تبلیغات
استقلال قهرمان - عکسی از تمرین دیروز

تاریخ : سه شنبه 8 مرداد 1392 | 09:47 ب.ظ | نویسنده : مهدی استقلالی

گزارش تمرین امروز

تمرین تیم فوتبال استقلال جهت آماده‌سازی برای دیدار روز پنجشنبه با سپاهان در هفته دوم مسابقات لیگ برتر از ساعت 19 در کمپ اختصاصی این باشگاه برگزار شد.

*گروهی از عوامل برنامه ویتامین 3 در تمرین استقلال حضور یافتند تا مستندی را درباره آرزوهای هواداران استقلال تهیه کنند. آنها به سراغ برخی از هواداران استقلال رفتند تا در خصوص آرزوهای آنان سؤالاتی بپرسند. آنها همچنین کودک خردسالی که آرزویش پوشیدن پیراهن آرش برهانی مهاجم استقلال بود در میان بازیکنان قرار دادند تا از آن تصویربرداری کنند. 

*پیش از آغاز تمرین امیر قلعه‌نویی سرمربی استقلال با دیدن فرزند پژمان نوری از وی خواست تا با او بازی کند اما جالب اینکه فرزند نوری درخواست سرمربی استقلال را رد کرد. مهدی رحمتی نیز با فرزند خود در تمرین حاضر شده بود. 

فرزندان نوری و رحمتی با یکدیگر بازی می‌کردند که کری‌خواندن آنها برای یکدیگر به سوژه برخی از بازیکنان و هواداران تبدیل شده بود. جالب اینکه محمد قاضی حرکات فرزند نوری را به پدرش تشبیه می‌کرد که این مسئله باعث خنده نوری شده بود. 

*دکتر امین نوروزی معاون پزشکی باشگاه استقلال، شاهرخ بیانی، منصور پورحیدری و سیروس دین‌محمدی از حاضران در تمرین بودند. نوروزی امروز شخصا بر بازیکنان نظارت داشت تا هر بازیکنی که با مصدومیت روبرو شود به مداوای آن بپردازد. 

*احمد جمشیدیان، هاشم بیک‌زاده و جی‌لوئد ساموئل از غایبان تمرین آبی‌پوشان بودند. 

*فرهاد مجیدی به همراه برادرش فرزاد در تمرین حاضر شده بود. 

*حضور مجتبی جباری در دیدار استقلال - سپاهان همچنان سوژه اصلی هواداران استقلال است به طوری که بیشتر آنها موافق "هو" کردن این بازیکن در روز پنجشنبه بودند.امروز هواداران بیشتری در تمرین استقلال حاضر بودند که تعدادشان به 300 نفر می‌رسید. 

*بازیکنان پس از عبور از مانع در دقایق ابتدایی تمرین به 2 گروه بزرگ تقسیم شدند تا تمرین آقاوسط را انجام دهند. پس از پایان این بخش از تمرین امیر قلعه‌نویی دستور داد تا بازیکنان تمرین بازی‌سازی از خط دفاع و بردن توپ به کناره‌ها را انجام دهند. در این بخش از تمرین سرمربی استقلال نظارت ویژه‌ای بر تمرین داشت به طوری که در بیشتر دقایق از تمرین به بازیکنان خود تذکر می‌داد که کمترین اشتباه را انجام دهند. با وجود اینکه در صحنه‌ای محمد قاضی موفق به گلزنی شده بود سرمربی استقلال با عصبانیت این بازیکن را فرا خواند و به وی نحوه حرکت در محوطه جریمه را توضیح داد. در این بخش از تمرین محمدمهدی نظری و علیرضا نیکبخت‌واحدی مورد تشویق قلعه‌نویی قرار می‌گرفتند اما محمد قاضی و آرش برهانی از سرمربی استقلال تذکر گرفتند.

جالب اینکه هر زمان که فرهاد مجیدی موفق به گلزنی می‌شد از سوی هواداران استقلال به شدت مورد تشویق قرار می‌گرفت. مواقعی که فرهاد مجیدی مقابل پژمان منتظری مدافع مستقیم خود قرار می‌گرفت این 2 با یکدیگر کری زیادی داشتند و منتظری معتقد بود کاپیتان استقلال با خطا از وی رد می‌شود! 

*امیر قلعه‌نویی و آندرانیک تیموریان دقایقی به صورت خصوصی با یکدیگر صحبت می‌کردند. گفته می‌شود تیموریان فردا قراردادش را با استقلال ثبت می‌کند و کارت بازی این بازیکن صادر شود، وی می‌تواند در دیدار مقابل سپاهان به میدان برود. 

*در بخش‌هایی از تمرین مجید صالح به حنیف عمران‌زاده مدافع استقلال می‌گفت هنگام دفاع کردن با بازیکنان صحبت و آنها را راهنمایی کند. در بخش بردن توپ به کناره‌ها فرهاد مجیدی و محمد قاضی در خط حمله و حنیف عمران‌زاده در خط دفاع عملکرد خوبی داشتند. 

*مهدی رحمتی زیرنظر حمید بابازاده مربی‌ دروازه‌بانان استقلال تمرین اختصاصی انجام داد.


فــــــرهاد و خســــــــرو



شیرین کمه فقط تو این عکس !