تبلیغات
استقلال قهرمان - گزارش تمرین امروز

تاریخ : دوشنبه 24 تیر 1392 | 01:30 ق.ظ | نویسنده : مهدی استقلالی

تمرین امروز / واکنش هواداران به اذیت های حنیف و تقدیم مدال فرهاد به یک هوادار

خبرگزاری فارس: اهدای مدال قهرمانی در آستانه فصل جدید /حضور خبرنگار شینهوا و عصبانیت عمران‌زاده

تیم فوتبال استقلال تمرین نوبت عصر خود را از ساعت 18 و 30 دقیقه در کمپ زنده یاد حجازی برگزار کرد. در تمرین امروز آبی‌پوشان احمد جمشیدیان و فردین عابدینی غایب بودند و بقیه بازیکنان نیز در تمرین این تیم حضور داشتند.

*میرشاد ماجدی در تمرین امروز آبی‌پوشان حضور نداشت اما پورحیدری، دین‌محمدی و بیانی نظاره‌گر تمرین بودند.

*حنیف عمران‌زاده مدافع استقلال که شوخی‌هایش با فرزندان دیگر بازیکنان سروصدای زیادی به پا کرده امروز مجدداً قصد داشت تا با پسر پژمان نوری این کار را تکرار کند اما جالب است بدانید هواداران استقلال نسبت به این موضوع واکنش نشان دادند. وقتی عمران‌زاده قصد داشت به سمت پسر نوری برود هواداران با صدای بلند فریاد می‌زدند این کار را انجام ندهد و به او رحم کند!

*مسئولان کمپ باشگاه استقلال امروز تورهای دروازه‌های این کمپ را تعویض کردند.

*حمید بابازاده با چهره‌ای جدید و در حالیکه بینی‌اش را چسب زده بود به محل تمرین آمد.

*قبل از شروع تمرین امروز پژمان نوری یک بسته نوشابه انرژی‌زا با خود به کمپ آورده بود تا بازیکنان بعد از افطار آنها را استفاده کنند.

*امیر قلعه‌نویی قبل از شروع تمرین امروز بازیکنانی که برای تست دادن می‌آمدند را نپذیرفت و اعلام کرد که فاصله تا مسابقات کم است و از همین رو ، روی بازیکنان اصلی خود برای کارهای تاکتیکی برنامه‌ریزی کرده‌ است.

*خسرو حیدری که از روز گذشته به تمرینات اضافه شده زیر نظر مربی بدنساز آبی‌پوشان به کارهای انفرادی و اختصاصی پرداخت.

*یکی از خبرنگاران و عکاسان خبرگزاری شینهوای  چین در محل تمرین آبی‌پوشان حضور پیدا کرده بود. حضور این خبرنگار در حالیکه استقلال در بازی بعدی خود در آسیا باید به مصاف نماینده تایلند برود کمی عجیب بود.

*حدود 200نفر از طرفداران استقلال امروز از نزدیک نظاره‌گر برنامه‌های تاکتیکی آبی‌پوشان بودند.

*یکی از جدی‌ترین تمرینات استقلال عصر امروز برگزار شد. در ابتدا بازیکنان زیر نظر حج قاسم کار با توپ را انجام داده و بدنهای خود را گرم کردند. سپس در قالب گروه‌های چند نفره کار تاکتیکی کردند و در پایان فوتبال درون‌تیمی را انجام دادند. هنگامی که فوتبال دست‌گرمی آغاز شد کر‌کری خاصی بین بازیکنان دو تیم حکم‌فرما بود.

ابتدا تیم سبز که فرهاد مجیدی هم در آن حضور داشت توسط محمد قاضی به گل رسید. بعد از این گل بازیکنان تیم سبز طوری خوشحالی می‌کردند که انگار در یک بازی رسمی گل‌زنی کرده‌اند اما تیم نارنجی که نیکبخت واحدی و پژمان نوری را در ترکیب خود می‌دید دو بار پیاپی موفق به گل‌زنی شد اما این پایان کار نبود و تیم سبز مجدداً در دو مرحله گل‌زنی کرد که درخشش محمد قاضی باعث خوشحالی تماشاگران شد. در این لحظات هواداران استقلال هاشم بیک‌زاده را که روی گل‌های به ثمر رسیده تأثیر داشت تشویق می‌کردند. در بخش دیگری از همین فوتبال درون‌تیمی محمد قاضی در موقعیت گل‌زنی قرار گرفت که عمران‌زاده با یک تکل محکم وی را نقش بر زمین کرد. البته مدافع استقلال بلافاصله از قاضی عذرخواهی کرد. در یکی دیگر از صحنه‌ها فرهاد مجیدی 5 بازیکن تیم مقابل را دریبل کرد که همین مسئله باعث شد تا روی او خطایی صورت بگیرد. در این لحظات عمران‌زاده عصبانی شد و توپ را به آسمان کوبید. مجیدی در دو صحنه مورد تشویق تماشاگران قرار گرفت.

*علی دانایی‌فر فرزند ایرج دانایی‌فر از امروز در تمرینات تیم استقلال حاضر شده و با آبی‌پوشان تمرین می‌کند. این بازیکن فعلاً برای انجام تست فنی در تمرینات حاضر خواهد شد.

*یکی از بازیکنان در حاشیه تمرین امروز استقلال با توپ‌های مختلف روپایی می‌زد که این مسئله در نوع خود جالب بود.

*مهدی رحمتی زیر نظر حمید بابازاده تمرینات آماده‌سازی را دنبال می‌کرد.

*قرار است تمرینات تیم استقلال از فردا در یک نوبت پیگیری شود.

* در تمرین امروز محمد قاضی بدون پورشه اش در کمپ حاضر شد. این در حالی است که ظرف روزهای گذشته جو بدی علیه پورشه قاضی به وجود آمده بود.

* در کمپ استقلال فقط یک پورشه وجود داشت که آن هم متعلق به سیاوش اکبرپور است.

در اواخر تمرین روز یکشنبه استقلال محمد قاضی و پژمان نوری گلهای زیبایی به ثمر رساندند.

این دو بازیکن از فاصله ای دور و با پای چپ گلهای قشنگی را زدند که همین امر سبب شد هواداران حاضر در تمرین که تعدادشان حدود 50 نفر بود بشدت آنها را تشوبق کنند. در صحنه ای دیگر نیز فرهاد مجیدی از سد اکبرپور و بیگ زاده به زیبایی گذشت که این اتفاق هم تشویق هواداران را در پی داشت

***************************************

فرهاد مجیدی که محبوبیت خاصی بین هواداران استقلال دارد، زمانی که با یکی از طرفداران خود مواجه شد، کاری کرد که این هواداران نمی‌دانست از خوشحالی باید چه کار کند. این هوادار از مجیدی خواست چیزی را به عنوان یادگار به او بدهد. مجیدی هم مدالی که به خاطر قهرمانی استقلال در لیگ برتر گرفته بود را به این هوادار داد (خیـــــــلی سالاری)


2 عکس از تمرین امروز

امیــــد اول آبی ها برای کسب ستاره سوم

بهتریــــــن بازیکن فصل گذشته ایـــران بدون تردید