلال در مورد طلب 84 هزار دلاری این دروازه بان استرالیایی از باشگاه استقلال گفت: کارهای مربوط به پرداخت مطالبه مالی " لیام ردی" را انجام داده ایم و طی تاریخ تعیین شده در توافق نامه فی مابین آن را پرداخت خواهیم کرد. البته متاسفانه دوستان در کمیته انضباطی به اشتباه اعلام کردند که باشگاه استقلال تا تاریخ هجدهم دی ماه وقت دارد طلب این بازیکن را بدهد در حالیکه تاریخ دقیق قید شده در توافق نامه بیستم دیماه است.


کــلیپ امــضا دادن فــرهاد به یــک دخــتر اســتقلالـی

بــعد از تموم شدن یــکی از تمرینای تیم ( همین 2 هــفته ای که فرهاد برگشــته ) هوادارا مـیریزن دور ماشـین و از فـــرهاد امضــا میخوان . . .

یه دختر خانمی که ظاهرا خــــیلی تو کف بوده(!) یه جوری میگه آقا فرهـــــــاد عاشـــــقتم که انگار ...هیچی ! ولی خیـــلی باحاله حتما دانلود کنید

دانلود کلیپسیاوش به سایپا نمی رسد , فرهاد و کاماچو غایب بودند

تیم استقلال از ساعت 12 امروز در کمپ زنده یاد حجازی برنامه های آماده سازی خود را پیگیری کرد. در تمرین امروز فرهاد مجیدی، سیاوش اکبرپور و آرزه کاماچو غایب بودند. سیاوش اکبرپور که روز گذشته از ناحیه عضله احساس درد می کرد در تمرین امروز حضور نداشت. این بازیکن به علت دردی که از ناحیه عضله حس می کرد بازی فردا مقابل سایپا را از دست داد.

دکتر نوروزی، معاونت پزشکی باشگاه استقلال در این خصوص به خبرنگار فارس گفت: روز گذشته این بازیکن از ناحیه عضله احساس در می کرد که از همین رو اجازه تمرین کردن و بازی را به اکبرپور ندادیم.این بازیکن پس از بازی با سایپا برنامه های آماده سازی خود را از سر خواهد گرفت.

* قبل از آغاز تمرین امروز آبی پوشان امیر قلعه نویی 5 دقیقه با بازیکنان صحبت کرد و از آنها خواست تا در دیدار فردا با جدیت به میدان بروند. وی خطاب به بازیکنان استقلال گفت: بازی جام حذفی مقابل سایپا با این دیدار متفاوت است و باید از روزنه های دفاعی این تیم نهایت استفاده را ببرید.

* آرزه کاماچو که برای حضور در تیم ملی بولیوی به کشورش سفر کرده هنوز به ایران بازنگشته است. قرار است وی صبح سه شنبه به ایران بازگردد.

*فقط 20 نفر از طرفداران تیم استقلال در تمرین امروز حضور داشتند.

* تمرین سبک 55 دقیقه آبی پوشان ساعت 12: 55 به پایان رسید. قرار است بازیکنان برای صرف نهار راهی هتل المپیک شده و پس از آن اردوی پیش از بازی را تشکیل دهند.

تیم فوتبال استقلال در هفته نوزدهم لیگ برتر از ساعت 17:30 فردا در ورزشگاه آزادی به مصاف سایپا می رود


موسوی : به سایپا هم گل می زنم / کریمی دوستم است و امیدوارم برگردد

ایمان موسوی درباره شرایط تیمش در آستانه دیدار با سایپا اظهار داشت: شرایط خوبی داریم. چند پیروزی پشت سر هم بدست آوردیم و تنها مساله ای که وجود دارد این است که نباید مغرور شویم. آخرین بازی استقلال و سایپا به دیدار جام حذفی برمی گردد که بچه ها 4 گل زدند و جای من خالی بود تا گل بزنم. 

وی ادامه داد: از اعتماد امیر خان قلعه نوعی ممنونم که در بدو ورودم به میدان میدان داد. انگیزه بسیاری برای درخشیدن دارم و می خواهم گلزنی هایم را ادامه دهم. خیلی دوست دارم مقابل سایپا هم سومین گل پی در پی خودم را به ثمر برسانم. 

موسوی درباره اینکه یعقوب کریمی اعلام کرده استقلالی ها قبل از ایمان او را می خواستند، افزود: یعقوب دوست خوب من است و درست می گوید. او اگر به استقلال بیاید خوشحال می شوم و سال بعد خط حمله قدرتمندتری درست می کنیم


یعقوب کریمی : از گلزنی های ایمان خوشحالم / سال بعد به استقلال برمی گردم

یعقوب کریمی درباره شرایط تیمش اظهار داشت: شرایط خوبی داریم. بعد از اینکه در دیدارهای پایانی نیم فصل اول با اشتباهات تاثیرگذار داوران نتیجه چند بازی را از دست دادیم نیم فصل دوم را با پیروزی شروع کردیم. 

وی ادامه داد: چند بازیکن خوب به جمع ما اضافه شده اند. شرایط خوبی داریم و آماده دیدار با مس کرمان هستیم. 

هافبک نفت درباره دیدار با مس کرمان تصریح کرد: مس تیم سپاهان را شکست داده است. اینکه آنها کادرفنی شان دچار تغییراتی شده است می تواند به سود ما باشد چراکه با این تغییرات ناهماهنگی هایی به وجود آمده است. باید از این موضوع نهایت استفاده را بکنیم و پیروزی دیگری را در کارنامه خود به ثبت برسانیم. 

کریمی درباره گلزنی های همبازی سابقش ایمان موسوی در استقلال خاطرنشان ساخت: ایمان دوست صمیمی ام بوده و خوشحالم که او در استقلال موفق است. هر چند استقلالی ها قبل از ایمان دنبال جذب من بودند و باشگاه این اجازه را نداد اما ناراحت نیستم که دوستم در استقلال خوش می درخشد. 

وی افزود: انشاءالله سال آینده من هم به استقلال می روم. البته چند تیم دیگر هم خواهان جذب من در سال آینده هستند


جذب گوران لاوره منتفی شد

گوران لاوره هافبک صربستانی پارتیزان بلگراد که با مسئولان استقلال به توافق رسید به دلیل عدم صدور مجوز بازی از سوی تیم صربستانی نتوانست با مسئولان استقلال قرارداد امضا کند. 

این بازیکن حتی به تهران هم آمد و در تست پزشکی باشگاه استقلال هم شرکت کرد اما مسئولان باشگاه پارتیزان بلگراد در موعد مقرر پاسخ دریافت ITC این بازیکن را به باشگاه استقلال ندادند. به این ترتیب حتی اگر گوران با استقلالی ها قرارداد هم امضا می کرد طبق قوانین نمی توانست برای آبی پوشان به میدان برود


فرهاد امروز تست می دهد

فرهاد مجیدی امروز در یک تست آمادگی جسمانی شرکت می کند تا میزان آمادگی اش مشخص شود.وی که چند صباحی از میادین به دور بود این روزها تمرینات اختصاصی بدنسازی را پشت سر می گذارد تا از نظر بدنی برای حضور در لیگ آماده شود. 

کادر فنی استقلال اعتقاد دارد که وی باید دو هفته تمرین بدنسازی کند تا شرایط بازی را به دست آورد.این در حالی است که سازمان لیگ حرفه ای اعلام کرده تنها در شرایطی برایب این بازیکن کارت بازی صادر خواهد کرد که باشگاه استقلال طلب لیام ردی را بپردازد.

مصاحبه مفصل موسوی با خبر ورزشی در این لینکفتگوی رحمتی با سرمربی / آمادگی نکونام و جباری

تیم فوتبال استقلال که قرار است روز دوشنبه به مصاف سایپا برود از ساعت 15 امروز در کمپ زنده‌یاد حجازی تمرینات خود را پیگیری کرد. آروه کاماچو بازیکن بولیویایی استقلال که قرار است امروز در دیدار دوستانه‌ای برای تیم ملی کشورش به میدان برود تنها بازیکن غایب تمرین امروز بود. 

* در ابتدای تمرین بازیکنان به بازی تنیس فوتبال پرداخته و پس از آن فرهاد مجیدی آخرین بازیکنی بود که خود را به ورزشگاه رساند. وی بلافاصله پس از حضورش مورد استقبال طرفداران این تیم قرار گرفت.هنگامی که تمرین تیم استقلال آغاز شد سرمربی این تیم بازیکنان را جمع کرد و در خصوص دیدار آینده مقابل سایپا به صحبت پرداخت. 

*منصور پورحیدری، میرشاد ماجدی، دکتر نوروزی، دین‌محمدی و شاهرخ بیانی از نزدیک تمرین استقلال را نظاره کرد. 

* فرهاد مجیدی که در این چند روز تمرینات اختصاصی را پشت سر گذاشته باز هم زیرنظر بدنساز آبی‌پوشان به تمرین پرداخت. 

* سیاوش اکبر‌پور بعد از گذشت 40 دقیقه از تمرین از سایر بازیکنان جدا شد و به رختکن رفت. 

* امیر قلعه‌نویی در حاشیه تمرین امروز تیم استقلال گفت‌وگوی کوتاهی با سید‌مهدی رحمتی دروازه‌بان این تیم داشت. 

* میثم بائو که تا همین هفته گذشته تمرینات فیزیوتراپی را انجام می‌داد امروز هم برنامه‌های اختصاصی زیرنظر کادر پزشکی را پشت سر گذاشت. 

*حدود 100 نفر از طرفداران تیم استقلال در تمرین امروز حضور داشتند که پس از گذشت یک ساعت مسئولان کمپ از آنها خواستند تا ورزشگاه را ترک کنند. سرمربی تیم استقلال قصد داشت تا تمرینات تاکتیکی مهمش را به دور از چشم طرفداران تیمش انجام دهد. 

* آخرین برنامه تمرین امروز استقلال ارسال از جناحین بود که بازیکنان از این توپ‌ها برای گلزنی استفاده می‌کردند. جواد نکونام و مجتبی جباری از آماده‌ترین بازیکنان تیم استقلال در تمرین امروز بودند و در برخی از صحنه‌ها با تشویق سرمربی روبه‌رو شدند. 

تیم فوتبال استقلال فردا آخرین تمرین خود را قبل از دیدار با سایپا از ساعت 15 برگزار خواهد کرد و این تیم روز دوشنبه در ورزشگاه آزادی به مصاف شاگردان مجتبی تقوی خواهد رفت.


هاشمی نسب به دیدار حاجی رفت / به یاد دربی خاطره انگیز

مهدی هاشمی نسب در سالگرد بازی خاطره انگیز استقلال_پرسپولیس در روز 9 دی 1379 صبح روز شنبه به دیدار فتح الله زاده رفت و با وی درباره آن بازی گفت و گو کرد. 

هاشمی نسب در آن بازی که نخستین حضورش در دربی با پیراهن آبی بود،گل دوم استقلال را به ثمر رساند.آن بازی با تساوی 2 بر 2 به پایان رسید


سازمان لیگ :پول ردی را بدهند , کارت بازی فرهاد مجیدی صادر می شود

مصطفی شهبازی در خصوص کارت بازی فرهاد مجیدی و اظهار نظر مدیرعامل باشگاه استقلال مبنی بر اینکه کارت بازی این مهاجم برای بازی با سایپا صادر خواهد شد، ضمن بیان مطلب فوق گفت: کارهای مربوط به کارت بازی فرهاد مجیدی انجام شده است اما تا این لحظه استقلالی ها پول "لیام ردی"، دروازه‌بان پیشین استرالیایی خود را پرداخت نکرده و یا رضایت نامه وی را در اختیار سازمان لیگ قرار نداده اند. 

وی در همین خصوص تاکید کرد: مطمئن باشید تا زمانی که استقلالی ها تعهدات خود را در قبال توافق نامه ای که با این بازیکن استرالیایی داشته اند انجام ندهند، کارت بازی وی صادر نخواهد شد و برای مجیدی مجوز بازی مقابل تیم سایپا در هفته نوزدهم رقابت های لیگ برترصادر نخواهد شد


ردی : هنوز بازیکن استقلال هستم / 18 دی آخرین فرصت است

* ماجرای توافقنامه شما با باشگاه استقلال چیست؟ 

این یک توافق است که به یک شرط هفته آینده انجام می شود . طبق توافقی که دو طرف انجام دادند اگر تا پایان روز دوشنبه 18 دی ماه 1391 ( هفتم ژانویه 2013 ) مبلغ 84 هزار دلار به من از سوی باشگاه و از طریق مدیر برنامه ام پرداخت شود ، قراردادم با باشگاه استقلال فسخ می شود . بنابراین من هنوز بازیکن استقلال هستم . 

* اما مدیرعامل باشگاه استقلال می گوید که قرار است 20 روز بعد از فسخ قرارداد به شما پول بدهند ! 

شرطی که در این توافق نامه ذکر شده یک مهلت 20 روزه برای باشگاه استقلال است که این مهلت 18 دی ( هفتم ژانویه ) به پایان می رسد . بعد از آن تاریخ اگر این مبلغ را دریافت نکنم همچنان بازیکن تیم استقلال هستم. مدیر برنامه ام به من گفته که تصویر این توافق نامه مشروط در فدراسیون فوتبال هم وجود دارد. 

* یعنی اگر باشگاه استقلال این پول را پرداخت نکند شما به تمرینات استقلال باز می گردید ؟ 

اگر مبلغ 84 هزار دلار در مدت تعیین شده پرداخت نشود، من بازیکن استقلال خواهم ماند اما طبق یکی از بندهای قرارداد تا زمانی که باشگاه به تعهدات مالی اش عمل نکند ، می توانم در تمرینات استقلال حاضر نشوم . البته من از 4 ماه قبل می توانستم از این بند استفاده کنم اما شرایط باشگاه را درک کردم و تا پایان نیم فصل از این بند استفاده نکردم . 

* آیا ممکن است شما شکایت خود را از طریق فیفا پیگیری کند ؟ 


لطفا این موضوع را در نظر بگیرید که به نفع من بود و هنوز هم هست که به فیفا شکایت کنم . چون آن وقت می توانم همه مبلغ قراردادم را از باشگاه بخواهم به اضافه جریمه دیرکرد که در قرارداد هم وجود دارد اما تا 18 دی صبر می کنم . قبلا هم گفتم که دوست دارم نهایت همکاری را با باشگاه استقلال انجام بدهم تا خاطره خوشی از ذهن بازیکنان استرالیایی در ذهن هواداران استقلال باقی بماند اما امیدوارم آنها هم من را درک کنند. به هر حال اگر باشگاه استقلال به این توافق نامه مشروط هم پایبند نباشد آن وقت راهی غیر از شکایت به فیفا باقی نمی ماند

خــــــب ؟!؟!!؟ از اول همه میدونستن پول باید بدیم تا کارت صادر بشه چه نیاز به اینهمه مصاحبه بود !؟!؟تا 18 دی هم پولشو میدن.فرهادم که الان بازی نمی کنه همون 18 دی میاد بازی کنه...

دم ردی هم گرم مرام داره !زمان ارسال : جمعه 1391/10/08 16:14

گزارش تمرین آبی‌پوشان


تمرین تیم فوتبال استقلال با حضور جواد نکونام و فرهاد مجیدی برگزار شد.


تیم استقلال از ساعت 15 امروز تمرینات خود را در کمپ زنده‌یاد حجازی برگزار کرد.

به گزارش فارس،در ابتدای تمرین جواد نکونام و فرهاد مجیدی با یکدیگر به خوش و بش پرداخته و پس از روبوسی با استقبال تصویربردار رسانه‌ها مواجه شدند. این اولین رویارویی نکونام و مجیدی پس از عقد قرارداد شماره 7 آبی‌پوشان بود. همچنین مجتبی جباری که در تمرین روز گذشته حضور نداشت در کنار دیگر بازیکنان به تمرین پرداخت.

* حدود 350 نفر از طرفداران تیم استقلال با حضور در تمرین امروز نظاره‌گر برنامه‌های تاکتیکی آبی‌پوشان شدند.

* امیر قلعه‌نویی قبل از آغاز تمرین تمامی بازیکنان را دور هم جمع کرد و با آنها در خصوص دیدار آینده و اتفاقات مختلف به صحبت پرداخت.

* کاماچو آرزه تنها غایب تمرین امروز تیم استقلال بود. وی برای حضور در تیم بولیوی به کشورش سفر کرده و جالب اینجاست که این بازیکن در دیداری رسمی بازی نخواهد کرد. سرپرست تیم استقلال در این ارتباط به خبرنگار فارس گفت:‌ در ابتدا تصور می‌کردیم که تیم ملی بولیوی هیچ بازی‌ای در برنامه ندارد، اما قرار است این تیم به مصاف منتخب باسک برود.

* تماشاگران تیم استقلال فرهاد مجیدی را که تنها به دویدن دور زمین می‌پرداخت تشویق می‌کرده و بابت نشان دادن عدد 4 به هنگام ثبت قرارداد از او تشکر می‌کردند.

* تعدادی از بانوان برای تماشای تمرین امروز آبی‌پوشان به کمپ زنده‌یاد حجازی آمدند و از پشت میله‌ها تمرینات را تماشا می‌کردند.

* لیدر جنجالی که چند روز پیش با گرفتن عکس در کنار قلعه‌نویی سروصدای زیادی را به پا کرده بود امروز به محل تمرین آبی‌پوشان آمد و در گوشه‌ای نظاره‌گر تمرینات شد.

* حنیف عمران‌زاده مدافع استقلال در بخشی از تمرین خطاب به یکی از دوستانش گفت: هنگامی که از هرمزگان برمی‌گشتیم در کنار خلبان نشسته بودم که پس از برگشتن به صندلی‌ام متوجه شدم که موبایلم به سرقت رفته است.

* تمرین تیم استقلال به 3 گروه و در 3 بخش اختصاص داشت. در بخش اول بازیکنان به تنیس فوتبال پرداخته و کارتاکتیکی انجام دادند و در بخش دیگر تمرین چارچوب‌شناسی برای بازیکنان درنظر گرفته شد. بخش پایانی نیز به ضربات ایستگاهی اختصاص داشت.

* در اواخر تمرین تیم استقلال فرهاد مجیدی به سمت پورحیدری و بیانی رفت و از آنها رخصت گرفت. وی هنگامی که قصد خروج از زمین را داشت با استقبال گسترده تماشاگران روبرو شد.

* منصور پورحیدری، بیانی، ماجدی و دین‌محمدی در تمرین امروز آبی‌پوشان حضور داشتند.

تمرین فردای آبی‌پوشان ساعت 15 برگزار خواهد شد.

تیم فوتبال استقلال روز دوشنبه در ورزشگاه آزادی به مصاف سایپای البرز خواهد رفت.


زمان ارسال : جمعه 1391/10/08 16:54

قلعه‌نویی: 

دغدغه انتخاب ترکیب ثابت رادارم


سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: دغدغه انتخاب فهرست 18 نفره تیم و انتخاب ترکیب ثابت را دارم.


امیر قلعه‌نویی در حاشیه تمرین امروز استقلال در جمع خبرنگاران گفت: روز به روز روند ما بهتر می‌شود و با یک بازی منطقی و تاکتیکی مقابل آلومینیوم پیروز شدیم و این هفته هم با سایپا بازی داریم که نتایج خوبی با تقوی گرفته است. بازی‌های برگشت حکم فینال را دارد و ما بازی‌های سایپا را آنالیز کرده‌ایم که آنها تغییرات سیستمی در برخی بازی‌ها دارند.

به گزارش فارس،وی در مورد مصدومان استقلال گفت: یکی دو بازیکن مصدوم داریم که تلاش می‌کنیم به این بازی برسند. هرچه در نیم فصل اول مشکلاتی از این بابت داشتیم، اکنون دغدغه انتخاب فهرست 18 نفره استقلال و تعیین ترکیب 11 نفره اصلی تیم را داریم و با توجه به فشردگی بازی‌ها می‌توانیم به برخی از بازیکنان استراحت بدهیم.

سرمربی تیم استقلال در مورد جلسه با بازیکنان در زمین، گفت: از این جلسات هست، گاهی نیاز است با بازیکنان جوان و بزرگان تیم صحبت‌هایی انجام شود.

قلعه‌نویی در مورد اینکه مشکل جواد نکونام حل شده یا خیر، گفت: نکونام مشکلی نداشت، او با ما به بندرعباس هم آمد و مسئله‌اش حل شده است.

وی در مورد اینکه کاپیتان استقلال مشخص شده است یا نه و بعد از بازگشت مجیدی چه کسی کاپیتان است، گفت: استقلال یک کاپیتان بیشتر ندارد و آن هم مردم است و این مسئله مشخص بود. در مورد دیگر هم پس از بازگشت، من تصمیم می‌گیرم.

قلعه‌نویی در مورد اینکه حاشیه‌ها به استقلال ضربه می‌زند، گفت: فعلا در صدر جدول هستیم.

وی در مورد حضور محمود بابایی در باشگاه استقلال و اینکه قلعه‌نویی با او مشکل دارد یا خیر، گفت: مگر او پست گرفته است؟ اگر پست گرفته است من بی‌خبرم.

سرمربی استقلال در مورد شانس این تیم در لیگ گفت: فعلا به بازی با سایپا فکر می‌کنیم و هفته به هفته جلو می‌رویم.


گزارش تصویری از تمرین امروز استقلال با حضور فرهاد و جواد

http://yjcphotos.ir/photos/Images/large/File_4861_87703.JPG

برای دیدن بقیه عکس ها برین به ادامه مطلب


ادامه مطلب
تاریخ : جمعه 8 دی 1391 | 03:28 ب.ظ | نویسنده : مهدی استقلالی

دانلود کلیپ حضور وحید طالبلو در شبکه ورزش

دانلودتعداد کل صفحات : 2 ::      1   2  

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو