تبلیغات
استقلال قهرمان - بازی دوستانه؛ استقلال - ذوب آهن

تاریخ : پنجشنبه 27 تیر 1392 | 09:27 ب.ظ | نویسنده : مهدی استقلالی
بازی دوستانه؛ استقلال 0  - 0 ذوب آهن

استقلال در آخرین مراحل آماده سازی خود برای شروع سیزدهمین دوره لیگ برتر در دیداری دوستانه به مصاف  ذوب آهن رفت.

در نیمه اول این مسابقه ذوب آهن بر بازی سوار بود. آن ها در چندین صحنه روی دروازه استقلال خطرساز شدند که در یکی از این صحنه ها شوت مهدی رجب زاده را مهدی رحمتی با واکنشی خوب به کرنر فرستاد.

در نیمه دوم با ورود فرهاد مجیدی و پژمان منتظری به زمین استقلال بازی را در اختیار گرفت و چندین موقعیت روی دروازه حریف خود ایجاد کرد. در یکی از این صحنه ها شوت محمد قاضی را کاسپاروف به خوبی دریافت کرد.

آرش برهانی در نیمه دوم یک گل زد که توسط داور مردود اعلام شد.

در این دیدار استقلال با ترکیب مهدی رحمتی، حنیف عمران‌زاده،‌امیرحسین صادقی، هاشم بیک‌زاده، مهران قاسمی، علیرضا نیکبخت واحدی، آرش برهانی، پژمان نوری، محمد قاضی، ساموئل و محمدمهدی نظری در میدان حاضر شد.

در نیمه دوم نظری و نیکبخت بیرون آمدند و فرهاد مجیدی و پژمان منتظری به جای آن ها وارد زمین شدند.

در دقایق پایانی بازی،حامد خسروی بازیکن تیم امید استقلال به جای مهران قاسمی به میدان رفت.

حواشـــی بــازی:

*ذوب‌آهن با لباس سبز و سفید و استقلالی‌ها با لباس یک دست آبی در میدان حاضر شدند.

*محسن بیاتی‌نیا بازیکن سابق استقلال و کنونی ذوب‌آهن که با لباس شخصی امروز آمده بود به سمت استقلالی‌ها رفت و با آنها گرم گرفت. هواداران استقلال لحظاتی این بازیکن را تشویق کردند.

*کمپ استقلال روز شلوغی را پشت سر می‌گذارد، حدود سه هزار هوادار در محل تمرین استقلال حاضر شدند و تعدادی از آنها نیز در گوشه‌های زمین و پشت دروازه استقلال نشستند.

*در پشت بام خانه‌های اطراف مشاهده می‌شود که برخی از مردم مشغول نگاه کردن مسابقه هستند.

*سامان گوران بازیگر برنامه‌های طنز تلویزیون از این بازی دیدن می‌کند.

*مجید صالح مربی سابق ذوب‌آهن و فعلی استقلال با اعضای ذوب‌آهن خوش و بش کرد.

*علیرضا نیکبخت واحدی با پیراهن شماره 22 و پژمان نوری با پیراهن شماره 18 امروز در میدان حاضر شدند. این در حالی است که پیراهن شماره 8 مجتبی جباری را به پژمان نوری دادند.

*قبل از شروع مسابقه امیر قلعه‌نویی و لوکا بوناچیچ با یکدیگر خوش و بش کردند. همچنین میرشاد ماجدی و فروتن سرپرستان دو تیم نیز با یکدیگر به خوش و بش پرداختند.

*مهدی پاشازاده، منصور پورحیدری، سیروس دین‌محمدی، فرزاد مجیدی و افشین حاجی‌پور در کمپ مرحوم ناصر حجازی حضور دارند.

*برخورد ملی‌پوشان دو تیم مثل امیرحسین صادقی و محسن مسلمان جالب توجه بود.

*زمانی که سپهر حیدری قصد پرتاب اوت داشت تماشاگران استقلال به این بازیکن که سابقه حضور در پرسپولیس را دارد واکنش نشان دادند.

*سیاوش اکبر‌پور در تمرین امروز استقلال غایب است. او از مصدومیت جزئی رنج می‌برد.

*هرج و مرج در تمرین استقلال بسیار زیاد است و هنگامی که بازیکنان قصد گرم کردن بدن خود را دارند با درخواست عکس از سوی هواداران روبرو می‌شوند.

*خسرو حیدری، پژمان منتظری و فرهاد مجیدی قبل از اتمام نیمه اول شروع به گرم کردن بدنهای خود کردند.

*هواداران استقلال علیه سعید شیرینی سرپرست پرسپولیس شعار سردادند.

*حنیف عمران‌زاده با تکل خطرناکی که انجام داد کارت زرد دریافت کرد.

*احمد کعبیان پور بازیکن سابق استقلال، مهدی فنونی‌زاده و عباس نقدی‌زاده در کمپ ناصر حجازی حضور دارند.

*در بین دو نیمه مربیان دو تیم با بازیکنان در همان وسط زمین صحبت کردند.

*جاجا، هافبک برزیلی که برای دادن تست پزشکی به ایران آمده است در کنار هواداران استقلال عکس یادگاری گرفت.


رحمتی: از عملکرد خودم راضی هستم/ حیف که بازی گل نداشت

مهدی رحمتی پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل ذوب‌آهن گفت: بازی خیلی خوبی بود و فقط حیف گل نداشت. بازیکنان دو تیم بسیار قوی و جاندار بازی کردند و این دیدار می‌تواند به آنها کمک کند تا نقاط قوت و ضعف خود را بهتر بشناسد.

وی در مورد اینکه آیا از عملکرد خودش رضایت دارد، عنوان کرد: از خودم راضی هستم و بد کار نکردم.

________________________________________

صادقی: شنبه باید بپرسیم حواله‌ها چه شد/ هنوز از لحاظ بدنی شاداب نیستیم

امیر حسین صادقی در مورد تساوی بدون گل تیمش در دیدار دوستانه مقابل ذوب آهن گفت: این بازی دوستانه در اوج خستگی دو تیم و شرایط بدنسازی برگزار می شد. بازیکنان در تمرینات سخت هستند و هنوز شادابی خوبی ندارند. انشاالله در ادامه شرایط تیم بهتر می شود و می توانیم نتایج خوبی بگیریم. هفته آینده در سراشیبی رو به بهبود بدن ها قرار می گیریم و کارمان با کیفیت تر می شود.

وی در مورد توافق استقلال با جواد نکونام و آندرانیک تیموریان، عنوان کرد: نکونام و تیموریان دو بازیکن خوب استقلال هستند. هر دو این نفرات یکسال برای استقلال بازی کردند. این دو نفر با تجربه خود هم به استقلال و هم به تیم ملی در فصل بعد می توانند کمک کنند.

صادقی در مورد اینکه دلال ها روی حواله خودروی آن ها قیمت 400 میلیونی گذاشته اند،‌ اظهارداشت: ما حواله ای ندیدیم و فقط قول آن را شنیدیم. انشاالله در بازی روز شنبه و تشریفاتی بازیکنان تیم ملی و بازیکنان جام جهانی 98 با آقای احمدی نژاد در این ارتباط صحبت می کنیم. یک ماه از قول این حواله ها گذشته است.

وی در مورد اینکه آیا از قیمت این حواله ها اطلاع دارد،‌گفت: اولین بار است این حواله را می گیرم و اصلا نمی دانم چه هست؟ تا به حال حواله ندیدم و باید ابتدا ببینم چه هست.

صادقی در مورد اینکه آیا خودش با این حواله ها می خواهد ماشین وارد کند،‌گفت: من که پول ندارم و هنوز حواله نگرفتم. اگر حواله را گرفتم به شما زنگ می زنم و می گویم چقدر قیمت دارد.

________________________________________

بیگ زاده: مشکل بدنی داریم

هاشم بیک زاده در مورد تساوی بدون گل تیمش در دیدار دوستانه مقابل ذوب آهن گفت: اولین بازی دوستانه خوب و جدی ما بود. بازیکنان قدیم و جدید تیم کنار یکدیگر به میدان رفتند. البته با توجه به اینکه تازه بدنسازی کردیم هنوز از لحاظ بدنی دچار مشکل هستم و انشاالله در ادامه روز به روز بهتر می شویم.

وی در مورد اینکه آیا ممکن است این مشکل بدنی در ابتدای لیگ آنها را دچار مشکل کند، عنوان کرد: این اتفاق نمی افتد. در روزهای آینده ریکاوری می کنیم و تا شروع لیگ آماده مسابقات می شویم.

________________________________________

عمران‌زاده: هدف ما کسب ستاره سوم است/ اسکلت اصلی استقلال حفظ شده است

حنیف عمران زاده در مورد تساوی بدون گل تیمش در دیدار دوستانه مقابل ذوب آهن گفت:  بازی بسیار خوبی بود ذوب آهن تیم جوان خوبی است. امیدوارم کم کم به شرایط خوبمان برسیم و از هفته اول به پیروزی برسیم.

وی افزود: اسکلت اصلی استقلال حفظ شده و در پست هایی که نیاز به بازیکن داشتیم و نفرات را جذب کردیم.  هدف ما تکرار عنوان قهرمانی است و می خواهیم در آسیا ستاره سوم را نیز بگیریم.

عمران زاده در  مورد حضور جواد نکونام و آندرانیک تیموریان در استقلال خاطرنشان کرد: این دوبازیکن استقلالی قدیمی هستند که دوباره شرایط حضورشان در تیم فراهم شده است انشاالله با حضور این نفرات بتوانیم قهرمانی خود را تکرار کنیم.