تبلیغات
استقلال قهرمان - بنر قشنگ هواداران / صحبتهای امیرخان جعفری

تاریخ : جمعه 18 مرداد 1392 | 08:49 ب.ظ | نویسنده : مهدی استقلالی

آمادگی برهانی / فرار حنیف از دست فرهاد

در این تمرین که از ساعت 18:30 در کمپ ناصر حجازی برگزار شد مجید صالح در شروع تمرین دقایقی کوتاه برای بازیکنان صحبت کرد و بعد از آن تمرین استقلال آغاز شد. البته بلافاصله بعد از شروع شدن تمرین استقلال امیر قلعه‌نویی خود را به زمین کمپ محل تمرین رساند.

در شروع تمرین بازیکنان در سه گروه زیر نظر حاج‌قاسم مربی بدنساز این تیم در مسافت‌های کوتاه شروع به دویدن و انجام کارهای کششی و استقامتی پرداختند. بعد از آن بازیکنان در کارهای تیمی به دادن پاس‌های زیگزاگی و حرکت اورلب پرداختند. پاسهای زیگزاگی که بازیکنان استقلال در این بخش به هم می‌دادند در نهایت به دروازه‌بانان استقلال می‌رسید که مهدی رحمتی و حسینی بودند.

پس از آن بازیکنان ضمن ارسال پاس‌های زیگزاگی به یکدیگر تمرین سرزنی را نیز مرور کردند. بخش بعدی تمرین بازیکنان مجددا به سه گروه تقسیم شده و به بازی آقاوسط پرداختند که مربیان تاکید ویژه‌ای روی بازی تک‌ضرب از سوی بازیکنان داشتند. جالب اینکه امیر قلعه‌نویی و کریم بوستانی به همراه ایمان عالمی از اعضای کادر فنی استقلال نیز در این بخش از تمرین خودشان جزو گروه‌ها شده و تمرین می‌کردند.

در جریان این تمرین به دستور کادر فنی بازیکنان مجددا به دو گروه تقسیم شده و در مسافت‌های کوتاه با مانع کارهای سرعتی را انجام می‌دادند و دوباره به بازی آقاوسط می‌پرداختند.

*قرار بود تمرین امروز پشت درهای بسته برگزار شود اما با صلاحدید کادر فنی تماشاگران مجوز ورود به کمپ استقلال را دریافت کردند. این تماشاگران حدود 300 نفر بودند.

*دکتر امین نوروزی پزشک تیم استقلال اعلام کرد هاشم بیک‌زاده و ساموئل دو بازیکن مصدوم تیم استقلال بعد از بازی برابر صبای قم تمرینات سبک خود را آغاز خواهند کرد اما جمشیدیان بعد از عمل جراحی که داشت فعلا 10 روز است که دوران نقاهت خود را پشت سر می‌گذارد و چند هفته دیگر زمان می‌برد تا به شرایط آرمانی برسد.

*در اوایل تمرین مهدی رحمتی در حالی که تمرینات خود را زیر نظر بابازاده مربی دروازه‌بانان استقلال انجام می داد از ناحیه پای چپ دچار آسیب‌دیدگی شد اما بعد از مداوای دکتر نوروزی پزشک تیم استقلال به تمرینات بازگشت. رحمتی در اواسط تمرین دوباره دچار آسیب‌دیدگی شد و دکتر نوروزی بار دیگر مداوا روی پای او را انجام داد.

*شاهرخ بیانی و منصور پورحیدری پیشکسوت و مدیر فنی استقلال طبق روال گذشته تمرینات تیم استقلال را از نزدیک تماشا می‌کردند اما مهمان ویژه تمرینات آبی‌پوشان جواد زرینچه بازیکن سابق تیم استقلال بود که در حالی که در صدد بود به سمت سکوهای تماشاگران برود و از آنجا تمرینات استقلال را تماشا کند با نظر مسئولان کمپ استقلال در جایگاه ویژه مربیان نشست.

*در جریان تمرین مجید صالح، لاوره بازیکن خارجی استقلال را از تمرین کنار کشید و دقایقی به صورت خصوصی با او صحبت کرد.

*حسینی دروازه‌بان دوم تیم استقلال که در تمرین روز گذشته غایب بود امروز در تمرینات حاضر شده و در کنار مهدی رحمتی دیگر دروازه‌بان استقلال به تمرین پرداخت.

*بخش بعدی تمرین که به نظر می‌رسید اصلی‌ترین بخش تمرین هم باشد سانتر از جناحین و گلزنی مهاجمان بود. در این بخش از تمرین دروازه‌بانان به نوبت درون دروازه قرار می‌گرفتند حرکت‌هایی از عمیق به سمت دروازه حریف و گلزنی از دیگر شیوه‌های این بخش‌ از تمرین بود.

*در جریان بازی آقاوسط که کری بسیاری بین بازیکنان بود و در حالی که تیموریان برای سایر بازیکنان به شدت کری می‌خواند امیر قلعه‌نویی به او تذکر داد که داد و فریاد زیادی نکند. بعد از این تذکر قلعه‌نویی، تیموریان با صدای آرام‌تری برای بازیکنان استقلال کری‌خوانی می‌کرد.

*در بخش پایانی تمرین که مخصوص گلزنی مهاجمان بود آرش برهانی مهاجم نیمکت نشین این روزهای استقلال از آمادگی بالایی برخوردار بود و بارها مورد تشویق هواداران قرار گرفت.

*در پایان تمرین امیر قلعه‌نویی به سمت جواد زرینچه رفت و به او حضورش در تمرین استقلال را خوشامد گرفت.

*در اواخر تمرین امیرحسین صادقی مدافع تیم استقلال از ناحیه چشم آسیب‌دیدگی جزئی دید که سریع مورد مداوا قرا گرفت.

*آندرانیک تیموریان و حنیف عمران‌زاده از جمله بازیکنانی بودند که بعد از پایان تمرین به دلیل آسیب‌دیدگی جزئی روی پای خود یخ گذاشتند.

*در بخش پایانی تمرین بازیکنان به مرور تمرین پنالتی‌زنی پرداختند. در این بخش از تمرین بازیکنان به دو تیم تقسیم شده و به نوبت پنالتی می‌زدند. حنیف عمران‌زاده جزء تیمی بود که فرهاد مجیدی کاپیتان استقلال هم در آن عضو بود و هنگامی که حنیف‌عمران‌زاده با ضربه چیپ خود باعث شد رحمتی توپ را بگیرد فرهاد مجیدی از شدت عصبانیت حنیف‌ عمران‌زاده را دنبال کرد اما مجیدی به خاطر سرعت بالای عمران‌زاده در گرفتن او ناکام بود.

*نزدیک به 10 تماشاگر خانم از نزدیک تمرینات امروز استقلال را تماشا می‌کردند.


بنر زیبایی که هوادارا بردن سر تمرین دیروز+ امیر جعفری توی ماه عسل ترکوند ! / دانلود کلیپ

این به صورت متنی !

اولش که اومد با پیراهن آبی, داشت از تلاش و استقامت اون مهمونشون حرف میزد میگفت اگه پرسپولیس ها هم همینطور تلاش کنن بالاخره میتونن قهرمان بشن ! یه 4 هم نشون داد!

 بعد علیخانی طبق معمول کری همه پرسپولیسی ها گفت 6 که بیشتره ! امیرم بعد از اینکه گفت فیلمش نیست و اینا , گفت باز شما کم آوردید گفتید 6 تاییاش ! هروقت کم میارید هی شیش شیش میکنید ! طرف متولد 68 میاد میگه شیش تای 52 ! علیخانی هم گفت اینو حق میدم بهت !

بعد گفت می ترسم حرف بزنم ازمون امتیاز کم کنن ! علیخانی گفت ما آشنا داریم میدیم 3 تا بهتون اضافه کنن گفت بیا دیگه شما همیشه همینید با پارتی بازی امتیاز میگیرید !

آخرشم گفت من خیلی رو استقلال تعصب دارم به پسرمم گفتم همه چیو آزادی الا این تیمت که باید استقلال باشه! آرزومه بره توی استقلال و توی دربی گل بزنه و منو نشون بده !

اینم کلیپــــش

دانلود

سرور دوم


این دومی اون قسمت آخرش که درباره پسرش حرف میزنه رو هم داره که لینک اولی نداشت

روش دانلود سرور دوم: پایین صفحه free download رو میزنید بعد یه عدد میاد وارد میکنید و create download link رو میزنید تا بهتون یه لینک مستقیم آبی رنگ میده میزنید و تموم.صفحات تبلیغاتی هم که هی باز میشن ببندید!