تبلیغات
استقلال قهرمان - قرارداد تیموریان با استقلال ثبت شد / ITC هم صادر شد

تاریخ : چهارشنبه 9 مرداد 1392 | 04:18 ب.ظ | نویسنده : مهدی استقلالی
عمران زاده: از صحبت های جباری کـُپ کردم !

نظرت در مورد بازی حساس با سپاهان چیست؟ 

این دو تیم قهرمان لیگ و جام حذفی هستند و امسال هم با بازیکنان خوب خودشان مدعی قهرمانی هستند.به نظرم من این مسابقه یک فینال زودرس است ولی ما با توجه به شرایط میزبانی باید سه امتیار را بگیریم در ضمن امتیازهای هفته های ابتدایی خیلی مهم است. 

شرایط استقلال چطور است؟ 

تنها مشکل ما عدم هماهنگی کامل است که البته فکر می کنم بقیه تیم ها از جمله سپاهان هم چنین مشکلی دارند.با این حال فکر می کنم بازی قشنگی از آب در بیاید. 

خیلی ها معتقدند سپاهان اصلی ترین رقیب استقلال برای قهرمانی است،نظر خودت چیست؟ 


سپاهان در این سال ها همیشه یک رقیب جدی بوده و من هم فکر می کنم امسال هم مدعی باشند.البته تیم هایی مثل تراکتورسازی و فولاد هم هستند در ضمن پرسپولیس هم امسال با علی دایی مدعی است. 

فکر می کنی هواداران استقلال چه برخوردی با مجتبی جباری خواهند داشت؟ 

جباری و حمودی برای استقلال زحمت کشیده اند و باید احترام آنها حفظ شود.این دو بازیکن سال گذشته در قهرمانی استقلال سهیم بودند و نباید رفتار بدی با آنها صورت بگیرد.به هر حال این دو بازیکن تصمیم گرفتند به سپاهان بروند و این چیز عجیبی نیست. 

راستی مصاحبه جباری در مورد فتح الله زاده را خواندی؟ 


بله،من در روزنامه مصاحبه مجتبی را خواندم و از حرف های او کُپ کردم.واقعا شوکه شدم ولی حال دیگر نباید به گذشته ها فکر کرد.من برای جباری آرزوی موفقیت دارم. 

راستی مشکلات مالی تو چه زمانی رار است حل شود؟ 


من فقط به قول آقایان فتح الله زاده و امیری دلخوش هستم و از اول هم دوست داشتم ه در استقلال بمانم.امیدوارم مشکلات مالی ام حل شود.

* شاهرخ بیانی : بزرگتر از جباری رفتند و اتفاق خاصی نیوفتاد

* ماجدی:جباری بد موقعی مصاحبه کرد / امیدوارم فردا اتفاقی رخ ندهد


قرارداد تیموریان با استقلال ثبت شد / ITC هم صادر شد

آندرانیک تیموریان که هفته گذشته پس از توافق با فتح الله زاده  به استقلال پیوسته بود ظهر امروز با حضور در هیئت فوتبال استان تهران قراردادش را با این تیم ثبت کرد.

این بازیکن که به همراه امیری معاون ورزشی استقلال در هیئت فوتبال حاضر شده بود در نهایت قرارداد یک ساله خود را رسمی کرد

فدراسیون فوتبال قطر ظهر امروز کارت ITC تیموریان را صادر کردتا این بازیکن مشکلی برای همراهی استقلال مقابل سپاهان نداشته باشد. 

همچنین کارت ITC گوران لاوره دیگر بازیکن خارجی استقلال هم صادر شد تا درنهایت با حضور این بازیکن در ایران مشکلی برای همراهی استقلال نداشته باشد. * قلعه نویی :خوشبختانه آندو، نکونام و نیکبخت شرایط بازی 90 دقیقه ای را پیدا کرده اند و می توانند به میدان بروند.
نیکبخت جلوی دیناموکیف بالاتر از حد انتظار من کار کرد. او چند وقتی از شرایط مسابقه دور بوده اما به لحاظ فنی عملکرد خیلی خوبی داشته است ( بـــله ! دغدغه مهم هواداران برطرف شد ! آقا میخواد 90دقیقه بازی کنه !)

* دیدار فجرسپاسی و استقلال در هفته سوم که قرار بود 14 مرداد در ساعت 22 برگزار شود روز سه شنبه 15 مردد در ساعت 22:15 برگزار خواهد شد.

* توی این لیــــنک به فرهاد و توی این لیــــنک به استقلال و توی این لیــــنک به ناصرخان رای بدید.