تبلیغات
استقلال قهرمان - سرژیک خبر داد / آندو مقابل سپاهان می تواند بازی کند

تاریخ : یکشنبه 6 مرداد 1392 | 05:49 ب.ظ | نویسنده : مهدی استقلالی
سرژیک خبر داد / آندو مقابل سپاهان می تواند بازی کند

سرژیک تیموریان در خصوص وضعیت آندرانیک تیموریان اظهار داشت: مشکل مصدومیت وی برطرف شده و آندو حتی مشکلی برای بازی این هفته ندارد. 

وی افزود: در صورت صلاحدید کادر فنی او جلوی سپاهان بازی می کند. 

سرژیک در خصوص شایعه تماس مجدد پرسپولیس با این بازیکن اظهار داشت: آندو قطعا استقلالی است و این فصل در استقلال بازی می کند.


نحوه آماده شدن جمشیدیان از زبان دکتر نوروزی

طی روزهای گذشته این بحث مطرح شده که بازیکن جدید استقلال هیچ مصدومیتی ندارد و مطرح شدن خبر مصدومیت او استراتژی باشگاه استقلال برای سرپوش گذاشتن روی محرومیت جمشیدیان بوده است. 

آنهایی که این بحث را مطرح کرده اند، با استناد به حضور جمشیدیان در بازی با گسترش، مدعی اند چطور بازیکنی که قرار بود بین 6 تا 8 هفته دور از میادین باشد، در هفته اول لیگ به میدان رفته است. 

دکتر امین نوروزی معاون پزشکی باشگاه استقلال درباره مصدومیت جمشیدیان گفت: آنهایی که این حرفها را می زنند اطلاعات پزشکی کاملی ندارند. جمشیدیان مشکل فتخ ورزشی داشت که ما برای درمان او دو شیوه داشتیم. 

یکی انجام تمرینات فیزیوتراپی برای تقویت عضلات جداره ای شکم او و دیگری عمل جراحی. خوشبختانه بعد از انجام تست عملکردی مشخص شد که روش اول جواب داده و به همین دلیل جمشیدیان مجوز بازی جلوی گسترش را پیدا کرد. 

دکتر نورزی با اشاره به اینکه به خاطر در پیش بودن بازیهای استقلال در لیگ قهرمانان آسیا، فعلا برنامه ای برای جراحی جمشیدیان وجود ندارد، تصریح کرد: 

احمد هنوز توان 90 دقیقه بازی کردن را ندارد. ما قبل از هر بازی از او تست می گیریم و به کادر فنی اعلام می کنیم که او چقدر می تواند در میدان باشد.


فتح الله زاده امشب در برنامه 40 تیکه

مدیرعامل باشگاه استقلال امشب در برنامه ۴۰ تیکه حضور خواهد یافت. 

 برنامه 40 تیکه که یکشنبه هر هفته حدود ساعت 22:30 به بررسی مسائل روز فوتبال ایران می‌پردازد، این هفته با حضور علی فتح‌الله‌زاده از شبکه ورزش سیما روی آنتن می‌رود. 

مدیرعامل استقلال در این برنامه توضیحاتی درباره آخرین وضعیت آبی‌پوشان خواهد داد


بروبـــچ تیم بعد از بازی با گسترش در حال زدن غذا بر بدن  !