تبلیغات
استقلال قهرمان - عکس نشان دادن 4 آقا رضا و کلیپ توضیح جالبش

تاریخ : پنجشنبه 18 مهر 1392 | 07:10 ب.ظ | نویسنده : مهدی استقلالی

تمرین صبح چهارشنبه

* سیدمهدی رحمتی، حنیف عمران‌زاده، سیاوش اکبرپور، پژمان نوری، علیرضا نیکبخت واحدی، آرش برهانی، محمدمهدی نظری و داوود حقی در تمرین امروز صبح حاضر بودند. ضمن آنکه فرهاد مجیدی در تمرین حضور نداشت.

* گوران لاوره که روز گذشته در پایان تمرین دچار آسیب‌دیدگی شده بود امروز به یخ‌درمانی پرداخت و پس از چند دقیقه ورزشگاه را ترک کرد.

* آرش برهانی با تأخیر به محل تمرین رسید.

* سیدامین منوچهری مهاجم فصل گذشته استقلال که برای وزنه زدن به سالن وزنه آکادمی آمده بود با بازیکنان این تیم روبرو شد.


لاوره گل زد و مصدوم شد/ صحبت رحمتی با پورحیدری درباره اظهارات صادقی

تیم استقلال سومین جلسه تمرینی خود را بعد از دیدار مقابل اف‌سی‌سئول از ساعت 16 در غیاب ملی‌پوشان خود برگزار کرد.

* در تمرین امروز 6 ملی‌پوش استقلال به همراه محمد قاضی، احمد جمشیدیان، جی لوید ساموئل، فردین عابدینی و سیدحسین حسینی غایب بودند. فرهاد مجیدی، مهدی رحمتی و سیاوش اکبرپور که روز گذشته در تمرین حضور نداشتند، امروز با آبی‌پوشان تمرین کردند.

امیر قلعه‌نویی بعد از دو جلسه غیبت امروز در تمرین آبی‌پوشان حاضر شد و تنها در گوشه‌ای از زمین کارهای تاکتیکی بازیکنان را نظاره کرد.

*مجید صالح مربی تیم استقلال در تمرین امروز آبی‌پوشان شرکت نداشت.

*با توجه به تصمیم جدید مسئولان کمپ استقلال از حضور بانوان در محل تمرین امروز ممانعت به عمل آمد.

*سیاوش اکبرپور که روز گذشته به همراه رحمتی، قلعه‌نویی و ماجدی به مجلس شورای اسلامی رفته بود امروز قبل از تمرین در خصوص حضورش در جلسه کمیسیون اصل 90 صحبت می‌کرد.

*داوود حقی در دومین روز متوالی با آبی‌پوشان تمرین کرد.

*جی لویید ساموئل هافبک تیم استقلال که به گفته سرپرست این تیم باید روز یکشنبه خود را به کادر فنی معرفی می‌کرد برای سومین روز متوالی در تمرین آبی‌پوشان شرکت نکرد. اینکه چرا ساموئل در تمرینات شرکت نمی‌کند مشخص نیست، زیرا میرشاد ماجدی تأکید کرده بود این بازیکن باید روز یکشنبه خود را به کادر فنی معرفی می‌کرد.

*قبل از شروع تمرین قلعه‌نویی بازیکنان را دور هم جمع کرد و با آنها به صحبت پرداخت.

سرمربی استقلال در ابتدای صحبت‌هایش ضمن تشکر از بازیکنان این تیم خطاب به آنها گفت می‌دانم که زحمت خود را کشیده‌اید و با وجود اینکه در بازی با اف‌سی‌سئول مستحق برد بودیم اما به این مهم نرسیدیم. سرمربی استقلال تأکید کرد: من از همه شما ممنونم و مستحق این بودیم که به فینال برسیم ولی دیگر همه چیز تمام شده و نباید به فکر مسائل دیگر بود و از شما می‌خواهم بروید و برای قهرمانی لیگ بجنگید.

وی تأکید کرد: در این برهه به هیچ چیزی فکر نکنید و برای بازی‌های لیگ برتر آماده شوید.

* مهدی رحمتی به هنگام دیدن منصور پورحیدری او را به گوشه‌ای فراخواند تا درباره اظهارات امیرحسین صادقی با او صحبت کند.

*در ابتدای تمرین امروز بازیکنان زیر نظر حاجی‌قاسم به گرم کردن بدن‌های خود پرداختند سپس زیر نظر اعضای کادر فنی حرکات ترکیبی انجام دادند و در پایان در قالب دو تیم نارنجی و آبی فوتبال درون‌تیمی انجام دادند. در این فوتبال مهدی رحمتی مهاجم بود و سیاوش اکبرپور نقش مدافع آخر را ایفاء می‌کرد. در اواخر این فوتبال درون تیمی لاوره دچار آسیب دیدگی شد و پس از آنکه با پای مصدوم گلزنی کرد دیگر به تمرین ادامه نداد.

*میرشاد ماجدی در حاشیه تمرین امروز برای دقایقی با سرمربی استقلال به گفت‌وگو پرداخت.

*منصور پورحیدری و سیروس دین‌محمدی میهمانان تمرین امروز استقلال بودند.


تولد نکونام با طعم توت فرنگی

طبقه 26 هتل آزادی دیشب میزبان مراسم تولد جواد نکونام بود. ملی پوشان از هم تیمی هایش در استقلال یعنی هاشم بیک زاده ، امیر حسین صادقی ، پژمان منتظری ، خسرو حیدری و آندو تیموریان تا بازیکنان دیگر مثل مهرداد پولادی ، جلال حسینی ، رحمان احمدی ، احسان حاج صفی ، امید ابراهیمی و محمد نوری در کنار اعضای کادر فنی تیم ملی ایستادند و کیک تولد جواد را که عکس او بر رویش نقش بسته بود را بریدند و روی صورتش مالیدند . مهرداد پولادی و شجاع خلیل زاده در کیک مالی نکونام نقش ویژه ای داشتند! 

این قدر برای کارشان هیجان گذاشتند که چیزی نمانده بود کارلوس کروش را زیر دست و پای شان له کنند. البته سرمربی تیم ملی هم که بی میل نبود خودش در این مراسم کیک مالی سهمی داشته باشد بعد از پایان کار بچه ها از نمازی می پرسید:« اینجا همه در تولدهای شان کیک را به صورت صاحب تولد می مالند یا این فقط مخصوص فوتبالیست هاست؟» 

نکونام که کیک تا مغزش رفته بود با خنده می گفت: 

« یعنی من می دانم با پولادی و حاج صفی و شجاع . حتی تا توی مخم بوی توت فرنگی گرفته.» او البته فراموش کرد که پژمان منتظری هم در این کیک مالی سهمی بزرگ داشت و در میانه آن کارزار تکه ای از کیک را روی صورت جواد مالید گفت:« جواد جان این هم بازوبند کاپیتانی!» 

مهرداد پولادی ، امیر حسین صادقی و پژمان منتظری و حتی جلال حسینی هم مدام به نکونام می گفتند:« جواد جان حالا چرا 32 سالگی ، بگذار برایت جشن تولد 23 سالگی بگیریم!»


عکس نشان دادن 4 آقا رضا و کلیپ توضیح جالبش