تبلیغات
استقلال قهرمان - فرهاد , فرهاد و باز هم فرهاد

تاریخ : جمعه 4 مرداد 1392 | 07:41 ب.ظ | نویسنده : مهدی استقلالی
چراغ اول را فرهاد روشن کـــــــرد

خبرگزاری فارس: مدافع عنوان قهرمانی لیگ را با برد آغاز کرد/پیروزی استقلال با شلیک نهایی مجیدی

دیدار تیم‌های گسترش فولاد تبریز و استقلال از هفته اول رقابت‌های لیگ برتر با حضور بیش از 20 هزار تماشاگر در ورزشگاه یادگار امام تبریز از ساعت 22:15 برگزار شد.

 قضاوت این بازی برعهده حسین زرگر بود. وی به حنیف عمران‌زاده  و هاشم بیک زاده از استقلال کارت زرد نشان داد و در دقایق پایانی ساموئل را با کارت قرمز از بازی اخراج کرد.

 گل تیم گسترش فولاد در دقیقه 18 توسط مهرداد بایرامی از روی یک ضربه ایستگاهی مستقیم به ثمر رسید اما آرش برهانی در دقیقه 34 بازی را به تساوی کشاند.

 در نیمه اول شاگردان خطیبی با نیروهای جوان برتری عددی در محوطه جریمه استقلال داشتند اما این تیم بعد از گل عقب کشید ولی در نهایت بازی با همان نتیجه در نیمه اول به پایان رسید.

در نیمه دوم استقلال به قصد برد وارد زمین شد که به هدفش هم رسید.در ادامه حضور خطیبی باعث شد تا تبریزی‌ها حملات پراکنده ای روی دروازه استقلال داشته باشند و حتی می توانستند توسط شفیعی به گل برسند اما این اتفاق نیفتاد تا استقلال روی تیزهوشی و تجربه مجیدی در دقیقه 88 دروازه فروزان را باز کند و به 3 امتیاز شیرین برسد تا در گام اول 3 امتیاز خارج از خانه را کسب کند.

 ترکیب گسترش فولاد:

 محسن فروزان، سید امید نظامی‌پور، سعید آقایی( 52 رسول خطیبی)، امیر تیزرو، خالد شفیعی، سید مهدی قریشی، احمد امیر کاردار، میثم نقی زاده، سامان نریمان جهان(86 مرتضی محفوظی)، سید ایمان موسوی و مهرداد بایرامی

سرمربی: رسول خطیبی

 ترکیب استقلال:

سیدمهدی رحمتی، حنیف عمران زاده، امیرحسین صادقی، پژمان منتظری، هاشم بیگ زاده، خسرو حیدری، جی لوید ساموئل، پژمان نوری(63 احمد جمشیدیان)، سیاوش اکبرپور، آرش برهانی(54 فرهاد مجیدی) و محمد قاضی

* حدود 300 نفر از هواداران تیم استقلال در ورزشگاه یادگار امام حضور دارند. 

هواداران استقلالی که در ورزشگاه حضور دارند برای اسکان مشکل دارند و هواداران گسترش به آنها اجازه نشستن روی سکوها را نمی دهند. 

* 200 نفر از هواداران استقلال از کردستان آمده اند که بین هواداران تبریزی نشسته اند تا مشکلی برای آنها پیش نیاید. 

* درگیری مختصری هم سر جای نشستن بین هوداران استقلال و تراکتور پیش آمد که با دخالت نیروی انتظامی خاتمه یافت. 

* برخی از هواداران تبریزی با پرچم تراکتور وارد ورزشگاه شده اند

* تعدادی از هواداران حاضر در ورزشگاه علیه قلعه‌نویی شعار دادند.آنها همچنین به دلیل اتفاقات شب گذشته دیدار تراکتورسازی و پرسپولیس علیه فدراسیون نیز شعار دادند

خسرو حیدری بعد از پاس گل به آرش برهانی شادی مشترک و جالبی با برهانی انجام داد و به نوعی کفش‌های مهاجم استقلال را واکس می‌زد.

 *در اواخر نیمه اول خطا روی پژمان نوری و سرنگونی این بازیکن باعث شد تا کادر فنی استقلال به این موضوع واکنش نشان دهد. قلعه‌نویی اعتقاد داشت این خطا داخل محوطه جریمه بوده و داور باید پنالتی می‌گرفت.

 * بعد از گل استقلال توسط برهانی مهدی رحمتی خوشحالی کرد که این مسئله باعث شد تا هواداران گسترش علیه این بازیکن شعار داده و فروزان را تشویق کنند.

 * سید مهدی رحمتی بعد از ورود مجیدی به زمین بازوبند کاپیتانی را به این بازیکن داد.

* آرش برهانی بعد از تعویض خود روی نیمکت نشست اما مورد انتقاد طرفداران گسترش فولاد قرار گرفت. تماشاگران علیه این بازیکن که گل تساوی استقلال را به ثمر رسانده بود شعارهایی را سر دادند که مهاجم استقلال در واکنش به این اتفاقات راهی رختکن شد.