تبلیغات
استقلال قهرمان - قلعه‌نویی: بازی اول همیشه سخت است

تاریخ : دوشنبه 31 تیر 1392 | 09:13 ب.ظ | نویسنده : مهدی استقلالی
کد خبر : 1013631    زمان ارسال : دوشنبه 1392/04/31 19:18

نکونام غایب دیدار با گسترش فولاد؛

قلعه‌نویی: بازی اول همیشه سخت است


سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: امیدوارم ما مربیان برنامه لیگ را بدانیم که مثل فصل گذشته در بعضی زمانها به مشکل بر نخوریم.


 امیر قلعه‌نویی قبل از آغاز تمرین امروز استقلال ضمن تبریک به مناسبت میلاد باسعادت کریم اهل بیت در خصوص آخرین شرایط تیمش اظهار داشت: بازی اول همیشه سخت است چون تغییرات زیاد داشتیم و تمرینات را دیر شروع کردیم. تیم ما هفته گذشته تقریباً کامل شد و نفرات بیشتری به ما اضافه شدند. گسترش فولاد حریف سرسختی است و از یک مربی باهوش استفاده می‌کند اما باز هم می‌گویم که هفته اول و به خصوص شروع بازی‌ها سخت است.

وی در پاسخ به این سؤال که در لیگ سیزدهم چه چیزی توجه شما را جلب می‌کند گفت: جا دارد از آقای تاج تشکر کنم ولی امیدوارم که تقویم بازی‌ها را طوری برنامه‌ریزی کنند که ما مربیان تکلیف خود را بدانیم امیدواریم برنامه‌ریزی مثل سال گذشته نباشد.

وی در خصوص افزایش قیمت بلیط‌ها گفت: از قیمت‌ها خبر ندارم ولی باید بدانید که تماشاگران سرمایه‌های اصلی ورزش ما هستند باید کاری کنیم که نسل جوان به استادیوم بیاید چون همه جای دنیا برنامه‌ریزی می‌کند که این قشر را به ورزشگاه بیاورد. من در آلمان این مسائل را دیده‌ام که به این نکات اشاره می‌کنم اما حالا اینکه چرا قیمت‌ها اضافه شده نمی‌دانم البته تاج یک انسان اقتصادی است که فکر همه چیز را می‌کند.

قلعه‌نویی در خصوص اینکه آیا ترکیب تیمش را برای بازی با گسترش فولاد شناخته یا خیر گفت: الان کمی زود است و فردا تکلیف ارنج تیم مشخص می‌شود.

خبرنگاری پرسید: مصدوم در ترکیب تیمتان ندارید که قلعه‌نویی گفت خوشبختانه شرایط خسرو حیدری خوب شده و فقط باید وضعیت تیموریان را بسنجیم.

وی در خصوص اینکه تکلیف نکونام و حضور او در بازی با گسترش فولاد مشخص است یا خیر گفت: او با ما قرارداد امضا کرد ولی در بازی اول غایب خواهد بود.