تاریخ : یکشنبه 6 مرداد 1392 | 09:22 ب.ظ | نویسنده : مهدی استقلالی
سرخ‌ها تمامی جام‌ها را کادوپیچ به استقلال و سپاهان داده‌اند، حتی مقام‌های بعدی مثل نایب‌قهرمانی و مقام سومی را هم ایضا!
در بسیاری مواقع هم برای تک‌رقمی شدن در جدول جنگیده‌اند! و با کمک داور و زور همین هواداران سقوط نکرده‌اند! بازی آسیایی هم مدتهاست که ندیده‌اند،‌ حتی در تیم‌ملی هم غریبه شده‌اند. در چنین شرایطی است که دلخوش به مسائلی شده‌اند که خیال‌بافی‌هایی است شبیه‌ به بازی اسم و فامیل!
 مرحله بعدی اما روانپریشی می‌شود!
 این خنده‌های عصبی درصورت ادامه ناکامی‌ها تبدیل به عصبانیت می‌شود! قطعا در این مرحله نباید به آنها نزدیک شد،‌خطرناک می‌شوند!
آنها حتی نقل و انتقالات را هم دوباره باختند و بعد از آن شروع کردند به دعوا به راه انداختن‌هایی بی‌دلیل!
 اینکه چرا بازیکنان تیم‌ملی به استقلال آمده‌اند هم سوالی بود که قاه‌قاه خنده داشت! چرا که اصالتا  این بازیکنان استقلال بودند که آن تیم را به جام‌جهانی بردند! در واقع اول تخم مرغ بود،‌  بعد مرغ شد! نه اول مرغ بعد تخم‌مرغ!
حالا همان بازیکنان پارسال که در استقلال صاحب شخصیت بین‌المللی شده‌اند، در تیم خودشان ماندند! اما پاسخ دوستان این است: قاه‌، قاه،‌قاه!
 در چنین مواقعی سعی کنید بیشتر از یک حد مشخصی وارد بحث با این  دوستان نشوید!‌ ما که در رده‌های مسئولیتی باشگاه چنین نمی‌کنیم! و بیش از یک اندازه مشخصی وارد بحث نمی‌شویم. چرا که دل‌مان می‌سوزد! به هر حال سال‌ها ناکامی تکراری برای آن عزیزان ناراحت‌کننده است و شما نباید روی آن زخم‌ها نمک بپاشید!
بله استقلال با دینامو در قلب اروپا بازی می‌کند! آقایان می‌خندند!‌ هه!‌ هه!  هه! تیم دوم بود!
 اصلا تیم دهم! تیم توپ جمع‌کن‌های دینامو بود که برای خودش سایت رسمی داشت! اینکه شما با منتخب حومه جنوب‌شرقی اردبیل بازی می‌کنید مشکل ما نیست! مشکل استقلال نیست که هم قهرمان ایران شده و هم جزو هشت‌تای آسیا! و حالا در اروپا بازی تدارکاتی انجام می‌دهد!
 قهرمان ایران می‌شویم آقایان می‌خندند! هه! هه! هه! با کمک‌داوران بود!
 اشتباهات  داوری را که نگاه می‌کنیم می‌بینیم پرسپولیس  بیش از همه منتفع شده اما در کوچه علی‌چپ است! همین هفته اخیر،  یک سالتو بارانداز، یک پنالتی به سود و یک هند در هجده قدم حریف به اشتباه گرفته شد و یک پنالتی هم برای تراکتور گرفته نشد!‌ پاسخ دوستان می‌دانید چه بود؟ این بود: شما هم اگر  این فرهاد را نداشتید؟
 بله ما این فرهاد را نداشتیم،‌ اما آنچه داشتیم مدیریت بود. و گذشت! این مدیریت مدیر و سرمربی از فرهادی که مشکل استقلال شمرده می‌شد مهاجمی ساخت که شما در موردش می‌گویید: اگر فرهاد نداشتید! اما دوستان در آن تیم از مهدوی‌کیایی که بهترین بازیکن نیم‌فصل اول لیگ بود بازیکنی ساختند که خداحافظی کردن و خداحافظی نکردنش سم بازی فینال مقابل سپاهان شد  و بازی ندادنش قهرمانی را از پرسپولیس  گرفت!
 پاسخ بزرگ اما این است:
 در لیگ ایران با کمک ‌داوران استقلال قهرمان شد، در آسیا چگونه به یک چهارم نهایی رسیده است؟ آنجا هم داور یا بازیکن حریف بوده‌اند؟
  قاه‌، قاه می‌خندند و حرف را عوض می‌کنند!
 این خنده‌ها اما عصبی است! خنده‌های واقعی نیست!‌ از روی حرص است و دلخوری! از فرط ناراحتی است!
 وقتی دیدید این خنده‌ها طولانی شد حتما از صاحب خنده فاصله بگیرید! شک نکنید که حرکات بعدی قابل پیش‌بینی نیست!


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic