تبلیغات
استقلال قهرمان - قلعه‌نویی:‌روزی که ازمن تعریف کنند روزمرگم است

تاریخ : دوشنبه 21 مرداد 1392 | 07:37 ب.ظ | نویسنده : مهدی استقلالی
ghalenoei (1)

قلعه‌نویی:‌روزی که ازمن تعریف کنند روزمرگم استامیر قلعه‌نویی با اشاره به قهرمانی تیم ملی بسکتبال در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا عنوان کرد: جا دارد که این قهرمانی را تبریک بگویم اگر به من لقب مافیا می‌دهند به این دلیل است که اعلام می‌کنم آدم‌ها سرجایشان باشند. همین برادران مشحون را ببینید آنها ورزشی هستند و حالا توانستند این همه موفقیت به دست آورند. ما انواع تهمت‌ها را می‌شنویم و به ما مافیا هم می‌گویند فقط به خاطر اینکه از جنس افرادی که ورزشی هستند، حمایت می‌کنیم.

به گزارش فارس، سرمربی استقلال در خصوص شرایط این تیم خاطرنشان کرد: ما نسبت به سال گذشته دیرتر آغاز کردیم اما اشتباهاتی هم در بازی‌ها داشتیم که اگر این موارد رخ نمی‌داد هم اکنون در رده بالاتری قرار داشتیم. در دیدار مقابل صبا از دقیقه ۷۰ به بعد خوب ظاهر نشدیم. تیمی که می‌خواهد در آسیا بازی کند باید با کیفیت‌تر ظاهر شود.

وی افزود: من به غیر از دو سه بازیکن از سایر نفرات در بازی با صبا ناراضی هستم البته این موضوع بستگی به شرایط هم دارد. شاید بازیکنان خسته بودند ما بیشترین نفرات را در تیم ملی داشتیم و آنها نتوانستند به خوبی استراحت و ‌بدنسازی کنند و به این خاطر شرایط آرمانی ندارند. ما ۲ هافبک در تیم ملی داریم که تعیین‌کننده هستند و شرایط آرمانی ندارند البته من از آنها تشکر می‌کنم چرا که آنها باوجود اینکه آماده نیستند به خاطر مردم بازی می‌کنند شاید اگر بازیکن دیگری بود حاضر نمی‌شد به میدان برود زیرا اعتبار بازیکن است اما آنها به خاطر مردم حاضر شدند که بازی کنند.

قلعه‌نویی درباره اینکه آیا استقلال فوتبال بهتری را در لیگ قهرمانان آسیا به نمایش خواهد گذاشت، گفت: انشاءالله که متفاوت خواهیم بود و همچون ۲-۳ دیدار گذشته در لیگ قهرمانان آسیا بتوانیم در ادامه موفق باشیم.

سرمربی استقلال درباره اینکه آیا لیگ برتر کیفیت لازم را دارد و تعداد گل‌هایی که در بازی‌ها رد و بدل می‌شود، کم نیست، یادآور شد: قبول دارم که لیگ کیفیت لازم را ندارد اما این موضوع مربوط به رد و بدل شدن گل‌ها نمی‌شود و با آن متفاوت است. اعتقادم این است که از هفته ششم به بعد تیم‌ها آماده خواهند شد من پیش از این هم گفتم که از هفته ۶ به بعد شرایط بهتر خواهد شد. به هر حال بازیکنان خسته هستند و در تیم ملی حضور داشتند که ما بیشترین ضرر را در این زمینه کردیم و بازیکنان ملی‌پوش بیشتری داریم.

قلعه‌نویی درباره اینکه فیلم بازی با صبا را مشاهده کرده و چه نکاتی از آن برداشت کرده، اظهار داشت: من ۳ بار این فیلم را نگاه کردم همانطور که بعد از بازی هم گفتم استقلال نسبت به دیدار مقابل فجرسپاسی و سپاهان متفاوت بود شاید این موضوع تا حدی به خستگی بازی با فجرسپاسی برگردد در مجموع ما خوب نبودیم نباید خود را گول بزنیم باید واقع‌گرا باشیم امیدوارم که در بازی‌های آینده باکیفیت‌تر ظاهر شویم.

سرمربی استقلال درباره اینکه چرا با وجود اینکه تیمش مقابل صبا به برتری رسیده اما از شاگردانش ناراضی است و آیا این موضوع نگرانی او را نسبت به آینده نشان می‌دهد، گفت: مردم جلوتر از ما هستند قرار شده دروغ نگوییم که الحمدالله زیاد دروغ می‌گوییم. به هر حال ما خوب بازی نکردیم و خود مردم هم این موضوع را دیدند به گونه‌ای نشود که بگویند مافیای دروغگوست. روزی که خوب نبودیم باید بگوییم که خوب ظاهر نشدیم. اگر بازیکنان زحمت می‌کشند و از آنها تشکر می‌شود اگر هنگامی که بد بازی می‌کنند هم به آنها بگوییم. به طور مثال روز گذشته آرش برهانی را صدا کردیم و فیلم بازی را به او نشان دادیم و نقاط ضعفش را گفتیم.

وی افزود: استقلال باید با کیفیت‌تر بازی کند اگر روزی از بازیکنان به خاطر بازی‌های خوب‌شان تشکر می‌کنیم باید بدی‌های آنها را هم بگوییم.

قلعه‌نویی در مورد اینکه آیا با وجود مصدومیت ۳ بازیکن دست او برای استفاده از بازیکنان بسته نیست، خاطرنشان کرد: زمانی که بازیکن را به تیم می‌آوریم حساب ویژه روی او می‌کنیم. ما در ابتدای فصل با ۳ مصدوم مواجه شدیم به هر حال این مسائل کار را به هم می‌ریزد ما در پست احمد جمشیدیان حساب ویژه‌ای روی او کرده بودیم. حالا هم گوران را به جای او آوردیم. دست‌مان بسته نیست بلکه تعداد نفرات‌مان کم است.

وی در مورد اینکه هنوز هم از او حمایت نمی‌شود و برخی مخالف او هستند،‌گفت: روزی که مخالفان از من تعریف کنند روز مرگ ماست خدا را شکر می‌کنم که چنین نفراتی از من تعریف نمی‌کنند وقتی آنها این حرف‌ها را می‌زنند یقین دارم راه خود را درست می‌روم. زمانی که این افراد با من مخالفن خدا را شکر می‌کنم که از من بد می‌گویند.