تبلیغات
استقلال قهرمان - نبـــودی بــبینی چقــد سوت و کورم

تاریخ : جمعه 10 آبان 1392 | 12:03 ق.ظ | نویسنده : مهدی استقلالی
بدرود کاپیتــــــان / دانلود کلیپ تلخ خداحافظی

حالمان خوب نیست! حال هیچکس خوب نیست! یکی عصبانی، یکی ناراحت، یکی اشکهایش سرازیر، یکی بُـهت زده و یکی هم... هر حال و احوال ِ بدی که فکرش را بکنی، بین ما پیدا می شود!
ولی...

ولی آن کسی که دو دل است، حالش از همه بدتر است!
از یک طرف می گوید بی معرفت! رفیق نیمه راه! این حق من و دلم نبود! منی که همه جوره عاشقت بودم، پایت ماندم، هوایت را داشتم...! حقم نبود که دلم را به بازی بگیری! حقم نبود که هر وقت خواستی، بیایی و بعد به هر بهانه ای دلت خواست، بروی! حق ِ دل ِ عاشق ِ من نبود که یک خط در میان بشکند با آمدن و رفتن هایی که هیچ وقت دلیلش را نفهمیدم!
کلاس مربیگری؟!

آقای مجیدی! کاپیتان محبوب! فرهـــــــــــــــــــــــــــــــاد! باور کن با بچه طرف نیستی! مگر همان اول فصل نمی دانستی که قرار است در چنین کلاس هایی شرکت کنی؟! پس آن قرار داد یک سال و نیمه برای چه بود؟!
. . . . . .
می دانی؟ هر کدام از اینهایی که امروز اشک شان را راحت در آوردی، جان هم اگر می خواستی، برایت می دادند! اما تو...! آن وقت با یک نامۀ خداحافظی باز هم دل همین هوادار بیچاره را بلرزانی و سر و ته ِ قضیه را هم بیاوری!

اصلا یک کاری کن... بیا برای یک دقیقه، فقط یک دقیقه خودت را بگذار جای ما و ما هم بشویم فرهاد مجیدی! خــــــــــوب فکر کن... چه حالی می شوی از بازیچه شدن؟! از داشتن حس عروسک بودن؟! دلت چه حالی دارد حالا کاپیتان؟!؟!؟

باشد، گذشت... یادمان نمی رود امروز را...! اما باید حرفهای آن یکی دل را هم بگویم...!
این یکی دل، امروز بدجوری گرفت! شکست! تکه تکه شد وقتی داشتی 4 گوشۀ زمین را می بوسیدی! آتش گرفت وقتی شنید همراه هواداران گریه کردی! اصلا دیوانه شده، وقتی به این فکر می کند که دیگر نیستی! وقتی به این فکر می کند که پیراهن استقلال را دیگر به تنت نمی بیند!
اصلا سر جایش نیست این دل ِ بی تابی که حالا بی قرار هم شده...!چطور یادش برود روزهایی که با هم داشتیم را؟! تلخ و شیرینش چه فرقی می کند؟! چطور یادش برود آتش زدن قرمزها را که استادش بودی!؟ چطور یادش برود داغ گذاشتن روی دلشان را؟! چطور فراموش کند زیر سایه بردن تنها افتخار پوشالی ِ سرخ ها را (6) با چهاری که دهان تک تک شان را می بندد؟!
اصلا اینها هیچ... امروز را چطور یادش برود؟! بغض و اشکت را چطور فراموش کند؟! چطور...؟

تو از ما گذشتی، ولی ما اهلش نیستیم! ما فراموش کار نیستیم... اینقدر بی معرفت نیستیم که زحمات کاپیتان مان را به این راحتی از خاطر ببریم...! از یاد نمی بریم دویدن هایت را، تعصبت را، غیرتت را، شادی های بعد از گلت را که از ته ِ ته ِ دلت بود...! انگار که با هر گل، یک جام قهرمانی به دست می آوردی...!
ولی جای خالی ات آزارمان می دهد... جای خالی ات تا همیشه درد می کند...!
برو به سلامت و مطمئن باش حتی اگر هواداری از دستت عصبانی باشد و دعایت نکند، ولی برایت آرزوی بد هم نخواهد کرد! که این خاصیت عشق است...!
خدا نگهدار ستارۀ محبوب و خورشید ِ بی غروب ِ آبی ها...!

حدیـــث امیری


+ من معذرت میخوام اگه توی اون پست اول بد حرف زدم ...دست خودم نبود . خیلی جلو خودمو گرفتم ولی با خبر گریه کردن خودش و بعدش هم فتح الله زاده که مخصوصا آتیشم زد گریه ی حاجی , منم پا به پای اونا ....

خیلی حیف شد . کاش با جام میرفت

*****************************************************

کلیپ لحظه تعویض فرهاد و بوسیدن 4 گوشه زمین


دانلود


تک گل استقلال توسط اکبرپور