تبلیغات
استقلال قهرمان - قرارداد کرار قانونی است ؟!

تاریخ : چهارشنبه 2 مرداد 1392 | 03:42 ب.ظ | نویسنده : مهدی استقلالی

درخشش جاســم کـــرار در عراق / کرار بازیکن آزاد نیست؟

خبرگزاری فارس: درخشش بازیکن استقلال در نجف!/ کرار ۲ گل زد و ۲ پاس گل داد+فیلم

جاسم کرار هافبک عراقی تازه پیوسته به استقلال، در لیگ فوتبال کشورش در دیدار تیم آبی‌پوش النجف مقابل السلیمانیه 2 گل به ثمر رساند و 2 پاس گل داد.

نصیرزاده : مشکلی برای پیوستن کرار به استقلال وجود ندارد

کارشناس مسائل مدیریتی فوتبال در مورد وضعیت قرارداد جاسم‌کرار گفت: جاسم کرار یک بازیکن بین‌المللی است و زمان نقل و انتقالش متفاوت است. به همین دلیل او روز گذشته نیز برای تیم عراقی خود بازی کرده و شاید چند روز دیگر به تیم دیگری بپیوندد. او به عنوان بازیکن بین‌المللی برای نخستین بار در سال جاری وارد کشور ما شده و در صورت خالی بودن لیست تیم مورد نظر می‌تواند این انتقال را انجام دهد البته کارشناسان سازمان لیگ مثل علی کاظمی و مصطفی شهبازی همچنین از نظر بین‌المللی کسرایی می‌تواند در این موضوع رسانه‌ها را کمک کند.


فتح الله زاده : فکر کنید تو بازی دوستانه گل زده !

جاسم کرار خرید جدید تیم استقلال شب گذشته در لیگ عراق خوش درخشیده و برای تیمش دو گل زده است . 

او درحالی این گل ها را زده که با استقلال قرارداد امضاء کرده و اسمش در لیست این تیم به آسیا ارسال شده است. با این اتفاق آیا او هم شرایطی مشابه با کریم انصاری فرد پیدا می کند؟ 

این پرسشی است که خود علی فتح الله زاده هم هنوز برایش پاسخ دقیقی نداشت و در این باره به خبرآنلاین گفت:« ببینید از وقتی که استقلالی شده چه خوب شده است ، دو تا دو تا گل می زند !» 

او البته ادامه می دهد:« حاجی جان بازی دوستانه بوده ، مهم نیست! حالا اگر هم لیگ عراق بوده شما دوستانه فرضش کنید( می خندد)» 

او درباره اینکه با بازی شب قبل او درباره وضعیتش ابهام ایجاد شده است ، گفت: 

« بعید می دانم مشکلی باشد. او یک بازیکن حرفه ای است. حتما این چیزها را لحاظ می کند. ما جاسم را بیشتر برای نیم فصل اول نیاز داریم ، اگر نتوانیم از او استفاده کنیم درباره اش تصمیم جدیدی می گیریم ولی به نظرم نمی رسد که مشکلی وجود داشته باشد.»

* معاون بین‌الملل اتحادیه فوتبال باشگاه‌های ایران : حضور کرار غیر قانونی است / اگر در آسیا بازی کند استقلال حذف می شود ( آخر نفهمیدیم چی شد ! )


استقلالی هایی که رویانیان را ضایع کردند !

اولین بار رویانیان فصل گذشته و در روزهایی که مجیدی به دلیل اختلاف با قلعه نویی حاضر به امضای قرارداد با استقلال نشد از تماسش با این بازیکن و مطرح کردن پیشنهاد پرسپولیس خبر داد. 

آنچه البته بیشتر شبیه یک شوخی بود و رویانیان در ‌‌نهایت اعلام کرد مجیدی به او گفته اگر پیراهن استقلال را نپوشد ترجیح می‌دهد از فوتبال خداحافظی کند. 
شاید آن زمان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تنها با هدف افزایش فشار‌ها روی مدیریت استقلال موضوع پیشنهاد به مجیدی را مطرح کرد اما در تابستان امسال و به خصوص پس از آبی پوش شدن محمد قاضی، موضوع به تور انداختن یکی از دانه درشت‌های استقلال برای رویانیان به مساله‌ای حیاتی تبدیل شد. 

اولین نفر حنیف عمران‌زاده بود. پیشنهاد پرسپولیس حتی قبل از سوت پایان لیگ دوازدهم به دست او رسید اما حنیف که مشکلات مالی زیادی با استقلال داشت در ‌‌نهایت با وساطت تعدادی از بزرگترهای تیم و وعده‌های فتح الله‌زاده ماندنی شد. 
بعد نوبت به سیدمهدی رحمتی رسید. رویانیان شخصا با او تماس گرفت و وقتی جواب منفی شنید ادعا کرد رحمتی برای پرسپولیسی شدن به او زنگ زده است. دروازه‌بان استقلال هم بلافاصله اعلام کرد که صدای ضبط شده رویانیان را روی موبایلش دارد. 

در ادامه پرسپولیسی‌ها جی لوید ساموئل را هدف گرفتند. اختلاف مالی مدیربرنامه‌های او با باشگاه استقلال زیاد بود و به همین دلیل آقای مدیربرنامه ناگهان در باشگاه پرسپولیس آفتابی شد. 

به نظر می‌رسید پرسپولیس و ساموئل به توافق رسیده‌اند اما این بازیکن در آخرین لحظات اعلام کرد چون سال گذشته برای استقلال بازی کرده حاضر است کمی به این تیم تخفیف بدهد و به این ترتیب قراردادش تمدید شد. 

در آخرین روزهای نقل و انتقالات سرپرست پرسپولیس رسما اعلام کرد که این باشگاه از بین جواد نکونام یا آندرانیک تیموریان یک بازیکن را حذب می‌کند. این بار علی دایی شخصا وارد میدان شد و با هر دو بازیکن تماس گرفت. 

آندو و نکونام اما پس از امضا و تمدید قرارداد با استقلال از دایی تشکر کردند و گفتند به او اعلام کرده‌اند چون استقلالی هستند نمی‌توانند به پرسپولیس بروند. حتی جباری هم که به شدت با استقلالی‌ها مشکل داشت و در ‌‌نهایت از این تیم رفت به پیشنهاد پرسپولیس پاسخ منفی داد. 

رویانیان درباره پیشنهادی که به او داده بود در مصاحبه‌ای گفت: «از غیرت جباری خوشم آمد. ما پیشنهاد خوبی به او دادیم اما گفت به خاطر هواداران استقلال نمی‌تواند پرسپولیسی شود.»

* آنـــدو و جـــواد غایــبان بزرگ اســتقلال در تبریــز

* با توجه به درخواست شبکه سوم سیما کلیه دیدار تیم‌های استقلال و پرسپولیس در ماه مبارک رمضان از ساعت 22 به ساعت 22:15 تغییر یافت.